Це працює! Вісім способів змусити чоловіка думати про тебе постійно
Життєві поради

Це працює! Вісім способів змусити чоловіка думати про тебе постійно

Правило перше: не нав’язуйся

Звичайно, найпростіше завалити його романтичними повідомленнями, але ефект, якого ти цим досягнеш, виявиться прямо протилежним: працювати потрібно тонше. Тому забудь про часті дзвінки, SMS та постійне спільне проведення часу. Дозволь чоловікові відчувати себе вільним і не души його своєю любов’ю завчасно. Нее ревнуй його до друзів. Кожному чоловікові потрібно мати можливість втекти на день, два. Не наліво! А на риболовлю, на дачу з друзями, в баню або просто в свій власний світ. Дай йому можливість побути наодинці з собою.

Правило друге: гальмуй бурхливий розвиток роману

Важко, знаємо. Але це безвідмовний спосіб, яким користувалися ще наші пра-пра-пра-прабабусі: якщо чоловікові не дати того, чого він хоче, він почне цього домагатися. Ну або, принаймні, буде весь час думати про предмет свого бажання. Інша справа, що сьогодні, в XXI столітті, навряд чи вийде півроку маринувати його, не дозволяючи нічого більше, ніж невинний поцілунок в щічку. Так, власне, це і не потрібно. Все, що тобі потрібно – це не погоджуватися на все, чого йому хочеться прямо зараз. Іноді перехочется, нічого страшного.

Правило третє: використовуй технології з розумом

Той факт, що ми не рекомендуємо тобі закидати його повідомленнями, абсолютно не означає, що взагалі не потрібно користуватися сучасними технологіями: навпаки, можна використовувати їх рідко, але влучно. Замість того, щоб кожні 2 години слати йому в месенджер сумних кошенят і сердечка, напиши повідомлення типу: «Чекаю тебе в середу ввечері в скайпі: буде гаряче!» До середи він буде думати про тебе і тільки про тебе. Особливо якщо сьогодні – четвер. Ще один спосіб змусити його думати про тебе – показувати, а не розповідати. Особливо якщо можливості зустрітися найближчим часом не буде (наприклад, ти або він у відпустці). Йшли йому селфі, але тільки, звичайно, не в дусі «Я на тлі Ейфелевої вежі усміхаюся на всі 48 зубів». Нехай це буде що-небудь з натяком. Сексуальним, природно.

Правило четверте: впровадити в стан противника

На війні як на війні – всі засоби хороші! Так що сміливо вливайся в його близьке оточення і ставай там своєю людиною. Подружись з його друзями і постарайся їх зачарувати. Ще краще – допоможи їм чимось, наприклад, порекомендуй його другу кращого лікаря в місті. Або кращий бар, про який мало хто знає (бар безумовно ефективніший). Мета проста – інші люди повинні нагадувати йому про тебе, причому нагадувати в позитивному ключі: яка класна дівчина, не впусти її, бро!

Правило п’яте: не підживляй його самолюбство

Абсолютно ні до чого постійно гладити його по шерстці: якщо все рівно і гладко, думати про тебе чоловікові зовсім немає чого. Ти корисна, зручна і безвідмовна, як пральна машина. А хто, питається, думає про свою пральну машину, навіть якщо вона на додачу ще й красива? Абсолютно вірно, ніхто.

Правило шосте: не намагайся бути «не такою, як усі»

Перед тим як написати цю статтю, ми вивчили кілька статтей на тему «Як змусити чоловіка сумувати» і всюди зустріли один і той же пунк:« Дивуй його, будь не такою, як усі!» І нам здається, що це погана негідна порада. По-перше, що значить «не такою, як усі»? Всі жінки і так різні, якою саме тобі не слід бути? По-друге, ця порада має на увазі, що ти як би «як всі», і тому йому з тобою нудно. Трохи схоже на образу, не думаєш? І по-третє, ця порада означає, що тобі потрібно негайно змінитися і почати вести себе непередбачувано. Так, безумовно, так можна змусити чоловіка думати про тебе. Але що саме думати – хіба це не має значення? Загалом, ми вважаємо цю пораду непридатною і даємо прямо протилежну: не намагайся його вразити, зображуючи із себе загадкову «не таку». Інакше він почне думати не про тебе, а про ту «не таку».

Правило сьоме: провокуй

А ось провокувати його можна і потрібно. Але краще, звичайно, грати в цю гру на «любовному ложі»: незабутня ніч в даному випадку твій друг, а ось незабутній скандал – це не дуже розумний хід. Хоча думати про тебе він, безумовно, буде. Нецензурно.

Правило восьме: не зациклюйся

Насправді, взагалі не важливо, чи думає він про тебе, коли ви не разом. Тому що це трапиться саме собою, коли він закохається всерйоз, або взагалі не відбудеться – якщо це не твій варіант. І якщо ти відчуваєш, що він дійсно не твій варіант, не витрачай на нього зусилля. Тому що раптом він правда причепиться – і що ти тоді будеш з ним робити?

За матеріалами