12 жіночих звичок, через які чоловіки готові їх придушити
Життєві поради

12 жіночих звичок, через які чоловіки готові їх придушити

Не варто думати, що ви у всьому ідеальна і абсолютно не зможете дратувати свого коханого. Ви можете самі в цьому переконатися і дізнатися, чи присутні у вас такі звички, які здатні викликати негатив і агресію.

Бажаєте подивитися на себе з боку і з’ясувати, які ваші звички можуть вивести коханого з себе? Фахівці опитали чоловіків, у яких були тривалі стосунки, визначивши при цьому, що ж насправді їх найбільше дратує в жінках. Саме за ці 12 жіночих звичок, чоловіки готові вбити жінок!

1: «Давай поговоримо про весілля»

Стосунки почалися недавно, а вже з’явилися розмови про весілля, зрозумійте – в більшості випадків це відштовхує. Краще нехай йде все своїм шляхом, і коли чоловік буде впевнений, він неодмінно встане на одне коліно.

2: «Я все зроблю сама»

Чоловіки хочуть відчувати свою перевагу і значимість, щоб відповідати «сильній статі». Повірте, їм не сподобається, якщо їх обраниця буде вкручувати лампочку, ремонтувати кран і так далі.

3: «Він такий поганий, пошкодуйте мене»

При будь-якому конфлікті або проступку чоловіка ви біжите до телефону, щоб поскаржитися на нього мамі або подругам. Це величезна помилка, яка дратує і опускає нижче плінтуса. Зрозумійте, ви-то помиритеся зі своїм обранцем, а мама і подруги будуть продовжувати вважати його «козлом».

4: «Шантаж ліжком»

Дуже дурна помилка, яка тільки викликає у чоловіків агресію і руйнує стосунки. Якщо жінка відмовляє в інтимній близькості, намагаючись покарати партнера, то вона штовхає його «наліво».

5: «Ти мене любиш?»

От порахуйте, скільки разів на день ви питаєте у свого обранця, чи любить він вас чи ні? Для чоловіка подібні допити виглядають, як катування, яке викликає шалене роздратування. Представники сильної статі в більшості випадків вважають, що якщо вони раз сказали про свої почуття і знаходяться поруч, то нічого не змінилося, і питати про любов не потрібно.

6: Універсальне виправдання

Ще одна знайома для багатьох ситуація, коли виправдання свого провалу звучить так – «Я ж дівчинка». Це може подіяти, коли потрібно забити цвях у стіну, а не коли потрібно поступати як доросла людина і відповідати за свої дії.

7: Маніпуляція сльозами

Впевненість, що безпрограшною тактикою будуть сльози, повірте, нічим не підкріплена. Насправді опитування показали, що багатьох чоловіків сльози дратують і, навпаки, викликають напад агресії. Не потрібно плакати з будь-якого приводу, оскільки розжалобити цим представників сильної статі дуже складно.

8: «Скрізь це волосся»

Багато чоловіків скаржаться на те, що вони втомилися знаходити всюди жіноче волосся: на підлозі, дивані, у ванній і так далі. Якщо не хочете нервувати свого обранця, врахуйте цей нюанс.

9: «А хіба чоловік не телепат?»

Незрозуміло, коли жінки вирішили, що чоловіки повинні, ні, зобов’язані вгадувати їх думки. Представники сильної статі знаходяться на межі вибуху, коли чують, щось на кшталт: «А ти сам вгадай?», «Чи складно було здогадатися?». Не хочете розчарувань, говоріть прямо, а не грайте в загадки.

10: Гіперопіка

Для чоловіка важлива увага жінки, але коли вона дозована і не перетворюється в гіперопіку. У таких ситуаціях стає складно дихати. Перестаньте дзвонити коханому щопівгодини, годувати його з ложечки, перевіряти, чи тепло він одягнувся, повірте, для цього у нього є мама.

11: «Ну, скажи я товста?»

Зізнайтеся, скільки разів на день ви ставите це питання своєму обранцеві, який вже втомився придумувати компліменти, щоб задобрити вас і не спровокувати конфлікт. Жінки зазвичай перебільшують масштаби трагедії, бажаючи просто почути слова любові. Представники сильної статі рекомендують вибрати іншу тактику.

12: Безглузді свята

Багато дівчат впевнені, що їхні партнери повинні знати дати всіх подій в їх житті, причому навіть ті, які не мають особливого значення, наприклад, день, коли ви вперше пішли в кіно або обнялися. Для чоловіків це виглядає, як нісенітниця, а образа за те, що подібні дати стерлися з його пам’яті, безглузді.

За матеріалами