5 ситуацій, коли чоловікові прощається зрадити свою жінку
Гумор та позитив

5 ситуацій, коли чоловікові прощається зрадити свою жінку

Зрада – це погано. Але іноді це нормально. Іноді чоловік повинен бути чоловіком і піти на зраду, нехай і невелику. Зараз ви зрозумієте, про що ми…

1. Коли ти приносиш додому коробку шоколадних цукерок, навіть якщо вона намагається схуднути.

Ти знаєш, що вона вже кілька тижнів сидить на одних овочах, і ти знаєш, що вона дуже строга до своєї дієти. Ще ти знаєш, що їй не подобається її тіло. І ти не розумієш цього, тому що в твоїх очах вона прекрасна.

І ось ти приносиш додому спокусу у вигляді шоколадних цукерок. Ти знаєш, що спочатку вона розсердиться, але ще ти знаєш, що вона швидко відкриє коробочку, візьме одну штучку, закриє очі і усміхнеться від насолоди.

І саме цього ти і хотів – побачити її насолоду. Ти начебто і порушив її довіру, але це було того варте.

2. Коли ти порушуєш її графік і везеш в спонтанну подорож.

Як не соромно! Ти знаєш, що у неї багато роботи. Але ще ти знаєш, що ця робота може почекати, тому що завжди знайдеться, що робити. І ще ти знаєш, що життя коротке. І ти хочеш створювати враження разом з коханою жінкою і жити на повну.

Ти не хочеш заважати її кар’єрі, цілям і мріям. Ти підтримуєш її в цьому. Але хочеш, щоб вона перевела подих, перезарядилася і розслабилася.

3. Коли ти завжди намагаєшся виглядати найкращим чином, навіть якщо знаєш, що на тебе будуть задивлятися інші жінки.

Звичайно, тобі це подобається. Всім подобається підтвердження, що вас ще помічають інші. Але ти робиш це не для цього. А для своєї коханої жінки. Адже хоч вона ревнує і може психувати, насправді їй подобається, що на тебе задивляються інші. Що інші хочуть те, що належить їй.

4. Коли ти таємно радишся з її друзями або рідними, щоб приготувати їй сюрприз.

Ти знаєш, що вона любить сюрпризи. Але як здивувати її, якщо ти не знаєш, чого вона хоче? Щось можна запитати, а щось ні. Наприклад, як вона хоче, щоб ти зробив їй пропозицію? Таке краще знають її подруги, сестри або мама. Тобі не хочеться щось робити за її спиною, але ти знаєш, що коли станеш перед нею на коліно, то вона про все забуде і пробачить навіть маленьку брехню.

5. Коли ти ігноруєш узгоджений бюджет на подарунки один одному.

Ти знаєш, що вона розсердиться, що ти витратив набагато більше на подарунок для неї, ніж вона на тебе. Вона буде скаржитися і відчувати себе винуватою, скривдженою. Але ще ти знаєш, що потім вона буде найщасливішою. І не тому, що їй сподобається подарунок. А тому що у неї є чоловік, який вважає, що вона заслуговує на краще, якому все одно на ціну, який хоче зробити її щасливою.