Ось що насправді заводить чоловіків із півоберту
Життєві поради

Ось що насправді заводить чоловіків із півоберту

Чоловіки люблять не тільки очима, але, головним чином, душею. Вони будуть носити вас на руках, якщо ви врахуєте їх потреби в стосунках, приймете їх і будете поважати.

Ось 10 речей, які чоловіки високо цінують у стосунках

1. Захист.

Якою би ви не були сильною та незалежною, чоловіки мають вроджене бажання захищати вас. Зазвичай це проявляється в повсякденних речах. Він накидає на вас куртку в дощовий день, прокидається серед ночі, щоб перевірити, що за шум за дверима і т.д. Коли він знаходиться в режимі захисту, він відчуває себе супергероєм.

2. Пригоди.

Чоловіки хочуть, щоб жінка вміла добре проводити час. Їм потрібен і друг, і коханка. Приймайте участь в тому, що йому подобається – це допоможе зблизитися ще більше. Поїдьте з ним на риболовлю, катайтеся на велосипедах, розбийте намет на природі. Чоловіків не турбує ваше брудневолосся, так як вони будуть поглинені зв’язком між вами.

3. Підтримка.

Хваліть його, ніколи не критикуйте перед іншими, робіть компліменти, вірте в нього, покажіть йому, що ви пишаєтеся ним і залишаєтеся поруч, коли все йде не дуже добре. Скажіть йому, наскільки він важливий, привабливий для вас і як він робить ваш світ кращим.

4. Простір.

Надайте йому свободу і ніколи не обурюйтеся. Заохочуйте його занурюватися в свої захоплення, спорт і дружбу. Довіряйте йому, нехай він досліджує свої пристрасті і знаходить в житті речі, які визначають їх.

5. Сеkс.

Для більшості чоловіків sекs – одна з найважливіших складових для створення особливої ​​близькості і підтримки відносин.Чоловіки повинні відчувати себе sекsуальними, привабливими для вас фізично. Багато хлопців знаходять інтимний зв’язок приємним, коли перебувають в близьких відносинах з тим, кого люблять. Він не хоче, щоб його насолода була односторонньою, ваше задоволення дуже важливе для нього. Він хоче знати, наскільки сильно ви його хочете.

Будьте заповзятливі й досліджуйте один одного. Знайдіть нові способи, щоб освіжити інтимні стосунки і зробити sекsуальний досвід захоплюючим: еротично одягайтеся, використовуйте sекs-іграшки, дозвольте йому думати про вас цілий день.

6. Самолюбство.

Чоловіків приваблюють впевнені, щасливі, незалежні жінки. Чоловіки не повинні робити вас щасливими, це ваш особистий обов’язок. Стосунки повинні доповнювати і покращувати наше життя. Коли ми перебуваємо в прекрасному настрої і самовідчутті, ми найбільш бажані. Любіть, цінуйте, обожнюйте себе і ці почуття повернутися до вас сторицею. Один з найбільших афродизіаків для чоловіка – бути в компанії самовпевненої, чуттєвої жінки, яка любить і приймає саму себе такою, яка вона є.

7. Загадка.

Зберігайте таємницю, але не перегравайте, бо чоловік закохається в вашу роль, а не в вас самих. Будьте таємничі тонкими способами: дивуйте його час від часу, продовжуйте вчитися, майте власні інтереси, дайте хлопцю зрозуміти, що в вас приховано набагато більше цікавого, ніж те, що здається на перший погляд. Не викладайте перед ним всі карти відразу. Сповільніться і дозвольте своїй унікальності проникати в нього поступово. Не квапте любов, sекs і життя, віддайте себе йому, але не всю за раз. Залиште його заінтригованим і бажаючим більше.

8. Кулінарія.

Всі знають, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, але справа не тому, що він представляє вас господарською дружиною, вся справа в чуттєвій стороні питання. Запаліть свічки, знайдіть час для приготування цікавої страви, виберіть смачні інгредієнти і купіть його улюблений напій. Красиво все сервіруйте, їжте повільно, говоріть, слухайте, включіть романтичну музику, займіться своїми почуттями, зробіть спільний прийом їжі красивим ритуалом, а потім приготуйте себе на десерт.

9. Флірт.

Повідомлення, телефонні дзвінки і зустрічі – намагайтеся зберігати sекsуальний потяг на піковому рівні, збуджуйте його уяву своєю sекsуальностю. Дайте йому зрозуміти, як він змушує вас відчувати себе, коли поруч з вами. Флірт – це добре. Насолоджуйтесь.

10. Сміх.

Сміх заразливий, він вивільняє ендорфіни, які змушують нас відчувати себе приголомшливо. Сміх хороший для нас фізіологічно і психологічно. Коли чоловіків питають про риси, які вони найбільше цінують в жінці, часто почуття гумору знаходиться на першому місці: жінка, з якою вони можуть сміятися, чарівна. Розслабтеся поруч з ним, жартуйте, змагайте в дотепності, грайте з ним, і ви назавжди збережете інтимність, комфорт, любов і близькість в своїх стосунках.

За матеріалами