Жінки-серцеїдки за знаком Зодіаку. Вони здатні спокусити чоловіка за мить!
Гумор та позитив

Жінки-серцеїдки за знаком Зодіаку. Вони здатні спокусити чоловіка за мить!

Кожна жінка в глибині душі мисливець і та ще сердцеїдка. Але є і такі, кому “полювання на чоловіків” приносить особливе задоволення. Вони мають ряд навичок і умінь, які і допомагають їм завоювати будь-якого чоловіка.

Тому, вашій увазі, ми склали топ-4 найбільш грайливих і кокетливих знаків Зодіаку, які можуть спокусити чоловіка в одну мить.

4 місце – Водолій

Цей знак Зодіаку славиться своїм незвичайним світоглядом. В їхньому світі завжди все не як у людей. Водолії хочуть і не хочуть ceксу одночасно. Вони вважають, що інтимна сторона питання не найголовніша в стосунках, а тому можуть легко провести ніч з незнайомою людиною, а потім розвернутися і, як ні в чому не бувало, піти.

Саме тому у Водоліїв величезний ceксуальний досвід, які вони з радістю можуть вам продемонструвати. Вони не соромляться експериментувати або сміливо висловлювати свої бажання, і через це від них без розуму майже всі чоловіки. Водолії без зайвих натяків і сорому можуть запропонувати партнеру інтим. А чоловікам дуже подобається відчувати себе бажаними.

3 місце – Стрілець

Стрільці дуже цінують плотські задоволення. Ідеальне побачення у цього знака Зодіаку завжди закінчується інтимом. Тому не дивуйтеся, якщо після першої зустрічі вони стрибнуть до вас в ліжко. Для них cekc – одна з найбільших радостей в житті. Інтим Стрільці цінують так само, як і хороше кіно або музику.

Стрільці сповнені ceксуальною енергією до країв і готові з задоволенням нею ділитися.

2 місце – Скорпіон

Скорпіони – просто аси в любові. Вони перепробували все: від будь-яких позицій, до місць, де можна цим займатися. Поки ви пропонуєте їй щось новеньке, вона просто згадує де і з ким вона цим займалася.

Будьте готові до того, що ви навряд чи зможете її чимось здивувати, але ось вона вас… Проблема лише в тому, що ви повинні дуже сильно їй сподобається, щоб вона робила щось для вас. Адже в першу чергу Скорпіони думають тільки про своє задоволення в ліжку.

1 місце – Терези

Ось вона найкраща коханка – Терези. Представники цього знака Зодіаку зовні здаються дуже тихими і пристрасними, але в ліжку їм просто немає рівних. Терези дуже ретельно вибирають собі партнерів для тривалих стосунків, але ось для короткострокових відносин вони не заморочуються. Звідси і досвід і навички.

Вони вкрай тонко відчувають і себе і партнера, тому легко можуть доставити неземне задоволення коханій людині і собі.

За матеріалами