Наскільки ти хороша в ліжку відповідно до знаку Зодіаку
Цікаво знати

Наскільки ти хороша в ліжку відповідно до знаку Зодіаку

Гороскоп може розповісти про тебе більше, ніж ти сама знаєш. Дізнайся, наскільки ти хороша в ліжку відповідно до свого знаку Зодіаку.

Для початку трохи статистики.

Який знак займається сеkсом частіше за всіх?

Водолій! А після йдуть:

2. Телець
3. Риби
4. Діва
5. Лев

У кого найбільше було сеkсуальних партнерів?

Згідно з наданою статистикою – у Дів:

2. Овен
3. Телець
4. Лев
5. Риби

Хто найбільше задоволений своїм сеkсуальним життям?

І знову Водолій!

1. Скорпіон
2. Терези
3. Овен
4. Телець

Згідно з опитуванням, 21% молодих людей перед тим, як почати зустрічатися з кимось, дізнаються любовну сумісність.

Овен

Овни люблять брудний, можна навіть сказати, аморальний стиль в сеkcі. Не чекай, що вони будуть затягувати прелюдію в ліжку або довго обніматися після статевого акту.

Телець

Зробити все «по-швиденькому» – це не про Тельців. Пристрасні коханці обожнюють прелюдії і вивчати сексуальні переваги своїх партнерів, а потім переходити до головної практики. Згідно з опитуванням, у Тельців більше сеkс-іграшок, ніж у будь-якого іншого знака Зодіаку.

Близнюки

Близнюки обожнюють тактильні відчуття. Серед цього знака Зодіаку найбільше людей, що віддають перевагу тантричному сеkcі. Крім того, сеks для них не завжди дорівнює коханню

Рак

Найбільш чуттєвий знак Зодіаку. Йому за краще спочатку дізнатися партнера, налагодити з ним стійкий емоційний зв’язок, закохатися і тільки потім зайнятися любов’ю. Саме любов’ю, а не сеkcом!

Лев

Якби навпроти ліжка Лева поставили дзеркало, то вони б дивилися тільки на себе. Крім того, Леви готові нескінченно слухати компліменти (під час сеkcу) з приводу, наскільки вони божественні в ліжку.

Діва

Діви, які звикли тримати своє життя під контролем, люблять відкрито говорити, що їм подобається в ліжку. При цьому вони обожнюють, коли їх хвалять, але, не замислюючись, повідомляють, де їх партнер зробив помилку. Свої пізнання в сеkc вони черпають більше з теорії, ніж з практики. Діви з захватом прочитають належну літературу про сеkc, адже представники цього знака Зодіаку багато вчаться завдяки книгам.

Терези

Терези легкі на підйом і готові підтримати будь-який експеримент, крім голодування! Сеkc для них це момент з’єднання тіла і душі.

Скорпіон

Cкорпіони дивляться на сеkc як на кардіо: інтенсивне тренування з випадами і присіданнями. Іноді вони можуть бути власниками і мати нещадний сексуальний апетит.

Стрілець

Стрільці ненавидять рутину або сеkc в одній позі. Для них краще зайнятися цим «по-швидкому», ніж смикатися в місіонерській позі півгодини.

Козеріг

Ідеаліст за своєю природою і один з найстабільніших знаків Зодіка, Козеріг, не представляє сеkc без коханої людини. Тобто, представники цього знака не можуть переспати з першим зустрічним або навіть влаштувати собі «сеkc по дружбі». Ні в якому разі! Для Козерогів важливо себе почувати улюбленими і незамінними, тому в ліжку вони будуть шукати нові способи задовольнити свого партнера.

Водолій

Водолії займаються сеkcом частіше за всіх і більше всіх задоволені своїм інтимним життям. Вони креативні і несподівані в ліжку. Великий плюс до всього – це те, що вони залишаються вірними своїм партнерам до кінця.

Риби

В тихому болоті чорти водяться – це коротко про сексуальні навички Риб. М’які і чуттєві в житті, в ліжку постають пристрасними і ненаситними коханцями.

За матеріалами