5 відчуттів, які змушують чоловіка вибрати свою жінку
Психологія

5 відчуттів, які змушують чоловіка вибрати свою жінку

Кого чоловіки вибирають собі в дружини? Зустрічатися-то вони можуть з різними, але які почуття повинні змусити їх віддати себе одній єдиній? Для цього потрібно зрозуміти його емоційний світ. Так, у чоловіків є емоції. І їхні почуття будуть головним фактором у виборі жінки, з якою він буде готовий розділити своє життя.

1. Співчуття.

Якщо ти можеш йому поспівчувати, якщо можеш поставити себе на його місце, уявити, яке у нього життя, і любити його виходячи з цього, він вибере тебе. Не просто думати: «Вау, він такий неймовірний», а так: «Вау, напевно йому це так важко дається. Я правда поважаю, наскільки ти себе віддаєш цьому (кар’єрі або ін.)».

Коли ти співчуваєш йому, це дасть йому зрозуміти, що ти підтримуєш його в тому, що він робить. А для нього це дуже важливий фактор при виборі жінки.

2. Довіра.

Чоловік повинен довіряти тобі, знати, що ти не будеш створювати зайву драму в стосунках з ним. Він не захоче бути з тобою, якщо ти будеш ускладнювати його життя. Так що покажи йому, яка ти, чого йому від тебе чекати. Не прикидайся доброю і ввічливою, щоб після весілля випустити свою внутрішню істеричку.

3. Безпека.

Слідом за довірою йде відчуття безпеки. Чоловік повинен відчувати емоційну безпеку з тобою. Що він може довірити тобі свої потаємні думки і почуття. Для нього це правда дуже важливо.

4. Подяка і оцінка.

Йому потрібно відчувати, що ти вдячна за нього, що ти цінуєш його. Він хоче знати, що його жінка цінує те, що він робить, як він старається для неї. Що він ходить на роботу і заробляє гроші, що він робить по дому. Він хоче знати, що ти цінуєш те, що він допоміг тобі той один раз, навіть якщо це дрібниця і само собою зрозуміло.

Але якщо ти можеш висловити це словами, це багато чого варте для нього. Тому що жінки рідко це роблять, тому це цінніше і сильно впливає на чоловіка.

5. Надія і натхнення.

Він хоче розуміти, що з тобою йому буде краще, ніж одному. Йому потрібно вірити, що стосунки з тобою поліпшать його життя. Покажи йому, що ти готова йому дати, як ти хочеш розвивати ваші відносини. Це багато в чому залежить від того, як ти живеш своїм життям. Якщо ти забиваєш на своє життя заради стосунків, це не привабливо. Але якщо ти зберігаєш свою жагу до життя і захопленість, він захоче приєднатися до тебе.

За матеріалами