Люблять наставляти роги. Найбільш невірні чоловіки по знаку Зодіаку!
Цікаво знати

Люблять наставляти роги. Найбільш невірні чоловіки по знаку Зодіаку!

Справжніми поціновувачами жіночої краси є Терези. У Терезів може бути багато красивих подруг, але боятися цього не варто. Чоловіки-Терези вірні за своєю природою, навряд чи вони будуть ризикувати серйозними стосунками заради інтрижки.

Чоловік-Скорпіон – пристрасний, яскравий, імпульсивний і любить перебувати в центрі уваги, але це не привід хвилюватися. Коли чоловіка – Скорпіона в стосунках все влаштовує, він не стане зраджувати коханій жінці. Інша справа брак інтимної близькості або помста.

Чоловік-Стрілець легко піддається спокусі. Красива, цікава жінка легко може заманити такого чоловіка, а для Стрільця “сеkс на одну ніч” досить часте і незначних явище.

Чоловік-Козеріг дуже вірні по своїй натурі чоловіки. Вони постійно думають про роботу або про те, як поліпшити свій фінансовий стан і роблять це вони навіть в обіймах коханої жінки, які тут можуть бути зради.

Чоловік-Водолій – їх надмірна любов до спілкування і допитливість призводить до частих спокус. Але їх більше вабить спілкування, ніж потреба зробити зраду. Якщо ж такий шанс об’єднає інтереси обох, то, звичайно, він не відмовиться ним скористатися.

Чоловік-Риби можуть щиро і глибоко любити жінку, але в той же час зраджувати їй. Чоловіки – Риби готові “плисти” до будь-якої вподобаної рибалки жіночої статі. Але з сімей Риби практично ніколи не йдуть.

Чоловік-Овен – теж досить мінлива натура. Глибоке декольте, високий виріз або коротка спідниця і чоловік-Овен у вашому ліжку. Ці чоловіки дуже азартні і навіть сильне почуття не заважає їм шукати і заводити нові інтрижки.

Чоловік-Телець – вони, звичайно, не можуть не помітити красиву дівчину, але Тельці не з тих чоловіків, хто кидається в усі тяжкі, зраджуючи коханій дружині.

Чоловік-Близнюки – дуже товариські і комунікативні, що нерідко закінчуються швидкоплинними інтрижками, але для Близнюків сеkс ніколи не стояв на першому місці, тому на зраду їх може підштовхнути втома або одноманітність у стосунках.

Чоловік-Рак – для них одним з головних факторів є душевна близькість з коханою жінкою, вони рідко зраджують. Чоловіки-Раки люблять похвалу і компліменти. Якщо вони і починають зраджувати, то швидше за все в коханій вони розчаровані і вже шукають нову жінку.

Чоловік-Лев – самозакохані чоловіки, які люблять, щоб їх оточували як красиві і дорогі речі, так і красиві яскраві жінки. Лев завжди вибирає “найкраще”, тому якщо вже він вибрав собі “левицю”, то зраджувати не стане.

Чоловік-Діва – один з найбільш вірних і відданих знаків Зодіаку. Саме чоловіки-Діви не піддадуться чарам першої зустрічної красуні і, якщо Діва вирішив зрадити, то для цього напевно були причини. Регулярний сеkс, любов і домашній затишок – і ваш чоловік завжди буде вам вірним.