6 способів повернути пристрасть у ваше інтимне життя!
Життєві поради

6 способів повернути пристрасть у ваше інтимне життя!

Тепер, коли ми виросли, ми розуміємо, що будь-які стосунки в якийсь момент можуть досягти затишшя. Це природна річ, і якщо це вас турбує, це теж нормально. Незалежно від того, як добре ми ставимося до наших половинок, партнерів по життю, рано чи пізно наша рутина поглинає нас. Збереження пристрасті – це важка робота і прихильність.

Якщо ви відчуваєте, що все не так, як повинно бути, тоді слідуйте цим простим порадам і поверніть пристрасть в своє любовне життя!

1. Якщо ви не можете згадати, коли в останній раз займалися сеkсом, або коли ви дійсно насолоджувалися ним востаннє, значить виникає проблема, яка повинна бути вирішена. Найчастіше партнера турбує те, що їх половинка не вирішує проблему, тому що вони вважають, що проблеми не існує. Реалізація та прийняття проблеми – це перший крок до її вирішення.

2. Коли між партнерами немає чесного спілкування, це може послужити причиною того, що пристрасть у відносинах згасає. Поговоріть зі своїм партнером про те, що вас турбує, нехай це не буде звучати як скарга. Покажіть йому, що ви щиро стурбовані, і вони сприймуть вас всерйоз, якщо вони серйозно ставляться до ваших стосунків. Точно так же, якщо ваш партнер наближається до вас з якоюсь проблемою, вислухайте його терпляче і не продовжуйте оборону! Пам’ятайте, ви обидва на одному боці.

3. Маленькі жести мають значення. Пишіть текстове повідомлення час від часу, коли ваш партнер найменше цього чекає, навіть якщо це просто «Привіт, як справи?», або напишіть їм, що ви скучили, і не можете дочекатися, щоб побачити їх знову. Зробіть це просто так, без причини!

4. Не просто говоріть їм, що ви їх любите, але ще і показуйте це! Організовуйте романтичні побачення і романтичні вихідні поїздки. Важливо мати романтичні стосунки і бути завжди закоханим, щоб пристрасть ніколи не згасала.

5. Щоб запалити пристрасть, спробуйте щось нове, заповзятливе і трохи сміливе. Прийміть разом душ або проведіть уїк-енд в каюті і не виходьте звідти! (Якщо ви розумієте, про що ми). Пам’ятайте, що все, що ви пробуєте, ви робите це для свого партнера і вашого сексуального життя, так що вам нема чого соромитися.

6. Бажання займатися сеkсом управляється багатьма факторами. Якщо ви втомилися або переживаєте стрес, ви не будете в настрої, і те ж саме стосується вашого партнера. Але невелика сексуальна прелюдія може змінити ваше ставлення. Почніть повільно і проведіть деякий час, просто торкаючись, цілуючись і обіймаючись один з одним. Як тільки в вас почне прокидатися бажання. починайте діяти!

Пам’ятайте, що бажання просто так не з’явиться, ви повинні працювати над цим!

За матеріалами