Ось на яку тварину, відповідно до знаку Зодіаку, схожий ваш чоловік!
Гумор та позитив

Ось на яку тварину, відповідно до знаку Зодіаку, схожий ваш чоловік!

День вашого народження може багато розповісти про вас або ваших знайомих. Розташування зірок у день, коли ви з’явилися на світ пов’язує вас з певною стихією, каменем або твариною. Сьогодні ми розповімо, яка тварина відповідає вашому чоловікові по знаку Зодіаку.

Овен

Чоловіки Овни досить запальні і емоційні, тому своєю натурою нагадують бика. Червоною хусточкою для них служити може все: любов, гнів, лють, радість. Але коли Овни спокійні, то перетворюються на слухняних цуценят, які хочуть, щоб їх погладили і пограли з ними.

Телець

Тельці схожі на хитрого лиса, вони знають коли і як вести з кимось розмови. При цьому вони показують лише найкращі свої сторони. Однак в родині і з близькими вони більше нагадують ведмедя. Вони спокійні і не бояться нічого, коли справа стосується роботи. Тельці відмінні сім’янини, які зроблять все, заради своїх рідних.

Близнюки

Вони досить ліниві. Причому, у них бувають моменти явною смутку і радості. Під час першого стану вони яскраві вовки, які можуть перегризти горлянку ворогові. А ось під час радості вони – панда, яка любить повалятися на дивані і нічого не робити.

Рак

Раки – типові леви з тваринного світу. Правда вони добувають їжу замість левиць. Вони готові захистити свою сім’ю ціною свого життя. А відпочинок у них дійсно королівський, як і сама їх натура.

Лев

Здавалося б Лев – це лев. Але насправді Леви більше схожі на горил. Вони все життя знаходяться в процесі битви і завжди на сторожі. Вони завжди готові кинутися в бій, як тільки запахне смаженим.

Діва

Типові сови, які слухають і набираються досвіду. Правда, якщо їх роздратувати, то вони перетворюються в псів, які можуть накинутися на вас.

Терези

Терези – це волелюбні коні, які відрізняються особливим складом розуму. Їх іноді порівнюють з павуками, які плетуть ідеально-рівні павутинки. Не дивно, що вони легко привертають до себе протилежну стать.

Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони поводяться як типові домашні коти, які вимагають до себе максимум уваги і любові. Варто вам забути про нього на пару годин, як він стане вас ігнорувати і навіть почне мститися.

Стрілець

Він, як тигр, буде сидіти в засідці в очікуванні грошей, успіху, жінок і слави. Як тільки вдасться можливість, він тут же схопить жертву мертвою хваткою.

Козеріг

Вони схожі на китів. Так само ведуть розмірене життя, піклуються про сім’ю і трудяться з кожним днем. Вони відрізняються особливою мудрістю і стриманістю.

Водолій

Ці чоловіки здатні планувати свої дії на місяці і роки вперед. Вони волелюбні і поводяться як хижаки-орли, які дивляться на жертву зверху вниз.

Риби

Риби поводяться як пустотливі шимпанзе. Постійно втручаються в якісь історії і вміють веселитися. Вони прекрасні друзі і справжня душа компанії.

Сподобалася стаття? Тоді поділися нею зі своїми друзями!

За матеріалами