Однієї їм замало! Чоловіки яких знаків Зодіаку здатні завести кілька сімей
Психологія

Однієї їм замало! Чоловіки яких знаків Зодіаку здатні завести кілька сімей

Яким має бути характер у чоловіка, який заводить кілька сімей? Стабільністю така людина виразно не може похвалитися. Але що його веде, що він має на меті? На ці запитання може відповісти знак Зодіаку.

Чоловік змін – Близнюки

Є вітер змін, а є чоловік змін. Представники повітряної стихії найчастіше виявляються багатоженцями. Поверхня почуттів, непостійність інтересів – Близнюків неможливо зафіксувати в одному положенні. Сьогодні вони тут, завтра вже там. Вчора думали одне, сьогодні кажуть інше. Клялися у вічному коханні, але переглянули свої погляди на шлюб. Хотіли одну дитину, але раптом відчули сили стати багатодітним татом. Близнюки взагалі рідко знають, чого насправді хочуть. Ці багатоликі (навіть не дволикі, як помилково вважають багато хто) чоловіки вміють перевтілюватися в різних персонажів, грати відразу в кількох спектаклях. Їм нічого не варто завести серйозні стосунки у різних містах. А те, що інші страждають від нестачі уваги чи підозр у обмані – це Близнюків зовсім не турбує. Совість у них ампутована, і викрутитися зі складного становища вони завжди зможуть.

Приналежність знака до мутабельного хреста лише підкреслюватиме гнучкість і мінливість людини. Гарячий темперамент може в одну хвилину змінити арктичний холод. І у чоловіка-Близнюка відразу з’являються нові потреби, чергова мета для завоювання. Він і сам почувається зовсім іншою людиною, на очах перетворюється. Ось тільки близьким його від цього стає моторошно.

Чоловік-маска – Терези

Не Близнюки носять маску на людях. Це прерогатива дипломатичних Терезів. Незважаючи на відчайдушні спроби досягти в душі гармонії, вони часто поступаються загальнолюдським принципам. Їхні усмішки виглядають фальшиво, а поведінка стає нещирою. Терези підмінюють зміст формою: демонструють на публіці свої найкращі якості, але приховують справжню сутність. Тому обдурити вони можуть будь-яку жінку. Неприродність знака здатні розкусити лише досвідчені психологи.

Проблема Терезів – у невмінні робити остаточний вибір. Ці хлопці кидаються між своїми сім’ями, обмірковують різні шляхи відступу, шукають душевну гавань. Однак без морального фундаменту їхні мрії про спокій у душі приречені на провал. Прояви неприємної поведінки Терезів можна побачити ще в ранній молодості: чоловіки безсовісно фліртують з усіма поспіль, займають конформістську позицію з більшості питань. Вони з легкістю залазять у жіночу душу, вивідують усі таємниці та болі. І потім грають на почуттях довірливих жінок. Оскільки вони це добре виходить, то зупинитися вони не можуть. Розуміють, що зайшло все надто далеко лише тоді, коли з’являється серйозна ймовірність викриття. У таких випадках Терези часто тікають (розлучаються), підібгавши боягузливо хвіст.

Чоловік-місіонер – Стрілець

А комусь відверто мало паспорта. Стрільці мріють про мультинаціональний документ, що дає їм змогу безперешкодно перетинати кордони різних країн. Власне, кордонів для них і так не існує. Вони легко порушують будь-які правила: політичні закони, моральні норми, правила дорожнього руху тощо. Тому чоловікам цього знака нічого не варто мати кілька сімей.

В одній країні у Стрільців мулатка з цілим виводком дітей, в іншій – неприступна бізнес-леді європейського типу. І люблять вони своїх жінок однаково сильно – просто не можуть робити цього довго. Їм обов’язково потрібна свобода, можливість перейти на інший “діапазон”. Чим більше у них “пристаней” по всьому світу, тим краще. Стрільці почуваються, впевненіше. Це моряки за своїм духом. Їм хочеться, що дружини зустрічали їх у кожному порту.

Вогненна сутність знака дозволяє чоловікам не перейматися розтратою енергії. Стрільці взагалі рідко думають про земне. Подумки вони завжди витають у високих небесних сферах. Також вони потребують проповідувати свої ідеї. Якщо їм не вдається знайти свою публіку, вони обзаводяться великою кількістю дітей і передають свої знання у спадок.

Астролог – Маша Новик