Брудна правда про всі знаки Зодіаку. Ця стаття відкриє вам очі!
Гумор та позитив

Брудна правда про всі знаки Зодіаку. Ця стаття відкриє вам очі!

Ця стаття відкриє вам очі на реальну астрологію і на те, хто ви, якщо їй вірити! Всі любителі астрології зазвичай говорять, що характеристики їх знака збігаються з особливостями їх особистості. Але зазвичай так відбувається тому, що гороскопи складають люди, які лише хочуть вам догодити.

Приємно ж вірити в приємні для себе речі. Але ми не боїмося дивитися правді в обличчя! Тому підготували для вас гороскоп, який сподобається тільки тим людям, які чесні перед собою.

Овен

В основному, ви – мавпа. Овни імпульсивні, агресивні і створюють багато шуму. Вашому характеру не вистачає глибини, тому багато людей вважають, що ви – «фальшивка», яка грає на публіку.

Багато хто хоче знати, що у вас голові, але правда в тому, що в ній – нічого. Ви спрощуєте світ не для того, щоб він став більш зрозуміим оточуючим, а для того, щоб він був зрозумілішим особисто вам. І ще відсутність далекоглядності робить вас наївним і нерозумним.

Телець

Ви нудний дрібний власник. Але найгірше те, що Тельці – найупертіші істоти на планеті. «Моє, моє, моє!». Ось чому ви так любите грати в «Монополію». Долари стали вашим життям, хоча про це вам і не говорять оточуючі.

Близнюки

У вас є синдром дефіциту уваги? Ви можете заперечити, але головна характеристика цього знака Зодіаку – повна нездатність зосередитися і заспокоїтися. У вашій голові постійно проноситься потужний вихор різних думок. І ви навіть не в змозі не те, що запам’ятати їх, але навіть – усвідомити. Загалом, це ще гірше, ніж порожня голова Овнів.

Ви – справжній майстер зі створення хаосу і повного безладу. Близькі напевно вважають вас нестерпним.

Рак

Ви так і не виросли. Раки в принципі не виростають і залишаються дітьми на все життя. А ще ви не стримані. Та що там – взагалі не вмієте контролювати свої емоції. Все ваше життя – суцільний нервовий зрив. Тому не дивуйтеся, якщо близькі вважають вас істеричкою.

А ще ви егоїстичні. І настільки вимогливі до себе, що перетворюєте в кошмар не тільки життя оточуючих, а й своє власне. “Чому я? Чому знову я? Ніхто не дбає про мене. Я такий нещасний!”, – постійно думає Рак.

Лев

У світі немає більш неуважних людей, ніж Леви. Вони завжди зайняті тільки собою і залученням уваги оточуючих. Ви насправді вважаєте себе винятковою людиною, гідною похвали і уваги більше інших?

А ще Леви дріб’язкові і скупі. Все, чим вони готові займатися цілодобово безперервно, – це тільки самозамилування. Ну, і принижувати інших вони теж вміють добре, звичайно, і ще випити… Випивши ж чогось міцного, здаєшся собі ще більшим героєм, правда?

Діва

Діви постійно стривожені: їм потрібно все контролювати. Тому Дівам винен весь світ! Але і вони допомагають іншим, причому роблять це постійно. Але під цим хибним альтруїзмом ховається завуальований нарцисизм. Діви допомагають іншим тільки для того, щоб потім розповідати всім, які вони дбайливі і безвідмовні.

Терези

Ви можете бути соціопатом! Люди, подібні вам, ніколи не знають, які забаганки і вимоги у них з’являться через годину. Догодити Терезам нереально. А ще Терези – майстер-маніпулятор. Вони постійно вивчають своє оточення, дають йому холодні характеристики. Іноді здається, що це люди-роботи. Вони просто запрограмовані на те, щоб говорити потрібні речі в потрібний час потрібним людям.

І, нарешті, найбільш неприємна річ про вас: ваша удавана розумність насправді є відображенням порожнього позерства. Ви намагаєтеся виглядати круто, але всі бачать, що ваш внутрішній світ – порожній.

Скорпіон

Ви – невеликий, мстивий монстр. Ви проектуєте свою невпевненість в собі на всіх оточуючих. Ви б’єте, в першу чергу, тих, хто значить для вас найбільше. Ви любите дивитися на страждання інших. Просто тому, що ви переконали себе в тому, що вони заслужили це страждання. Ви отруюєте всіх, з ким спілкуєтеся.

Стрілець

Люди думають, що ви – розумна людина, але це неправда. Просто ви повторюєте ідеї і гасла інших розумних і вдумливих людей. Сиплете цитатами. І, здається, тільки так здатні вести розмову. А ще вам весь час нудно – в будь-якій ситуації і в будь-якій компанії. І ви зовсім не вмієте цього приховувати. Проте, ваша голова завжди зайнята роздумами на тему, про що думають і говорять інші. Це також пояснює вашу схильність до гіперболізації.

Стрілець – відмінний начальник: йому плювати на інших, він підозрює оточуючих у всіх смертних гріхах, і йому, в загальному, плювати, що його ніхто не любить.

Козеріг

Козероги – найкращі на планеті стукачі та найбільші задрісники. Ці люди, готові йти по головах заради своєї мети. Вас не хвилює те, що ви можете зробити комусь боляче. Ви готові кинути під автобус будь-кого, щоб отримати те, що хочете. Ви егоїстичні і одержимі своїм соціальним статусом.

Навіть творчість для вас – це тільки спосіб прославитися.

Водолій

Ви вважаєте себе «занадто звичайним», тому постійно шокуєте людей, щоб довести свою унікальність. Ви настільки одержимі ідеєю власної індивідуальності, що в кінцевому рахунку близьких людей у ​​вас немає взагалі. Ніхто ж не в змозі зрозуміти вашу тонку творчу натуру.

Ви не відповідаєте світу взаємністю. Навіщо вам зовнішній світ і його «сірі» мешканці якщо у вас – такий багатий внутрішній світ. Ви хотіли, щоб вам дали спокій? ОК, без проблем!

Риби

Драаама! Риби говорять, що не терплять сцен, але самі регулярно їх закочують. Все життя Риб – одне суцільне нещастя. Ваша нездатність постояти за себе перетворює ваше життя в хаос. А ваша заздрісність робить з вас лузера.

Ви – та людина, яка постійно скаржиться на гімняне життя, і ніколи не робить нічого, щоб щось змінити. Звичайно, яке там життя, адже ви так завалені роботою! Ви нещасні і робите нещасними всіх людей навколо.