Такий не захистить! Найбільш боягузливий чоловік по знаку Зодіаку
Гумор та позитив

Такий не захистить! Найбільш боягузливий чоловік по знаку Зодіаку

Інстинкт самозбереження – найсильніший з усіх почуттів. І у деяких знаків Зодіаку він настільки сильний, що переростає в боягузтво. Вони не можуть ризикувати анітрохи, навіть щоб захистити себе або близьку людину. Вони не здатні подолати ніякий страх і чинять боягузливо.

Рак

Астрологи вносять в цей список Раків. Вони недовірливі, боячись осуду їх вчинків, вибирають краще нічого не зробити, ніж бути висміяним або засудженим суспільством.

Іноді навіть не можуть оцінити, що бездіяльність ще більше викликає осуд суспільства. Така бездіяльність та обережність зупиняють Раків від всього нового, і вони втрачають багато можливостей.

Раки постійно захищаються, відступають перед проблемами, чекаючи, що все вирішиться само собою. Навіть найменші складності змушують їх ховатися в свій будиночок, де вони не чують засудження, критики, осуду. Не дарма знак названий Раком, який, як відомо, задкує.

Більш того, вони схильні надмірно драматизувати будь-яку ситуацію. Завжди бачать все в нерайдужних тонах і звинувачують себе у всіх промахах. Така поведінка Ракіов на кшталт фобії, оскільки вони не чують навіть розумних аргументів проти.

Все це наводить на думку, що чоловіки Раки – боягузи. Але це не зовсім так. Просто поруч з представником цього знаку повинна бути жінка, здатна заспокоїти Рака, захопити його чимось позитивним, відвернути від зайвої недовірливості.

Діва

Представники сильної статі по Зодіаку Діва завжди розумні, в’їдливі, самоорганізовані. З таким набором якостей чоловік-Діва уникає суспільства не тому, що боязкий, а для того, щоб була можливість бути зі своїми думками, не відволікатися на спілкування з ким би то не було.

Діва не любить публічності, виступи перед купою народу не для неї. Іноді навіть уявлення про майбутній виступ вводить її в смуток. І саме ці якості сприяють тому, що Діву часто приписують до боягузів.

Але чоловіки-Діви дуже працелюбні, практичні, здатні справлятися з труднощами. Про них справедливо кажуть, що це люди, які твердо стоять на ногах. І якщо ви вирішили пов’язати своє життя з Дівою, то будьте впевнені, що про вас скажуть «живе з цим чоловіком, як за кам’яною стіною».

Телець

Закриває цей список Телець. Дивна його природа щодо його власних вчинків. Він не вплутається в розборки і з’ясування стосунків, якщо не буде повністю впевнений, що виграє. Ну а вже називати це боягузтвом або обережністю – вибирати вам самим.

Телець ніколи не наважиться на складний комерційний проект, він буде довго, нескінченно, прораховувати можливі варіанти розвитку подій. Але так і не ризикне вкласти куди-небудь свої кошти. Приказка «Сім разів відміряй – один раз відріж» саме для них підходить.