Вибухонебезпечну жінку цього знака Зодіаку здатний утримати тільки справжній чоловік
Цікаво знати

Вибухонебезпечну жінку цього знака Зодіаку здатний утримати тільки справжній чоловік

Астрологи запевняють, що тільки справжній чоловік здатний приручити неприборкану, гарячу, пристрасну, волелюбну Левицю. І зараз ви зрозумієте чому.

Левиці з народження звикли до того, що завжди знаходяться в центрі уваги. Якщо ви хочете, щоб вона була поруч з вами, приділяйте їй якомога більше свого часу. Пам’ятайте, вона – пуп землі, і з цим нічого не поробиш.

Крім того, вони дуже романтичні і волелюбні. Ці жінки можуть віддати вам всю свою любов і ніжність, якщо будуть впевнені у взаємності. При цьому не варто зазіхати на їх свободу. Інакше ви ризикуєте опинитися в “чорному списку”. Якщо ж вам все-таки вдасться прийняти той факт, що Левиці досить волелюбні, то вони з радістю візьмуть вас з собою на якусь вечірку.

У цих жінок багато позитивних якостей, але є і ще одна, з якою не всі чоловіки готові змиритися. І це скандальність. Так-так, це гарячі, вибухонебезпечні жінки, які ні перед чим не зупиняться. Вони з легкістю втрачають самовладання, якщо ви зачепили їх почуття. Єдиний спосіб хоч якось повернути її розташування – це лестощі, багато лестощів, і ще більше лестощів.

Завдяки своїй такій натурі Левиці вважаються найкращими коханками, бо у них підвищено лібідо, самооцінка і вони завжди готові нагородити вас найкращим сексом, який тільки може статися у вашому житті. Ваше задоволення для них перш за все, бо жінки цього знака Зодіаку в черговий раз захочуть довести свою перевагу.

Якщо ви хочете отримати саме жінку-Левицю, тоді проявляйте до неї максимум уваги, дайте їй зрозуміти, що вона вам потрібна і що тільки вона в ваших думках і серці.

Джерело