Найчистіша аура: знаки Зодіаку, які випромінюють добро
Цікаво знати

Найчистіша аура: знаки Зодіаку, які випромінюють добро

Будь-яка людина має певну ауру – в когось вона світла, у когось темна, але вона є у кожного. Ми всі прагнемо спілкуватися з тими, у кого аура позитивна, – з ними легко і комфортно.

І навпаки, нас ніби щось відштовхує від людей, чия аура негативна, – вони випромінюють негатив, погано впливають на людей.

Астрологи вважають, що є люди з більш чистою аурою, вона належать певним знакам Зодіаку.

Близнюки

Дослідники пишуть, що аура людини має навіть свій колір, який певним чином характеризує людину. У Близнюків вона, наприклад, білосніжна. На ній жодної цятки. Цим обумовлений їх спокійний характер, який і рятує їх в конфліктних ситуаціях.

Близнюки є представниками водної стихії, характеризуються тим, що нікому не бажають зла. І це добродушність позитивним чином позначається на їх аурі. Вона є символом їх білосніжною аури.

Більш того, білий колір вважається ознакою внутрішньої заспокоєності, комфорту, гармонії. І в цьому Близнюки досягли самої досконалості.

Деякі люди вважають Близнюків незвичайними, не схожими на інших. Але Близнюки особливо не звертають уваги на жарти на свою адресу. Вони лише усміхаються вам у відповідь, не помічаючи іронії.

На думку оточуючих така незлобність робить Близнюків диваками, багато хто вважає, що Близнюки дають людям другий шанс тоді, коли ті вже зробили будь-який промах.

У цьому і помилка багатьох, тому що Близнюки зовсім не дурні, просто не люблять з’ясовувати стосунки, займатися розборками з будь-ким. Вони всіляко уникають конфліктів.

Більш того, Близнюки найпершими приходять на допомогу. А якщо проблеми трапилися у них, то вони шукають шляхи вирішення, а не винних.

Багато в такій ситуації ображаються і обмірковують плани помсти, а Близнюки легко і невимушено вирішують всі свої питання, не зашкодивши нікому. Це і формує їх світлу ауру.

Рак

Наступним знаком в Зодіаку, який наділений позитивною аурою, вважається Рак. Вони мають певну мудрість, філософський погляд на життя. Це, можна сказати, їх вроджені якості. Вони і допомагають розфарбувати їх ауру в світло-бузковий колір, як вважають дослідники.

Раки володіють потужною інтуїцією, здатні передчувати деякі події, володіють даром передбачення.

Для Раків характерна часта зміна настрою. Але це залишається всередині, оточуючі не помічають такі перепади, мабуть тому, що це ніяким негативним чином не позначається на них. Раки і запальні саме тому, що дуже чутливі, і знову ж таки ця чутливість допомагає їм розпізнавати настрій і переживання інших.

Ця здатність допомагає Ракам розпізнати, коли варто вирішувати складне питання, а щодо коли варто почекати.

Раки щедрі на все, чим володіють самі. Вони можуть поділитися навіть останньою гривнею з абсолютно незнайомою людиною, при цьому самі не будуть на мілині, так як доля обдаровує їх знову і знову.

Така щедрість і є ознака чистоти, безкорисливості, духовної наповненості, а це є не у кожного. У Рака, таким чином, є моральне право наставляти кого-небудь, повчати життєвих питань.

Спілкуючись з раками, ми отримуємо ключ до мудрості і більш виважено оцінюємо те, що відбувається.

Діва

У цьому рейтингу Діви займають найвищу сходинку. Аура Діви розфарбована в синій колір завдяки розважливості цього земного знака.

У всіх аспектах життя раціоналізм рухає Дівою, управляє її поведінкою найкращим чином.

Діви дуже потайливі, вони не будуть відкривати свої внутрішні переживання стороннім. Це пов’язано і з тим, що Діви навряд чи допоможуть незнайомій людині, навіть якщо вона потребує допомоги.

Перш ніж допомогти комусь, Діва повинна переконатися, що переживання людини щирі, що ситуація, як її описує сама людина, дійсно такою і є. Все перевірити – девіз Діви.

Що стосується близької, рідноїлюдини, то Діви прийдуть на допомогу, не замислюючись, не залишать її наодинці зі своїми проблемами, поділяться навіть останнім.

Діву відрізняє те, що вона цінує кожен момент життя, приймає все, що відбувається, прагне наповнити кожну хвилину життя.

Протягом усього життя Діва прагне виправити недосконалість цього світу, зробити його кращим. Їм не властива заздрісність, злість, користь. Вони в пошуку досконалості, і це очищає їх ауру.

За матеріалами