Найбільш нестерпні чоловіки по знаку Зодіаку!
Гумор та позитив

Найбільш нестерпні чоловіки по знаку Зодіаку!

Дивно, але саме ці чоловіки є улюбленцями жінок! При всій своїй нестерпності вони справжні серцеїди!

Звичайно, будь-який чоловік іноді може довести свою кохану до вельми нервового стану. Тут проявляється не тільки знак Зодіаку, а й особливості чоловічої психології.

У кожного чоловіка бувають невдалі дні, стреси на роботі… Кожен чоловік трохи нестерпний по-своєму. Леви обожнюють грати першу скрипку, Скорпіони шалено ревниві, а Раки неймовірно вразливі. Однак, цим джентельменам по праву належить першість по нестерпності.

Я впевнена, що хто-небудь вже впізнав свого чоловіка!

3 місце – Овен

Не дарма його називають бараном. Сказати, що чоловік-Овен упертий – це нічого не сказати. Сперечатися з Овном так само марно, як сперечатися зі стовпом на вулиці.

Він навряд чи почує ваші доводи. Запам’ятайте, є неправильні думки і думка Овна. Все, інших варіантів бути не може.

Друга якість, яке робить Овна одним з найбільш нестерпних чоловіків-це надмірна прямолінійність. Якщо він вважає, що ваша зачіска вам не пасує або ви, не дай Бог, погладшали – Овен обов’язково вам повідомить про це.

Причому не факт, що при цьому ви з ним будете наодинці. Сказати в обличчя вашої кращої подружки, що сьогодні вона виглядає якось не дуже будь-який поважаючий себе Овен вважає своїм обов’язком. Хто, як не він?

Приправте всі ці якості абсолютно дитячим егоїзмом і портрет чоловіка-Овна готовий. Овен-дитя, і як будь-яке інше дитя ставить свої інтереси на перше місце.

І йому абсолютно все одно, що ви втомилися, якщо йому сьогодні хочеться піти з вами в кіно. Дитина хоче, значить ви йдете.

2 місце – Діва

Чоловік-камінь – ось яке порівняння найбільш точно характеризує Діву.

За його ідеальними манерами і неупередженим обличчям може ховатися буря емоцій… А може і ні, але ви точно про це ніколи не дізнаєтеся.

Випробувавши на чоловікові-Діві улюблені жіночі хитрощі, як, наприклад, навмисно викликані ревнощі, занадто відверте вбрання або (цього вони взагалі бояться як вогню) істерика – ви ризикуєте озирнутися і не побачити вашого обранця більше ніколи.

Ще одна якість, яка властива всім чоловікам-Дівам – це неймовірна скурпульозність. Якщо ваш коханий домовився з вами зустрітися о 18:00, не дай Бог вам прийти в 18:10. Ви обов’язково почуєте дуже довгу і нудну лекцію.

Чоловіки-Діви завжди мають дуже усталені звички, до дрібниць. Порушувати їх не можна ніколи.

1 місце – Риби

Більш нестерпного чоловіка, ніж Риби не знайти, вже повірте. Не пройде повз жодну спідницю, вся жіноча половина людства викликає у нього живий і непідробний інтерес.

Сьогодні ваш обранець-Риби захоплено розповідає вам про хіромантію, завтра починає практикувати йогу. А післязавтра взагалі може зникнути…

Щоб повернутися через місяць і покликати вас на лекцію по дзен-буддизму і… позичити трохи грошей. Якщо ви все-таки позичили чоловікові-Рибі гроші – можете сміливо з ними попрощатися.

Якщо чоловік-Риба запрошує вас в дорогий ресторан, то беріть з собою побільше грошей – платити, швидше за все, будете ви.

За матеріалами