5 звичок дружини, через які чоловік наважується завести коханку
Психологія

5 звичок дружини, через які чоловік наважується завести коханку

Коли мова заходить про невірність, слід пам’ятати, що в цьому ніколи не буває провини тільки чоловіка. Те, що змушує його зраджувати, – це складне питання, яке часто не має єдиної відповіді або може включати в себе цілу низку причин, які не мають до вас ніякого відношення. Однак існують хворі моделі взаємовідносин, які, на думку експертів, можуть зробити позашлюбний зв’язок більш ймовірним.

Якщо з якоїсь причини один з вас або обидва не задовольняють свої потреби, пошук любові і зв’язку поза ваших стосунків – у формі емоційного або фізичного роману – може спочатку здаватися «хорошою» ідеєю. У більшості випадків це пов’язано з браком спілкування, що може привести до відсутності зв’язку і почуттю ізоляції.

Важливо пам’ятати, що невірність партнера – це не ваша вина, але якщо ви помічаєте, що ці нездорові звички є і в ваших стосунках, обговоріть їх з ним.

Ось кілька помилок, які можуть призвести до зради:

1. Ви намагаєтеся контролювати кожен рух вашого партнера

Для того, щоб мати здорові стосунки, ви обидва повинні довіряти один одному і дати один одному багато простору. Якщо ви намагаєтеся контролювати кожен рух вашого партнера, це може привести до почуття задухи. Чоловік захоче «вирватися на свободу» будь-що-будь.

Ніхто не любить, коли його контролюють, і ті, хто відчуває себе так, часто шукають незалежність і задовольняють цю потребу або через випадкові зв’язки, або через роман, який, як вони сподіваються, позбавить їх від контролю.

2. Ви дозволяєте віддалятися один від одного

Якщо ви відчуваєте відстороненість у стосунках, це не означає, що ваш партнер заведе паралельні відносини. Але якщо вам з разу в раз не вдається возз’єднатися в кінці довгого дня або підтримати один одного у важкі часи, це може стати більш імовірним.

Багато романів на стороні починаються через емоційну порожнечу в стосунках. Якщо ваш партнер не відчуває емоційного зв’язку з вами, то може шукати цей емоційний зв’язок через інші відносини.

3. Боїтеся попросити те, що вам потрібно

Коли ми не знаємо, як попросити або боїмося сказати своєму партнерові, що нам від нього потрібно, ми піддаємо ризику себе і свої стосунки. Дуже часто ми не можемо сформулювати або боїмося сформулювати те, що ми хочемо.

Але якщо ви хочете здорових стосунків, все це повинно бути сказано.

4. Ви не здатні змінюватися

Ще одна погана звичка – це нездатність змінюватися або внести зміни так, як ви це обговорювали. Припустимо, ваш партнер приходить до вас і каже, що йому дійсно щось потрібно. Якщо ви ігноруєте його або не можете внести зміни, то цілком зрозуміло, чому він засмучується.

Хоча невірність – не зріла реакція, вона може статися, якщо цей цикл буде повторюватися. Коли ми повідомляємо, що нам потрібно або чого ми хочемо, і нас відкидають, ми відчуваємо себе уразливими. Ми часто шукаємо інше місце, щоб задовольнити свої потреби.

5. Скарги в режимі 24/7

Якщо ви постійно скаржитеся або вихлюпує свої проблеми, не роблячи ніяких кроків, щоб щось змінити, це призведе до тяжкості в стосунках замість підтримки і позитиву.

Коли це станеться, ваші стосунки можуть піти під укіс. Чоловік може перестати розмовляти з вами і почати шукати ту жінку, з якою він може поговорити без будь-якої драми.

Тон для ваших стосунків задаєте тільки ви і ваш партнер. Не повинно бути перегину в ту чи іншу сторону. Здоровий баланс – ключ до довготривалого щасливого шлюбу.

За матеріалами