4 ознаки, що ви в стосунках, через які ваше життя стало гіршим
Життєві поради

4 ознаки, що ви в стосунках, через які ваше життя стало гіршим

Стосунки складні самі по собі, і коли ви нещасливі в них, буває важко зрозуміти, що вони ускладнюють і інші сфери вашого життя. Коли ви перебуваєте в епіцентрі такого союзу, вам складно поглянути на себе з боку і оцінити, нещасливі ви в стосунках або просто нещасливі в цілому.

Ось ознаки поганих стосунків, які змушують вас відчувати себе нещасною по життю:

1. Ви постійно відчуваєте, що засмучені своїм сімейним життям

Незалежно від того, чим ви займаєтеся в житті, у вас будуть хороші і погані дні. Ваші стосунки нічим не відрізняються. Однак, що б ви не переживали вдома, ви повинні відчувати себе комфортно в ньому.

Якщо тепер ви весь час затримуєтеся на роботі або у батьків, якщо ви постійно боїтеся йти додому через те, що поруч знаходиться ваша друга половинка, це проблема.

Коли туга по самотності перетворюється в ненаситну нав’язливу ідею протягом місяців і років, пора усвідомити, що ви не виняток з правил. Ви нещасливі в своїх відносинах, і це впливає на все ваше життя.

2. Вам незручно бути собою завжди і скрізь

Пам’ятайте, як ви відкривали в собі нові дивовижні грані, як тільки зустріли свого чоловіка? Пам’ятайте, як вам було комфортно бути собою не тільки наодинці з ним, але і в спілкуванні з друзями і колегами? Саме він розкрив те ваше «Я», в якому вам було зручно.

Якщо зараз ваш партнер змушує вас відчувати себе некомфортно, то він тільки тягне вас вниз. Вам вирішувати, як з цим впоратися.

Вам потрібно відчувати себе комфортно завжди. Це означає, що ви відчуваєте себе комфортно, коли ви ходите, говорите, дихайте, рухаєтеся, працюєте.

Якщо людина, яка нібито любить вас, не змушує вас відчувати себе добре, знайте, що ви можете добитися більшого без неї.

3. Ви уявляєте собі більш щасливе життя без цього чоловіка

Якщо все, що ви робите, – це бачите себе щасливою в усіх сферах життя, але без вашого партнера, це ознака того, що ви перебуваєте в неправильних стосунках. Ви нещасні, і вам потрібно вибратися звідси. Інакше ви ризикуєте пустити все своє життя під укіс. Під всім життям маються на увазі всі сфери – робота, друзі, здоров’я, захоплення.

Ваш партнер повинен бути присутнім в ваших мріях. Немає нічого поганого в тому, щоб бачити своє майбутнє з кимось іншим.

4. Ви женетеся за своїм минулим

Згадувати про минуле – це нормально. Але якщо все, що ви робите, це бажаєте, щоб все було так, як було раніше – до зустрічі з цим чоловіком – це ознака того, що ви в неправильних стосунках.

Ви незадоволені собою. Ви незадоволені тим, що відбувається у вашій парі. Варто відкрито поговорити про це з партнером. Це не обов’язково знак того, що стосунки повинні закінчитися, але іскра безумовно потрібна. Іскра, яка знову пробудить у вас інтерес до життя.

Щасливі стосунки вимагають як терпіння, так і зусиль. Коли ви щасливі в любові, ви щасливі у всьому. Коли ви нещасні поруч з чоловіком, життя забарвлюється в темні тони. Якщо ви відчуваєте, що стосунки обтяжують вас, пора прийняти рішення.

Не ігноруйте ці ознаки нещасливих стосунків, оскільки вони будуть поступово погіршуватися і в довгостроковій перспективі можуть нашкодити вашому життю в цілому.

За матеріалами