Ось рейтинг дружин і дівчат, які виходять з різних знаків Зодіаку
Цікаво знати

Ось рейтинг дружин і дівчат, які виходять з різних знаків Зодіаку

Будь-які стосунки залежать від маси різних чинників. Але є певні закономірності, які можна обчислити, грунтуючись на знаку Зодіаку.

Ось повний рейтинг дівчат по знакам Зодіаку – від гірших до кращих:

12. Діва.

Статистика свідчить, що серед жінок, народжених під знаком Діви, більше старих дів, ніж в будь-якому іншому знаку Зодіаку. Проблема в тому, що вона не може знайти чоловіка, який відповідає її високим вимогам.

Вона схильна до поверхневих суджень про людей і нерідко робить висновки на підставі лише зовнішнього вигляду. В результаті вона втрачає можливість зустріти сумісного з нею чоловіка.

Вона здатна бути терплячою і доброю, але при цьому вона залишається цілеспрямованою, холодною і підпорядковується завжди розуму, а не серцю.

11. Скорпіон.

Стосунки з дамою-Скорпіоном будуть вже точно не з легких. Ні, вона зовсім не така жахлива, як можна подумати, але вона завжди говорить все начистоту. Вона не вміє брехати, і крапка.

Звичайно, місцями вона перегинає палицю і здається надмірно суворою, але це лише тому, що вона не вміє прикрашати істину і ходити коло та навколо. Так, вона прямолінійна. І вам знадобиться чимало часу, щоб придбати імунітет до її гострого жала.

Але зате вона подарує вам надзвичайно сильну пристрасть. Жінка-Скорпіон буде любити вас в повну силу, але і кожен ваш проступок прийме близько до серця. З її довірою і повагою краще не грати. Якщо ви їх розіб’єте, то втратите її назавжди.

10. Овен.

Жінка-Овен чарівна, суперечлива і темпераментна. Вона здатна перемикати емоції так стрімко, що тугодум протилежної статі дуже швидко виявиться далеко позаду в хмарі пилу.

Чоловік повинен миритися з її бажаннями, які різко змінюються. Вона імпульсивна у висловлюваннях і часто, здається, байдужа до того, що сама говорить.

Її невгамовність змусить ворушитися будь-якого чоловіка.

9. Телець.

Її повелителька – Венера, тому вона знає всі прийоми спокушання без допомоги підручників. Будучи дуже чуттєвою, вона незрівнянна в мистецтві притягнення чоловіків. Але, притягаючи багатьох, вона вибирає лише обраних.

Справжня любов з нею не буде протікати гладко. Вона від народження ревнива і здатна влаштовувати досить гучні сцени. Якщо вона вважає, що нею нехтують, вона скаже прямо все, що у неї на думці.

Жінка-Телець знає, чого вона хоче, і в своєму впертості здатна здаватися нерозумною. Якщо вона чогось домагається, то йде до мети напролом, навіть якщо для цього потрібно вдатися до сліз, погроз або биття посуду.

8. Рак.

Жінці, народженій під сузір’ям Рака, важко повністю віддатися любові, хоча вона вкрай приваблива для чоловіків завдяки своїй скромності, чарівності і здатності співчувати їх проблем.

Якщо ви хочете завоювати її, не забудьте про троянди, свічки, шампанське та ліричні вірші. Перемога не буде швидкою. Розвиток цих стосунків піде радикально: життя або смерть, все або нічого, шлюб або прощання навік.

Жінка-Рак віддана чоловікові, обраному нею собі в партнери. Іноді її відданість буває надмірно нав’язливою. У свою чергу, вона очікує безроздільної прихильності від свого коханця.

7. Лев.

Для жінки, народженої під знаком Лева, немає нічого важливішого за чоловіків, які захоплених нею і виражають своє захоплення. Сама вона при цьому не обов’язково закохана. У певному сенсі вона виставляє сеkс на продаж, а її плата – задоволення, яке вона відчуває від думки, що її так високо цінують.

Вона не тільки повинна займати важливе місце в житті партнера, а й бути єдиною для нього. До неї самої, однак, подібні обмеження не відносяться. Вона хоче залишатися абсолютно вільною у виборі нової жертви.

Зазвичай це не забирає у неї багато часу: жертва сама охоче йде назустріч. Вона віддана тим, хто любить її, але якщо прихильність до неї зникає, вона йде.

6. Водолій.

Жінка, народжена під знаком Водолія, володіє дуже сильним інтелектом. Їй не подобається, щоб на неї дивилися як на сеkсуальний об’єкт. У неї високі вимоги, яких вона не прагне занижувати, і вона наполягає на тому, щоб чоловік ставився до неї з належною повагою.

Вона любить друзів і вечірки, прекрасно відчуває себе в суспільстві і завжди готова прийняти запрошення в останню хвилину від того, хто їй подобається. В основному чесна і відкрита, вона не вміє брехати, оскільки не хоче бути неправдивою.

Якщо вона любить кого-небудь, то зазвичай розкриває перед ним душу, часто не дуже доречно.

5. Близнюки.

Жінка, народжена під знаком Близнюків, здатна привернути увагу будь-якого чоловіка, оскільки є дотепною і чарівною співбесідницею. Крім того, вона – уважна слухачка, яка з цікавістю поставиться до проблем іншого. Близнюки люблять аналізувати ситуації, шукати мотиви і пропонувати свої поради.

Вона легко заводить друзів, але, як правило, не буває зацікавлена ​​в більш тривалій дружбі. Їй хочеться всім подобатися, хоча сама вона не обов’язково прив’язана до всіх.

Зазвичай вона відчуває невдоволення, якщо хтось забирає у неї занадто багато часу або звалює на неї проблеми, які вона вже вирішила.

Їй досить складно займатися довго одним і тим же ділом, оскільки вона швидко захоплюється чимось новим.

4. Козеріг.

Жінка, народжена під знаком Козерога, занадто стримана в любові, їй не вистачає сміливості переступити моральні заборони. Потрібно сильно постаратися, щоб розкріпачити її. Поки вона не подолає обережного підходу до любові, вона не впізнає її справжніх радостей.

Вона здатна захопитися будь-яким чоловіком, але при цьому тримає себе в руках. Її неприступність впаде, як тільки вона стане більш впевненою в собі – і в вас.

Вона із задоволенням сприймає захоплення і залицяння, але ніколи не дозволить володіти собою повністю. Вона знає, чого ви хочете, але ви ніколи не дізнаєтеся напевно, що вона думає.

3. Терези.

Жінки, що народилися під знаком Терезів, відомі своєю привабливістю і витонченими манерами. Оскільки її знаком управляє Венера, жінка знаку Терези дуже вправна в любові. Вона витончено одягається, користується хорошими і дорогими парфумами, любить гарні прикраси і намагається оточити себе розкішшю.

Такий же витончений підхід відноситься і до чоловіків. Якщо її партнер на це не здатний, то йому краще надалі триматися від неї подалі.

Не можна заперечувати її схильність до непостійності. Вона намагається фліртувати з будь-яким привабливим чоловіком на своєму шляху, але дуже швидко переходить від одного до іншого, намагаючись підкорити його. В основному вона просто хоче, щоб нею захоплювалися.

2. Стрілець.

Жінка, народжена під знаком Стрільця, – спокусниця і непоправна кокетка. Вона буде експериментувати в сеkсі з легким відчуттям так, щоб її партнери залишилися друзями.

Жінка, народжена під цим знаком, що не проти займатися сеkсом з партнером, але набагато більше її цікавлять дружба, обмін ідеями і романтичні пригоди.

Вона може бути дуже спокусливою, і чоловікові часом важко зрозуміти, чи почала вона сексуальну гру або просто шукає друга.

Її ентузіазм, готовність йти назустріч, почуття гумору і дотепність порадують будь-якого чоловіка. Вона – гарна слухачка, хороший товариш для чоловіка, люблячого спорт і пригоди, і прекрасна господиня, здатна оживити будь-яку вечірку.

1. Риби.

Жінка, народжена під знаком Риб, дуже жіночна, чуттєва і сприйнятлива. Вона володіє хорошою інтуїцією. У неї незвичайний дар бачити все наскрізь.

Атмосфера таємничості, яка отучує її, може бути оманливою. Вона дійсно має дивну властивість, що привертає чоловіків.

Однак вона – дуже залежна натура і сильно прив’язується до людини, яка буде грати головну роль в її житті.

Їй постійно необхідно повторювати, що вона кохана. Вона, в свою чергу, віддячить партнера відданістю своєю чуттєвою душею.

А ви як вважаєте – правду кажуть астрологи?