Якщо ти не можеш зробити мене своїм №1, я не буду твоїм №2
Життєві поради

Якщо ти не можеш зробити мене своїм №1, я не буду твоїм №2

Зустрічатися з тим, хто не має до тебе особливих почуттів, болісно. Ти кожен день терпиш його нескінченну брехню і дурні виправдання. Ти щосили намагаєшся завоювати його серце і стати для нього №1, але все безуспішно. Але чи варто так страждати? Навряд чи.

Ось декілька положень, які повинна затямити кожна поважаюча себе жінка:

1. Чоловік повинен доводити свою любов.

Якщо ви зустрічаєтеся, це повинно бути очевидно. Він повинен звертатися з тобою по-особливому, а інакше тобі варто піти. Інакше він втратить тебе, а інший знайде. Тому що ти заслуговуєш любові, якщо вже ви разом.

2. Він постійно зайнятий? Тоді будь ще більш зайнятою.

Якщо він не може знайти час для тебе, нехай не чекає, що ти будеш готова зустрітися в будь-яку хвилину. Не прилаштовуйся під нього. Не будь завжди доступною для нього, якщо він вічно недоступний для тебе.

3. Чоловік повинен дізнаватися тебе.

Якщо йому не цікаво дізнаватися про тебе більше, значить йому не цікаве ваше спільне майбутнє, а значить він не повинен бути цікавий тобі. Перестань сама розповідати про себе. І просто викреслити з його життя. Не витрачай свій дорогоцінний час на того, хто не хоче бачити тебе в своєму світі.

4. Ніяких опівнічних дзвінків.

Якщо він думає, що може гуляти всю ніч, а згадувати тебе, тільки коли вже п’яний і втомлений, не дозволяй йому цього. Не відповідай на його нічні повідомлення і дзвінки, якщо він не згадує про тебе вдень.

5. Не змагатися з його іншими дівчатами.

Може у нього є ті, які фліртують з ним і хотіли б залучити його собі. Може йому приносить задоволення бачити, як дівчата борються за нього. Але будь вище цього і не приймай участь в цьому. Якщо він не може вибрати тебе, якщо не може сказати іншим, що йому цікава тільки ти, не потрібно воювати за його увагу. Він або любить тебе, або ні.

6. Не чекай від нього запізнілої відповіді. Живи далі.

Якщо він вже тиждень не відповідає на твоє повідомлення, хоча активний в мережі, не витрачай більше на нього енергію. Він просто боягуз, що не може сказати прямо. Рухайся далі і сама обламай його тим, що не нав’язуєшся.

7. Не приймай його назад після того, як він пропадає без вісті.

І ось через два тижні мовчання він відповідає. Знаєш що? Тепер не відповідай ти. Зіграй в його гру, тільки зроби лише останній хід. І перемога буде за тобою.

За матеріалами