12 речей, які не повинні бути спільними у чоловіка та жінки
Життєві поради

12 речей, які не повинні бути спільними у чоловіка та жінки

Ви, напевно, згодні з тим, що деякі загальні риси характеру в чоловіка та жінки допомагають їм будувати стосунки. Є й ті, хто вважає, що точки збігу мають бути у всьому – починаючи від улюблених тв-шоу та закінчуючи принципами виховання дітей. Мовляв, такі люди просто надіслані один одному Всесвітом. Але, може, не всі риси мають бути однаковими?

Ось ті речі, які не повинні бути загальними у вас із чоловіком:

1. Роботодавець

Це все про правило «Не треба гадити там, де їси». Якщо чоловік – ваш начальник чи роботодавець, це дуже погано впливає на стосунки. Обом доведеться дуже постаратися, щоб не переносити службове спілкування в сімейне.

2. Фобії

Хтось у вашій парі має бути тим сміливцем, хто вчасно знешкодить павука на стіні над ліжком. Перебільшений приклад, проте. Якщо ви боїтеся однакових речей, то хто ж тоді з ними боротиметься?

3. Стресори

Якщо вас і чоловіка дратують одні й ті ж чинники, це призведе лише до того, що будете нервуватися обидва. Коли один з вас зривається через що-небудь, інший повинен зберігати холоднокровність. Стосунки будуються на балансі.

4. Запальність

Якщо ви обидва схильні злітати з котушок, то, мабуть, у вашій парі будуть постійні сварки.

5. Прагнення перемогти за всяку ціну

У кожній суперечці хтось зрештою має здатися. Якщо ви і ваш чоловік намагаєтеся виграти суперечку або залишити останнє слово за собою в конфлікті, такі гарячі ситуації стануть постійними супутниками у вашій парі.

6. Недоліки

Завжди приємно, коли ваш партнер хороший у тому, в чому ви не такі вже сильні, і навпаки. Так ми всі вчимося бути найкращими людьми.

7. Невміння керувати грошима

Гроші — це вже проблема багато в чому, і навіть велика причина, чому руйнуються стосунки. Якщо ні ви, ні ваш партнер не вмієте розпоряджатися фінансами грамотно, то матеріальні труднощі виникатимуть часто.

8. Вести особистий рахунок

Це не є здоровим моментом, якщо обидва партнери вважають перемоги та поразки один одного. Потрібно залишити минуле в минулому, або ж ви завжди намагатиметеся перехитрити один одного.

9. Графік особистої гігієни

Давайте зізнаємось, наскільки це важливо. Більшість із нас живуть у стандартних квартирах із однією ванною кімнатою. І водночас бути там і вам, і чоловікові – величезна незручність. Логічно, що ваші графіки особистої гігієни не повинні співпадати.

10. Однакові смаки в солодощах

А це кумедний, але дуже важливий момент для ласунів. Якщо ви та ваш чоловік любите брати щось із тарілок один одного, це ще нічого. Але зазіхати на десерт – заборонено.

11. Відсутність мотивації

Ви та чоловік не можете бути однаково мотивовані усі 100 відсотків часу. Тому так важливо, щоб у цьому ви відрізнялися: потрібен партнер, який підштовхуватиме вас тоді, коли вам потрібно.

12. Проблема у комунікації

Стосунки будуються на міцному спілкуванні. Якщо ви не знаєте, як правильно ділитися своїми думками і почуттями, ви зіткнетеся з великими проблемами. Тому хоча б один із вас (а в ідеалі – обидва) не повинні мати труднощів у спілкуванні.

За матеріалами