Нехай я залишуся одна, але ніколи не буду з тим, хто робить ці 8 речей!
Життєві поради

Нехай я залишуся одна, але ніколи не буду з тим, хто робить ці 8 речей!

Мене вчили вірити у справжнє кохання. Я сама є доказом існування істинної любові. І шукаю людину, яка не побоїться продемонструвати мені, що таке справжня близькість. І ні, я говорю не про сеkс.

Я говорю про справжній глибокий і духовний зв’язок між двома людьми, яким просто судилося бути разом.

Тому я ніколи не погоджуся на щось менше, ніж справжнє. Ніколи не погоджуся на напівлюбов чи фіктивні стосунки. Ніколи нікому не дозволю маніпулювати собою!

Вибач, але я ніколи не буду дівчиною, яку влаштують стосунки з…

1. Людиною, яка приховує від мене справжні почуття.

Тому що мені не цікаві ігри. Я хочу справжнього чоловіка, який не боїться взяти на себе зобов’язання. Не злякається відкрити свою душу і дозволити мені побачити, що він відчуває насправді.

Мені потрібна людина, яка завжди буде поруч, хоч би як важко це було.

2. Людиною, яка не поважатиме наші стосунки.

Мені не потрібен чоловік, який поводитиметься в наших стосунках як останній лицемір. Мені не потрібен двуличний, незрілий і егоцентричний засранець, який втрачатиме голову щоразу, коли опиняється в оточенні інших жінок.

Мені потрібен чоловік, який поважатиме мене і всією своєю поведінкою доводитиме це.

3. Людиною, яка не вкладатиме себе в наші стосунки.

Ні, я не зможу прийняти напівлюбов. Ніколи не погоджуся на фальшиві, удавані стосунки. Я шукаю людину, яка повністю зосередитися на стосунках, вкладаючи в нашу любов усю свою душу. Жодних вільних стосунків, жодного сеkсу на одну ніч, жодних порочних ігор.

4. Людиною, яка принижує мене і думає про мене найгірше.

Мені не потрібна людина, яка вважає навіть невелику мою депресію приводом для сміху. Просто не зможу бути з кимось, хто постійно принижує мене і «вставляє ціпки в колеса», заважаючи мені досягти мрії.

Я хочу рости. Я хочу літати. І, чорт забирай, зроблю це. Нехай я залишуся сама, але ніколи не погоджуся на стосунки з тією людиною, яка хоче контролювати моє життя, і зробити так, щоб я мовчала.

5. Людиною незрілою і надто егоїстичною, нездатною відповідати за свої вчинки.

Якщо ти все зіпсуєш, я хочу, щоб вибачився і взяв на себе відповідальність за свої дії. Мені не потрібен той, хто не спроможний визнавати свої помилки.

6. Неуважною людиною, яка звинувачуватиме мене у всіх своїх проблемах.

Не хочу, щоб хтось мене критикував і звинувачував у тому, що я заважаю йому реалізувати себе в житті. Не погоджуся зустрічатися з людиною, яка йде на стосунки зі мною заради зручності.

Мені не потрібен хтось, хто сприймає мене як щось зрозуміле. Мені потрібна людина, яка повірить у мене та в мою здатність мотивувати її.

7. Людиною, яка відчайдушно намагатиметься контролювати моє життя.

Я хочу сама вирішувати, що мені робити зі своїм тілом та зі своїм життям. Мені не потрібен партнер, який вважатиме, що може контролювати моє життя. Я єдиний Творець своєї долі. Жоден чоловік не забере у мене цього права.

8. Маніпулятором, який змусить мене сумніватися у здатності вирішувати, що правильно, а що ні.

Бо я знаю собі ціну. Усвідомлюю свої можливості. Усвідомлюю свої слабкі та сильні сторони. Знаю чого хочу, і знаю, як це отримати.

Тож якщо ти вважаєш, що принизивши мене, зможеш вирости як особистість, на стосунки зі мною ти можеш не розраховувати.

Ти просто людина, яка відчуває занепокоєння і розчарування, яка хоче самоствердитися за рахунок свого партнера. Але я не хочу, щоб зі мною чинили подібним чином. Я не буду твоєю маріонеткою. Не буду твоєю одноразовою іграшкою.

Вибач, але я ніколи не буду з людиною, яка не шанує мене. Це життя і так досить коротке.

Я не витрачатиму свого часу даремно.