5 ознак того, що вона тебе хоче
Життєві поради

5 ознак того, що вона тебе хоче

Ця стаття навчить вас читати бажання жінок, як відкриту книгу, не боячись проявляти вчасно ініціативу!

Всі ми інтуїтивно відчуваємо, коли нас хочуть, але сумніви все рівно постійно нагадують про свою присутність. Ми ніколи не віримо своїй інтуїції. Нам здається, що ми себе накручуємо, видаємо бажане за дійсне, неадекватно оцінюємо ситуацію. Хоча іноді варто просто пуститися у всі тяжкі, ризикнути, пофліртувати з персоною, яка сподобалась, не боротися з виром почуттів і бажань, а просто піддатися спокусі, не думаючи про наслідки. Життя адже одне. Воне все пише відразу в чистовик, а чернетки придумали боягузи.

На відверті запитання рідко відповідають відверто. Іноді потрібно читати між рядків, розуміти підказки з першого разу, стежити за мовою жестів, розташуванням рук і в принципі спостерігати за позою свого обранця. Міміка теж грає важливу роль в «прочитанні» вашого об’єкта бажання.

Отже, які сигнали подає тобі жінка, яка явно відчуває до тебе симпатію? Вона точно не буде озвучувати своє бажання словами. У хід піде перекидання ніжки на ніжку, кокетливий дотик до твоєї руки або плечей, гра з волоссям і зі своїми прикрасами, або погляд переповнений бажанням. Розглянемо докладніше всі ці сигнали:

1. Вона не буде соромитися відвертого вбрання

Тут будь-які коментарі будуть зайвими. Явний акцент на ніжках, на шикарному декольте, оголені плечі – все це перший виклик чоловікові, адже представники сильної статі люблять очима. Будь-який чоловік не зможе пройти повз жінки, у якої «як би випадково» спадає бретелька, або сповзає плаття з плеча. Відверте вбрання – прекрасний спосіб самовираження. Цей трюк означає, що тебе вже хочуть, пристрасно і миттєво бажають, і наступний крок вже за тобою.

2. Вона сміливо залишається з тобою наодинці і запрошує тебе до себе додому

Жінки взагалі не з сором’язливого десятка, коли відчувають бажання. Вони спочатку знають, чого і з ким хочуть. Жертва визначається відразу, і шлях досягнення мети прораховується до кожного кроку на наступні три побачення. При цьому у кожної дівчини свій ліміт побачень перед бажаним «заїздом». Тільки з вподобаним і бажаним чоловіком жінка залишається наодинці і відчуває себе комфортно і затишно. Запрошення в гості злітає з її губ невимушено. Тобі ж не потрібно пояснювати, що означає це запрошення? У бій!

3. Вона випадково і легко торкається до тебе під час вашого діалогу

Випадкові дотики (хоча вони далеко не випадкові) означають, що ти вже подобаєшся своїй обраниці. Вона як би входить в твій особистий простір і охоче показує це тобі. Якщо ці дотики затягуються на більш ніж 3 секунди, ти можеш бути впевнений, вона тебе хоче. Жінці взагалі властиво мати все, що їй подобається в своєму особистому просторі. Вона повинна відчувати, що все її зараз поруч.

4. Вона сексуально облизує свої губки

Це один з головних сексуальних сигналів. Він демонструє: «Ти мені подобаєшся, вистачить соромитися, переходь до активної фази». Це підсвідомий рефлекс на вигляд чогось або когось «апетитного». Якщо ти розгледів цей сигнал, то прийми наші вітання, вона тобою зацікавилася.

5. Вона обдаровує тебе своїм найсексуальнішим поглядом

Спочатку це щось типу «оцінюючого» погляду зовнішнього вигляду чоловіка, як би означає: «хочу подивитися на твоє взуття, попу, руки, плечі, а потім вже і на обличчя». Фігура чоловіка найчастіше є об’єктом бажання. Процес цього вивчення займає до 3-4 секунд, не більше. Далі іскра в погляді і кокетлива усмішка показують, що тест ти вже пройшов, і можеш вважати себе сміливо в числі переможців. Далі буде пильний розгляд твоїх губ. Вона вже хоче спробувати їх на смак. Ти не зможеш пропустити спокусливий погляд збудженої жінки, такі погляди не залишаються непоміченими. Вони завжди доходять до цілі.

Читай бажання жінок, як відкриту книгу, не бійся проявляти ініціативу і стеж за реакцією своєї обраниці. Будь впевнений у своїх силах! Сміливо грай в гру «Знайди свого партнера», адже можливо хтось захоче пограти з тобою?!

Марина Познякова