Ось які коханки виходять із жінок різних знаків Зодіаку! Гороскоп для найвідвертіших
Цікаво знати

Ось які коханки виходять із жінок різних знаків Зодіаку! Гороскоп для найвідвертіших

Сьогодні жінкам не прийнято соромитися своєї sуксуальності, так що нам всім дуже пощастило! Нікому не доводиться відмовляти собі в інтимносу задоволені. А знайомства через інтернет ще більше спрощують задачу! Гороскоп sексуальності жінок всіх знаків Зодіаку, який стане в нагоді як чоловікам, так і самим дамам. Не соромтеся, читайте і робіть висновки.

Овен : бурхлива коханка

Ви – природжений лідер і знаєте, чого хочете, – в спальні теж. Sекс з вами – це повний феєрверк. Чи завжди ваші партнери справляються з вашими вимогами? Може, і ні, але напевно намагаються. А якщо комусь із них це вдасться… ви не випустите його з ліжка!

Телець: чуттєва коханка

Чуттєвість – це ваше друге ім’я, а задоволення партнера – для вас головне. Ви прекрасно знаєте, що робите, тому все, що пов’язано з вами, стає незабутнім: те, як ви виглядаєте, пахнете, які на смак. Ви створюєте натуральну «sксуальную хімію»!

Близнюки: безсоромна коханка

Ви не соромитея цього, тому що ваша чарівна безсоромність і безмежна уява – це справді рідкісні риси. Як ніхто інший, ви завoдите чоловіка еротичними розмовати і фразами. Світ sексуальних фантазій, який ви в змозі створити, безумовно, більш гарячий, ніж реальність!

Рак: інтенсивна коханка

Інтенсивність – ваша головна перевага. Ваш партнер знає, що ніхто ніколи не буде любити його так само сильно, як ви. А ви знаєте, що бажання – це найsексуальніша річ в світі!

Лев: прекрасна коханка

Левиці завжди хочуть вигравати і перемагати, і ця життєва позиція не вичерпує себе на порозі спальні. Ваші здібності вражають, а кожен чоловік мріє дізнатися, на що ви здатні насправді. Ви ж напевно думаєте, що могли б бути ще кращою… хоча ви і так – одна з найкращих!

Діва : креативна коханка

Пробудження і розкриття пристрасті, що таїться всередині вас, – це те, чого не забуде жоден чоловік. Ви – дуже добропорядна дівчинка, але в ліжку у вас повно божевільних ідей. Тримайте цей «гарячий» секрет при собі, щоб не зіпсувати сюрприз!

Терези: еталонна коханка

Ви отримуєте звання кращої коханки серед знаків Зодіаку! Чому? Тому що зазвичай ви: а) спортивні й сповнені енергії; б) милі і чарівні; в) розумні; і г) обожнюєте любов і романтичні жести. Sекс з вами нагадує класний ерoтичний фільм.

Скорпіон: темна коханка

Багато хто згоден, що між насолодою і болем пролягає тонка грань. Ймовірно, тільки ви знаєте, що робити, щоб не перетнути її. Ваша темна сторона просто легендарна. Але мало хто про це дізнається на практиці, тому що ви – партнерка не для слабких.

Стрілець: дика коханка

Ваші дикі риси характеру настільки сильні та заразливі, що звільнять внутрішнього безумця в будь-якому партнерові. Sекс в громадському місці? Так. У незвичайних обставинах? Чому б і ні!

Ви – це гарантія, що чоловік ніколи не насититься вами вдосталь.

Козеріг: свідома коханка

Ви боїтеся промахів, тому ніколи не робите помилок. Ваш чоловік втрачає від вас голову, тому що ви повністю присвячуєте себе йому. Причому ви не соромитеся шукати в різних джерелах інформацію, поради і так далі, щоб sекс з вами був ще більш вражаючим.

Водолій: божевільна коханка

Іноді ви недосяжні і літаєте в хмарах, але коли партнеру вдається перенести вас звідти на грішну землю, ви демонструєте унікальну sексуальну магію, яка недоступна жодному іншому знаку Зодіаку.

Суміш бурхливої ​​фантазії і абсолютної впевненості в собі – це гарантія абсолютно неземних відчуттів, про які чоловік навіть не мріяв. Повна відсутність гальм!

Риби: пристойна коханка

Романтична і чуттєва, любляча і співчутлива. Ваш партнер вже зрозумів, що всі попередні стосунки були лише верхівкою айсберга інтимнoсті, яка може існувати між двома людьми.

У вас потужна інтуїція, і ви знаєте, чого хоче чоловік, тому балуєте його романтичними вчинками і маните пристрасною чарівністю.

Що скажете – схоже на правду?