Як зраджують знаки Зодіаку
Цікаво знати

Як зраджують знаки Зодіаку

Попереджений – значить озброєний!

Овен

Овнам більше задоволення приносить саме полювання, ніж видобуток, тому вони постійно жадають відчуттів, присутніх на першому етапі романтичних стосунків.

Телець

Тельці схиблені на контролі, і коли їх партнер починає свої спроби самоствердитися, вони приступають до пошуків того, ким їм буде простіше маніпулювати.

Близнюки

Близнюкам дуже просто набриднути, і тому замість того, щоб спробувати оживити те, що у них вже є, вони починають шукати колишні почуття десь на стороні.

Рак

Невпевненість Раків в собі змушує їх діяти, виходячи з реальної чи уявної невірності партнера за принципом «я теж так можу так поступати з тобою».

Лев

Левам подобається, коли хтось лестить їх его, а також отримувати увагу від когось нового; це лише посилює їхню віру в те, наскільки бажаними вони є.

Діва

Діва просто не може змиритися з тим фактом, що ніхто не ідеальний, і в своїх нескінченних пошуках досконалості їй здається, що наступний партнер виявиться ідеальним.

Терези

Терези люблять фліртувати і не можуть вчасно пригальмувати, якщо флірт заходить занадто далеко і призводить до зради.

Скорпіон

Здебільшого до зради Скорпіонів змушує почуття заздрості, ревнощів і прагнення до помсти.

Стрілець

Проблема зради виникає у Стрільців через їх звички перегинати палицю і нездатність сказати «ні».

Козеріг

Козеріг рідко зраджує, але якщо подібне відбувається, то тільки тому, що він відчуває величезне розчарування в поточних стосунках, а зрада є способом зняти напругу.

Водолій

Водолія вабить все до себе нове. Це стосується і любові, що змушує їх зраджувати своїй другій половинці.

Риби

Риби зраджують коханим через своє надмірне реагування на події у них в стосунках, їм здається, що любов когось іншого здатна заповнити існуючу, на їхню думку, порожнечу.

За матеріалами