Ось що заводить більшість людей на цій планеті!
Життєві поради

Ось що заводить більшість людей на цій планеті!

Не буду сперечатися з тим фактом, що приємна зовнішність відіграє велику роль в підвищенні сексуальні привабливості, але, повірте, це далеко не єдина ознака, яка її визначає.

Укладачі словників вважають, що сексуальна людина – це людина, яка приваблює вас в сексуальному плані, або здається вам – саме вам! – привабливою. Іншими словами, в цій людині є щось таке, від чого ви просто без тями. Природа цієї привабливості абсолютно абстрактна.

Нас сексуально приваблюють абсолютно різні речі. Але якщо вже зайшла така розмова, хочу поділитися 8 особливими ознаками, які більшість людей в світі вважають надзвичайно ексуальними:

1. Щедрі люди завжди здаються більш привабливими, ніж скнари.

Більшість людей згодні з тим, що щедрість є однією з найбільш привабливих рис в інших людях. І привабливою ця риса характеру є тому, що вона дозволяє заглянути за зовнішню оболонку, і побачити, яка людина насправді. А якщо хтось не просто добре до вас ставиться, але ще і поводиться ненав’язливо… Це, якщо чесно, заводить.

У 2013 році було проведено дослідження, яке показало, що люди, за своєю природою схильні допомагати оточуючим, володіють високою привабливістю, так як схильність до альтруїзму сигналізує про хорошу генетику. Крім того, вчені з’ясували, що чоловіки і жінки, які добріші і щедріші до оточуючих, сприймаються ними, як куди більш сексуальні, ніж холодні і скупі.

2. Осмислені і глибокі розмови здаються вельми сексуальними.

Серед сучасних людей велика частина спілкування відбувається через месенджери і соціальні мережі і складається з реплік на кшталт «Привіт», «Як справи?», «Угу» і так далі. Власне, ними найчастіше бесіда і обмежується. Ясна річ, що така розмова починає затухати всього через кілька реплік. Тому часто нам так складно встановити між собою справжній, міцний зв’язок. Ну який зв’язок з таким-то спілкуванням? І навіть коли люди зустрічаються віч-на-віч, відбувається практично те ж саме. У більшості випадків ми приділяємо куди більшу увагу своїм мобільним телефонам, ніж людям, які сидять навпроти нас (втім, вони найчастіше роблять те ж саме).

Саме тому в сучасному суспільстві людина, що вміє заволодіти увагою співрозмовника і вести з ним глибоку, осмислену і цікаву розмову, сприймається як сексуальна.

Чому? Та тому, що така поведінка показує готовність краще пізнати співрозмовника, і допомагає йому відчути себе особливим. При цьому, повторюся, розмова повинна бути цікавою і осмисленою. Людей зближує зовсім не постійна балаканина, а те, наскільки якісним виявляється їх спілкування. А ще зміцненню зв’язків між людьми сприяє готовність поділитися найпотаємнішим в емоційному плані.

3. Почуття гумору заводить.

Як то кажуть, хороші манери важливі, приємна зовнішність – непоганий бонус, але без почуття гумору нічого не вийде. І, до речі, ті дні, коли почуття гумору вважали привабливим одні лише дівчата, давно пішли. Тепер все зовсім інакше, і сучасні чоловіки теж мимоволі тягнуться до жінок з хорошим почуттям гумору.

Пара-трійка жартів, вставлених у відповідний момент, може допомогти просунути розмову вперед, і заодно зробити її цікавішою. Більшість людей цього не усвідомлюють повною мірою, але по-справжньому гарне почуття гумору зустрічається рідко. Так що, коли під час розмови ви успішно оживляєте розмову вдалими жартами, і робите це настільки до місця, що людина до кінця бесіди хапається за боки від сміху, то, запевняю вас, ви вже застовпили особливе місце в серці цієї людини… Так що якщо він цікавий вам в романтичному плані, користуйтеся цим!

4. Впевненість – ключ до привабливості.

Як і у випадку з гумором, впевненість – це риса характеру, яка здається привабливою обом статям. Це найкраща прикраса, яку можна надіти, збираючись на побачення. Впевненість в собі і готовність взяти відповідальність на себе «заводить» як чоловіків, так і жінок, так як вони відчувають себе з потенційним партнером, здатним на подібну поведінку, в більшій безпеці.

Проявлятися впевненість в собі може по-різному. Так, в чоловіках впевненість в собі найчастіше проявляється через вчинки, в той час, як в жінках впевненість в собі часто проявляється в емоційній стабільності.

Впевненість в собі – це ключ до привабливості, так як по-справжньому впевнена в собі людина повністю віддає собі звіт у всіх своїх вчинках і не біжить від відповідальності. Такі люди завжди чітко уявляють, чого вони хочуть, і як це отримати. Ну як в такого не закохатися?

5. Коли тебе хочуть… це теж дуже привабливо.

Як пише відомий сексолог доктор Арон, якщо ви запитаєте випадкову людину, коли він зрозумів, що закохався в когось, приблизно 90% опитаних скажуть, що це сталося тоді, коли вони усвідомили, що потенційному партнеру вони теж подобаються. Коли тебе хочуть не тільки в романтичному, але і в сексуальному плані, це часом може бути дуже привабливим.

Так що якщо хтось вам дійсно подобається, і ви були б не проти опинитися з ним або з нею в ліжку, дайте цій людині знати про це. Коли хтось знає про те, що він вам цікавий, то, швидше за все, він почне бачити вас в абсолютно іншому світлі. Звичайно, це зовсім не обов’язково означає, що він тут же закохається в вас без пам’яті, але його увага буде куди більш сильно націлена на ваші слова і вчинки, ніж раніше.

6. Емоційна виразність.

Ні, навіть не думайте робити те, про що ви тільки що подумали. Ми зовсім не закликаємо вас виливати душу всім підряд, де б ви їх не зустріли. Але коли ви зустрінете когось, хто вам подобається по-справжньому… відкрийтесь перед ним емоційно. Повірте, ви про це не пошкодуєте.

Подібні вчинки роблять вас дуже привабливими в очах обраної вами людини, так як вона відчуває, що ви вибрали саме її в океані інших людей і довіряєте їй.

7. Знання своїх сильних і слабких сторін – це круто.

Той, хто твердо знає всі свої сильні і слабкі сторони, цим знанням істотно підвищує свою привабливість. Воно й не дивно, адже така людина чітко знає, чого хоче в цьому житті, і не погодиться задовольнятися нічим меншим.

До того ж подібне знання позбавляє стосунки від безлічі недомовок і непорозумінь, тому що людина не соромиться прямо і відверто говорити про те, чого хоче.

8. Уміння спонукати партнера відчувати себе бажаним і сексуальним.

Багато з нас закохуються не в саму людину, а в те почуття, яке вона змушує нас відчувати щодо самих себе. Той, хто вміє змусити потенційного партнера відчути себе бажаним, неодмінно буде виглядати шалено привабливим. Адже якщо комусь поруч з вами дуже добре, це не може не привернути цю людину до вас.

За матеріалами