«Токсичні» фрази від чоловіка – якщо чую їх, то відразу припиняю стосунки, терпіти таке я ніколи не буду
Життєві поради

«Токсичні» фрази від чоловіка – якщо чую їх, то відразу припиняю стосунки, терпіти таке я ніколи не буду

Нахили чоловіки легко визначити по фразам, які він найчастіше вживає. Адже улюблене слівце ні-ні, та й вискочить в якийсь момент.

І це не сховаєш від оточуючих, не замаскуєш – звичка висловлюватися певним чином проявляється не гірше, ніж шило з мішка.

Але ще для мене це найвірніший спосіб дізнатися, чи підходить мені чоловік чи ні. Почувши такі фрази від будь-якого залицяльника, я відразу ж закінчую з ним усі стосунки і викреслюю його зі свого життя.

«Не лізь в мої справи»

Такий вираз властивий чоловікам, які самі собі на умі. Іншими словами, вони проводять межу між своїм і вашим життям – і ніколи не дозволять вам стати ближче.

Якщо ви мрієте про чоловіка, з яким будете ділити всі радощі й негаразди, то це явно не ваш варіант.

Хоча, цілком можливо, що неприємностями він цілком здатний поділитися, і навіть повністю звалити їх на вас. А те, що обіцяє йому будь-яку вигоду, ніколи не стане вашим надбанням.

«Не стомлюй мені мозок»

Ця популярна фраза має досить багато варіацій, але суть їх зводиться до одного і того ж – чоловік не соромиться показати, що ви дієте йому на нерви. Погодьтеся, що більше хамство важко почути від людини, якого ви вважаєте своєю половинкою.

Такий чоловік кине в будь-який момент, як тільки ви йому набридните, а на будь-яку жертву в ім’я любові він взагалі не здатний. І тому у нього не буде жодного шансу продовжити стосунки зі мною.

«Це все ти винна»

Такий тип чоловіків завжди знайде козла відпущення своїх гріхів. Ну, або козу – навіть не знаю, як тут правильно висловитися, щоб залишитися максимально коректною.

Він звинуватить вас при першій же можливості, а сам залишиться білим і пухнастим. І так буде завжди. Тому що людина не здатна усвідомлювати свою відповідальність за все, що з нею відбувається.

І якщо ви готові взяти на себе весь тягар його помилок, то, в принципі, можете продовжувати з ним спілкування. Але для мене стосунки з чоловіком, який хоч раз висловився подібним чином, позбавляються майбутнього.

«Дурa»

Дана «власна назва» також має безліч варіантів звучання. І не варто списувати цю фразу на його бурхливі емоції або поганий настрій. Прямі образи ні в якому разі терпіти не можна!

Чоловік, який хоч раз назвав вас образливим словом, здатний начепити на вас найогидніший ярлик. І цьому ніколи не буде виправдання. Краще закінчити з ним стосунки в ту ж саму хвилину.

«Ти як завжди»

Вкрай рідко під цією фразою мається на увазі людське захоплення. Найчастіше це йдеться, щоб підкреслити чиїсь постійні помилки і промахи. І в такому контексті це означає, що чоловік очікує від вас саме такої поведінки.

Я не скажу, що це крайній варіант прояви негативу. Але з досвіду знаю, що з цих слів починається зовсім інший етап стосунків між чоловіком і жінкою – і краще їх закінчити прямо зараз.

А ви як думаєте – чи варто миритися з такими фразами коханого чоловіка?

За матеріалами