Як жінки за знаком Зодіаку доводять чоловіка до сказу
Гумор та позитив

Як жінки за знаком Зодіаку доводять чоловіка до сказу

Овен

Довести чоловіка до гарячки для жінки-Овна – пара дрібниць. Їй достатньо продемонструвати свою фірмову впертість, незалежність, прагнення домінування. Вона завжди впевнена у своїй правоті, вказує чоловікові, що і як треба робити. Жінка-Овен любить «включати командира», а представники сильної половини божеволіють від її безапеляційного тону. Навіть яскрава зовнішність цих жінок не може приховати деяких чоловічих якостей характеру, які дратують протилежну стать. А саме: прагнення зробити кар’єру, зайва прямолінійність, наполегливість у досягненні мети.

Телець

Жіночні та привабливі представниці цього знаку викликають роздратування у чоловіків меркантильністю, надмірною увагою до фінансових питань. Жінка-Телець прагне контролювати сімейний бюджет, перевіряє витрати чоловіка. Від неї практично неможливо приховати частину зарплати на суто чоловічі потреби. Саме ця скупість приводить чоловіків у лють.

Близнюки

Чарівна жінка-Близнюк доводить чоловіка до «закипання» найголовнішим жіночим недоліком: балакучістю. Вона здатна заговорити до смерті будь-кого. Її монолог є коктейлем з новин політики, світських пліток, подробиць сімейного життя троюрідної сестри, кулінарних рецептів, філософських висловлювань. Через 15 хвилин найтерплячіший чоловік мріє зупинити цей фонтан красномовства. Крім того, жінки-Близнюки дратують своєю непунктуальністю, непослідовністю у діях, непередбачуваністю, непостійністю.

Рак

Милі, ніжні жінки-Раки, проте, здатні привести чоловіка в сказ частими змінами настрою, крайньою образливістю, частими істериками. Схильність замикатися у собі, не пояснюючи причину поганого настрою, обурює чоловіків, викликає їхнє невдоволення. Найбільше представника сильної статі виводить із рівноваги факт, що жінка-Рак вважає його своєю власністю. Навіть властивий їй прояв турботи та опіки, розцінює як замах на чоловічу самостійність, обмеження волі.

Лев

У Левицях чоловіків бісить зайве прагнення до театральності, публічності. Вона завжди прагне бути у центрі уваги, купатися у хвилях загальної уваги. До білого жару чоловіка доводить її спрага розкоші, розваг, гарного життя, любов до гламуру. Левиці подобається приймати знаки уваги оточуючих чоловіків, що обурює її партнера. У стосунках вона прагне грати домінуючу роль, нав’язувати свою волю, що негативно сприймається її обранцем.

Діва

Представниці цього знаку досконало вміють “виносити мозок” чоловікам. Витримати постійну критику, дріб’язкові причіпки, хворобливу пристрасть до чистоти можуть тільки найфлегматичніші і незворушні представники сильної статі. Жінка-Діва впевнена, що з будь-якою справою впорається найкраще, а чоловіки розцінюють цю впевненість як виклик своїм здібностям. Вона любить підкреслювати свою незалежність і самодостатність, акцентує увагу на своїй перевазі, тим самим наводячи чоловіків у шаленство.

Терези

Привабливі, елегантні жінки-Терези надто багато часу приділяють своїй зовнішності. Вони можуть годинами просиджувати перед дзеркалом, добиваючись ідеального макіяжу та бездоганної зачіски. Чоловікам важко зрозуміти, як можна так довго розглядати своє відображення: вони дуже швидко починають нервуватися, а потім просто закипають і готові вибухнути! Жінки-Терези звели шопінг в ранг мистецтва: ці дами люблять багатогодинні походи модними магазинами. Чоловіків така любов до покупок просто приводить у сказ.

Скорпіон

Чарівна жінка-Скорпіон привертає чоловічу увагу, але одночасно може довести до жару своїми невгамовними ревнощами. Природна підозрілість, підвищений рівень конфліктності, мстивість і злопам’ятність можуть відштовхнути навіть найвідданішого шанувальника. Підступній жінці-Скорпіонові подобається спостерігати за стражданнями покинутих нею чоловіків. Тому вона часто чує на свою адресу невтішні визначення: «відьма», «змія підколодна»!

Стрілець

Спільна весела жінка-Стрілець здатна розгнівати чоловіка зайвою прямолінійністю, відсутністю чуйності та делікатності. Вважає за краще висловитися, коли краще було б промовчати. Вона здатна прилюдно поставити свого партнера у незручне становище саркастичним зауваженням на його адресу. Чоловіки, як правило, не вибачають такого приниження.

Козеріг

Холодність та неприступність, емоційна замкнутість жінки-Козерога може викликати у чоловіка напад подразнення. А такі риси характеру, як наполегливість, меркантильність, прагнення зробити кар’єру дратують, відштовхують партнера. Неймовірна впертість жінки-Козерога у поєднанні з олімпійським спокоєм доводить чоловіка до несамовитого стану.

Водолій

Оригінальна, непередбачувана жінка-Водолій нерідко нехтує умовностями, епатує оточуючих, чим доводить свого партнера до гарячки. Вона може приголомшити несподіваними словами та вчинками, шокувати незвичайним одягом, зайнятися незвичайним хобі. Загалом справляє враження людини з іншої планети. Прийняти жінку-Водолія з її нестандартною поведінкою можуть лише такі ж «неземні» чоловіки Водолії або Близнюки. В інших вона викликає напади крайнього невдоволення.

Риби

Витончені жінки цього знака керуються у житті подвійними стандартами. Їхня мораль настільки гнучка, що дозволяє пристосовуватися до будь-якої ситуації. Вони байдужі, часто використовують брехню для власної вигоди. Звичайно, такі риси характеру породжують у чоловіків негативну реакцію. Жінки-Риби люблять маніпулювати партнерами за допомогою істерик та сліз. Вони рідко прямо висловлюють свої думки, вважають за краще говорити натяками. Чоловіків така поведінка озлоблює і нервує.

За матеріалами