4 речі, які чоловіки не можуть контролювати, коли закохуються
Психологія

4 речі, які чоловіки не можуть контролювати, коли закохуються

Чоловікам, зазвичай, буває трохи складніше висловлювати свої почуття, на відміну від жінок, які досить відкриті в емоціях. Тому так важливо звертати увагу на те, що змінюється в поведінці чоловіка, коли він поруч з жінкою. Виявляється, те, що вони не можуть показати прямо, на підсвідомому рівні все ж дає про себе знати.

Змінюється погляд

По-перше, він стає довгим. По-друге, ніжним. Залежно від характеру і темпераменту, цей погляд може зникати, як тільки ви перекладете на нього свій погляд.

Змінюється усмішка

Закохані чоловіки часто інакше починають усміхатися. Але мова скоріше не про те, що губи стали інакше розтягуватися в усмішці, а тому, що в цілому змінюється вираз обличчя… Воно стає ніби захопленим. А сама усмішка викликана начебто задоволенням від можливості бачити цю жінку.

Дотики

Підсвідомо закохана людина намагається доторкнутися. Це можуть бути ненав’язливі дотики під час розмови. Закоханий чоловік навряд чи стане гукати вас, швидше за все він підійде і доторкнеться до вашого плеча, щоб привернути увагу.

Рухи

Поряд з вами він трохи змінюється. Завжди намагається підійти ближче, дивиться в очі, хоча в цілому ви помічаєте, що він бігає поглядом по вас цілком. Часто чоловіки підсвідомо заглядають в обличчя жінці, яка подобається, як ніби намагаючись змусити її побачити його.