Сумісність невістки та свекрухи за Знаком Зодіаку: хто, кого і як?
Гумор та позитив

Сумісність невістки та свекрухи за Знаком Зодіаку: хто, кого і як?

Невістки та свекрухи. Чому вони так рідко вживаються разом? Може, тому, що не знають деяких тонкощів натури один одного? Чи вимагають один від одного неможливого? Можливо, як свекрухи, так і самі невістки почерпнуть із нього щось нове для себе.

Овен свекруха про свою невістку

Безстрашно прагне гострих ситуацій, після чого болісно реагує на різкі слова та сильні подразники. Часто імпульсивна, не доводить розпочатих справ до кінця. Уперта як скеля, причому завжди. Прагне лідерства — їй треба протиставити свій авторитет.

Телець свекруха про свою невістку

Любить поїсти, прагне більше часу проводити вдома, наводить лад, приймає гостей. Незважаючи на рівний характер і уповільнені реакції, схильна до сильних емоцій і необґрунтовано ревнива. Шлях до її серця може бути торований фундаментальними подарунками — ювелірними виробами, витонченими та дорогими речами тощо.

Близнюки свекруха про свою невістку

Може прати білизну, варити суп, натирати підлогу, дивитися телевізор та розмовляти по телефону одночасно. Практична, має унікальні здібності до торгівлі — і є гроші, і сім’я сита, і товари цілі. Все псує її гострий язик та невтомна цікавість. З такими жінками не розлучаються — тихо йдуть. Якщо зможуть. А взагалі, у їхніх чоловіків рідко бувають подібні думки.

Рак свекруха про свою невістку

Кішечка з великими вологими очима розглядає сім’ю як притулок, у якому можна відсидітися та відіспатися. Прихована, вкрай обережна, із розвиненою інтуїцією. Має загострене почуття власності, тенденцію до накопичення. Змішує поняття «моє» та «чуже», через що має тертя зі свекрухою. А якщо «злі люди бідній кицьці не дають вкрасти сосиски», ображається і йде до батьків. При знайомстві з нею важливе перше враження — думка про будь-кого створюється з першого погляду, після чого насилу змінюється.

Лев свекруха про свою невістку

Жінка у вигляді букви «я». Найкраща подруга сама собі і закохана в себе за власним бажанням, тому не має суперників у коханні. Помпезна, демонстративна в поведінці, любить пускати пилюку в очі, хвалитися неіснуючими чеснотами, ця актриса прагне бути в центрі уваги і ображатиметься і мститиметься, якщо її не сприйматимуть за королеву. Емоції приховувати не стане, але завжди уникатиме всього рутинного та нудного. Якщо вона подарує свекрусі дорогий подарунок, не зваблюйтеся – він просто набрид його колишній власниці.

Діва свекруха про свою невістку

Клопотуха, яка не знаходить собі спокою без діла. «Як на сковорідці». У справах велику увагу надає дрібниці, вміє в малому побачити велике, чому часто робить з мухи слона. Скептична, нетерпима до чужої думки, педантична так, що їй неможливо догодити. Акуратно ставиться до свого здоров’я – готова одягати шкарпетки перед педикюром. Але надзвичайно цінує порок — коли кури грошей не клюють. Що не з чуток знайоме кожній Діві-мільйонерці. Або дружині мільйонера.

Терези свекруха про свою невістку

Грає на слабкостях чоловіків. Шахерезада — нахабна дівчинка на виклик, прийшла на ніч, залишилася на тисячу. Казочниця, яка працює без відпусток, пудрить чоловікові мізки після того, як навішувала локшину на вуха. Дипломатична, уникає гострих делікатних моментів, досягає мети завзятістю та гнучкістю. Має деяку дещицю снобізму, але залежить від чужої думки. Пестить і чоловіка, і його батьків, але особливо дітей. Зберігає інтерес до протилежної статі у вигляді кокетства і після одруження.

Скорпіон свекруха про свою невістку

З істероїдним складом психіки, зовні незрозумілими перепадами настрою, болісною образливістю, мстивістю та владолюбством. Бачить наскрізь як людей,так і явища. При цьому загострює ситуацію, відзначаючи вразливі місця людини. Любить чорний гумор, містику та сприймає життя у чорних фарбах.

Стрілець свекруха про свою невістку

Її навіть сліпий помітить. Завжди душевно невгамовна, допитлива, азартна, схильна до зміни місць. Трудоголік – кодуванню не піддається, міри не знає. Їй ні відпочити, ні снікерснути. Більмо на оці інших, більш лінивих невісток. Релігійна: Біблія – ​​улюблена книга цієї культуристки, девіз якої: “Тяжко в муці, легко в Раю”. Попри це — ошуканка, організаторка переполохів.

Козеріг свекруха про свою невістку

Жінка-мишоловка, де шматочок сиру коштує життя. Їй властиві емоційні затискачі, коли доводиться долати внутрішній опір, висловлюючи справжні емоції. Зовні незворушна, прагне маніпулювати людьми. Але пружина «мишоловки» може луснути побачивши мишачу метушню чоловіка чи його родичів — тоді їх пригорне її образлива мстивість.

І хоча вона недовірлива і обережна, за своє кохання готова задушити будь-яку суперницю. Кохання до трунної дошки — її єдиний можливий вихід.

Водолій свекруха про свою невістку

Людина, у якої з народження душа одночасно і навстіж і найбільш загадкова. Проте її, як одиницю товару гоголівського підприємця, ця невістка пропонує за будь-які матеріальні блага свого чоловіка, оскільки інше вона рідко має. Не терпить обмеження особистої свободи, оточує себе дивними людьми та екзотичними предметами. Уперта, примхлива і жорстока, коли їй нав’язують будь-які форми залежності. Краще їй дозволити вести цей дивний спосіб життя і дружити з нею — у дружбі вона вірна.

Риби свекруха про свою невістку

Бачить і чує те, що дозволяють її внутрішні установки, причому часто не знає, де закінчуються слова від серця і починаються «від телевізора». Тонкий психолог вона легко знайде найкращий тест на виявлення жирафа серед людей, віддалених один від одного на відстань пострілу. Стріляє очима без промаху прямо у серце майбутнього чоловіка. Ніжна, дбайлива, діяльна. Варто їй зупинитись — усі навколо заметушаться. Ідеальна невістка — її не потрібно просити посидіти з хворою свекрухою, оскільки вона вміє співчувати.

За матеріалами