Дзеркало душі: про що говорять очі знаків Зодіаку
Цікаво знати

Дзеркало душі: про що говорять очі знаків Зодіаку

Пильно вдивляючись в очі людини, можна визначити від настрою до її справжнього ставлення до співрозмовника. Поведінка людини безпосередньо залежить від знака Зодіаку і вказує на те, як він себе проявляє у стосунках.

Очі є дзеркальним відображенням людської душі і це факт. За ними можна визначити навіть той знак Зодіаку, під яким народилася людина. І тільки в них відкривається вся правда і особливість характеру:

Овен

Ці знаки мають допитливий і пронизливий погляд, оскільки все їх життя зосереджене на боротьбі. Живий погляд підкаже будь-кому, настільки рішуче налаштований цей представник, і що він готовий діяти при першій необхідності. Але іноді в їхніх очах помітна іскра зарозумілості, але вона так само швидко згасає, як тільки їх партнер починає їм підкорятися.

Телець

В основному, у цих представників глибоко посаджені очі. І в погляді цього благородного і незалежного знака, проглядається повна зосередженість і вся пильність. У чоловічих очах чітко виражена строгість, а з жіночого погляду можна прочитати всю її таємність і бажання.

Близнюки

Для цього мінливого знака немає нічого важливішого, ніж просто спостерігати за ходом розвиваючих подій власними очима. У відображенні можна прочитати готовність до нових поривів і несподіваних змін. Іноді зухвалий або жвавий погляд стає магнітом для притягання любителів гострих відчуттів. Очі представників можуть вабити, дражнити, але в той же час, зупиняти і не підпускати до себе.

Рак

Їх чуйний погляд завжди передає внутрішній і емоційний стан самого знака. І якщо вони від свого партнера намагаються приховати якусь таємницю, то її можна прочитати по його очах. І як би вони не маскували свої симпатії до іншої людини, їх погляд відкриє навіть те, що вони не хочуть проявляти почуттями.

Лев

В їх пронизливому погляді вкладена вся гордовитість і жага до лідерства. А в очах представника можна точно побачити презирство до людини, якщо насправді воно є. І тільки владний погляд дасть можливість зрозуміти, настільки у них високого розвинене почуття величі і власної переваги.

Діва

Цим скромним представникам властиво дивитися вивчаюючим поглядом. І якщо вони починають дивитися на об’єкт інтересу в упор, то людині відразу стає не комфортно. Своїми бігаючими очима представники помічають будь-яку деталь, і тут же, виявляють слабкі і сильні сторони. Тому їх практично неможливо обдурити.

Терези

Відкритий і доброзичливий погляд цього знака завжди спрямований на людину. У ньому можна вловити зацікавленість і бажання, як можна більше дізнатися про свого співрозмовника. Але якщо їх починає щось бентежити, вони намагаються відвести погляд або перемістити його на інший об’єкт. Неспокійний погляд може бути тільки викликаний розгубленістю або переляком.

Скорпіон

Їх виразний і спопеляючий погляд можна виявити відразу ж. Вони дивляться не тільки поглядом, що пропалює, але і повністю сканують свого опонента. І роблять це настільки довго, що не кожен витримає на собі подібне випробування. Але якщо представник не бачить прихованої загрози, їх погляд наповнений спокоєм і доброзичливістю.

Стрілець

Очі цих представників випромінюють саму доброту і щирість. Їм не властиво критично оцінювати або дивитися нікчемним поглядом. А коли вони продумують черговий хід подій, в їх очах може прочитатися інтрига і хитрість. І якщо погляд став задумливим, значить, вони розробляють новий план дій.

Козеріг

В їх насторожеому погляді відразу відкривається вся прихильність до тієї людини, яка з’явилася перед їх очима. Тому вони звикли оцінювати людину осмисленим і розумним поглядом. І якщо для них людина представляє якийсь інтерес, то в їхніх очах можна побачити бешкетну іскорку. І тільки від співрозмовника залежить, настільки ці пустощі в очах протримаються у даного представника.

Водолій

Незважаючи на сильний погляд знака, в ньому ховається чутливість і вразливість. Хоча по їх погляду важко зрозуміти, про що вони думають або які думки міцно засіли в їхні голови. Очі представників мають здатність змінювати колір під настрій, тому краще простежити за їх настроєм, щоб зрозуміти, що вони задумали зробити.

Риби

Ці знаки постійно перебувають в своїх фантазіях, тому їх погляд наповнений мрійливістю і цікавістю. Хоча їхні очі ніколи не бувають злими або бездушними. Їх очі бездонні, в яких відображена таємничість, і розуміння всього того, що називається повною реальністю.