10 доказів, що чоловік в тебе закоханий
Психологія

10 доказів, що чоловік в тебе закоханий

Коли ти закохана і намагаєшся зрозуміти, чи взаємне це, твої емоції можуть заглушити здоровий глузд – і ось, ти вже видаєш бажане за дійсне. Замість того, щоб по сто разів крутити в голові слова, які він тобі каже, зверни увагу на інші, менш очевидні ознаки, що ти йому не байдужа:

1. Стеж за мовою тіла

Дізнатися про те, що інша людина думає і відчуває, можна уважно спостерігаючи за мовою її тіла. Дивно: у дівчат є близько 50 ознак того, що вони зацікавлені в хлопця, в той час як у хлопців – тільки 10. Що це означає? Тобі потрібно стежити тільки за кількома ключовими знаками!

Найпоширеніша – те, скільки він на тебе дивиться. Якщо ти бачиш, як його брови піднімаються, коли погляд падає на тебе, – це головний знак того, що ти йому подобаєшся. Якщо він утримує зоровий контакт, а руки і ноги звернені в твою сторону, це говорить про те, що він досить зацікавлений в тобі. Чи починає він поправляти своє волосся або сорочку, коли ти заходиш в кімнату? Якщо він підсвідомо замислюється про свою зовнішність, це означає, що він хоче, щоб ти вважала його привабливим.

2. Лови погляд

Хлопці намагаються дивитися на дівчат непомітно, коли думають, що ти не бачиш цього. Якщо ти встигнеш піймати його погляд, коли оглянешся, це хороший знак. Більш впевнені в собі хлопці тримають зоровий контакт довше.

Якщо ти хочеш перевірити, чи зацікавлений він у тобі, спробуй це: подивися на його обличчя 3-4 секунди, а потім відведи погляд. Через секунду озирнися. Якщо ваші погляди перетнуться, значить він виразно в тобі зацікавлений. Пам’ятай, що бувають і сором’язливі хлопці, які соромляться першими вступати в контакт, але якщо ти йому дійсно подобаєшся – він продовжить дивитися на тебе.

Коли ви перебуваєте в компанії, і він жартує, в моменти, коли всі сміються, його очі постійно перевірятимуть, смієшся ти. Це явний знак того, що він хоче справити враження.

3. Уважно слухай, що він говорить

Тут все просто: хлопець, який хоче зацікавити дівчину, буде говорити про себе. Стеж і тут за його жестикуляцією. Говори трохи тихіше, ніж зазвичай. Перевір, чи буде він трохи нахилятися, щоб почути тебе? Чи підходить він ближче? Стеж за тим, як він себе позиціонує в розмові, на чому робить акцент.

4. Перевір фізичний контакт

Хлопець, який в тобі зацікавлений, завжди знайде причину, щоб доторкнутися до тебе: торкнутися руки, зіткнутися ногами або навіть випадково обійняти. Стеж за тим, що відбувається, коли ви стикаєтеся. Якщо ти покладеш руку йому на шию, чи відсунеться він? Або, навпаки, спробує посилити тілесний контакт?

Не забувай, що якщо він трохи сором’язливий, то може здригнутися і трохи затиснутися від твого дотику. Це не означає, що ти йому не подобаєшся. Просто продовжуй спостерігати.

5. Зверни увагу на його друзів

Якщо ти йому подобаєшся, він міг розповісти про це своїм друзям, або вони вже самі здогадалися. Як би там не було, спостерігай за людьми в компанії. Чи жартують вони над ним, пхаються, коли ти починаєш говорити? Чи усміхаються, побачивши тебе, немов знають щось, чого ти не знаєш?

6. Дізнайся, чи цікавиться він твоїми інтересами

Особливо якщо твої дівчата раніше були йому цікаві. Поговоріть про твою улюблену групу чи серіал, який ти зараз дивишся. Якщо при наступних зустрічах він скаже, що йому шалено сподобався новий альбом твоєї улюбленої групи, то він точно дає тобі зрозуміти, що ти йому подобаєшся.

7. Відзнач його нервозність

Він нервово сміється, коли ти поруч? У нього пітніють долоні? Він глибоко зітхає, щоб заспокоїтися? Все це – явні ознаки того, що ти його приваблюєш. Хлопці не нервують в компанії жінок, які їм не цікаві. Швидше за все, він турбується про те, як би справити на тебе гарне враження.

8. Шукай відмінності

Якщо хлопець тобою зацікавлений, він може почати вести себе не так, як з іншими, особливо коли ви знаходитесь у великій компанії. Наприклад, проявляти себе захисником, неусвідомлено укладаючи руку на спинку твого стільця.

Є ще одна цікава і, як мені здається, абсолютно нелогічна тактика, якою користуються деякі хлопці: почати фліртувати з іншими дівчатами. На щастя, цю тактику легко виявити: просто подивися, чи поглядає він на тебе, коли спілкується з іншого. А якщо він ще й перестане з нею розмовляти, коли ти виходиш з кімнати, то все очевидно.

9. Стеж за ефектом дзеркала

Це несвідомий прояв симпатії – відображати твої жести. Він може торкатися до свого волосся після того, як ти виправиш пасмо. Він сідає за той же стіл, що і ти, під час обіду або разом з тобою виходить перекурити.

10. Він зауважує, що ти змінилася

Хлопець, якому ти подобаєшся, неодмінно відзначить і нову зачіску, і інший манікюр, і навіть нові туфлі. Він приділяє особливу увагу тому, як ти виглядаєш, і це значить, що ти його залучаєш.

За матеріалами