Лише справжній чоловік здатний завести жінку і в ліжку, і в своєму житті…
Мотивація

Лише справжній чоловік здатний завести жінку і в ліжку, і в своєму житті…

«Жінку заводити нині дорого» – все частіше чую подібну фразу – «для сеkсу, під рукою, є порнхаб, та й повій ніхто не відміняв, а борщі можна і самому варити»…

Не потрібно бути глибоко експертом і аналізувати подібне мислення деяких чоловіків, щоб зрозуміти небажання зв’язуватися з жінками. Таким чоловікам простіше завести черепашку в коробочці, ніж жінку, оскільки рептилія невибаглива, з нею простіше і не треба проводити багато часу.

Лише справжній представник сильної статі здатний завести жінку і в ліжку, і в своєму житті. Всі інші – жалюгідні, пробачте, дрочуни, «хворіють» лінню, боязню відповідальності і жадністтю. Так, жінку заводити дорого, це тобі, дійсно – не черепашка. А не замислювався ти, що бути самою жінкою ще дорожче? Манікюр, педикюр, волосся пофарбувати, маски зробити, укласти, косметолог, макіяж, правильне харчування, тренажерний зал, туфлі, плаття, духи, панчохи, білизна… І це тільки для першого побачення. А для життя? Ти ж хочеш бачити поряд з собою солодку цукерку? Завжди.

Чи дешевше пожирати очима доглянутих красунь, які проходять повз, в надії на дозвіл доступу до тіла? Тільки їм таке “чудо” не потрібне.

Жінка в усі часи повинна залишатися жінкою. Така її Природа. І ми, чоловіки, покликані займатися не онанізмом, а захопленням в свої обійми цих прекрасних ангелів. Захопленням і вкладенням своїх сил/засобів/часу в розвиток жінки.

Для чого?

А для того, щоб розвиватися самим, а не деградувати. Бо маючи мету і мотивацію, ми, чоловіки, добиваємося набагато більшого, вписуючи свої імена в історію, в тому числі і завдяки нашим гарним подругам.

© Володимир Гаджієв