Жіночий рейтинг-гороскоп. Найкращі домогосподарки за знаком Зодіаку
Гумор та позитив

Жіночий рейтинг-гороскоп. Найкращі домогосподарки за знаком Зодіаку

Ще з давніх-давен прийнято вважати, що кожна жінка повинна вміти грамотно вести господарство. Однак, на жаль, далеко не кожній панночці це дано. Астрологи створили своєрідний рейтинг знаків Зодіаку, кого з них можна назвати найкращими домогосподарками, а хто зовсім для цього не пристосований.

♊ Жінка-Близнюки

Так-так, саме Близнюки зайняли останній рядок цього рейтингу. Ні, їх, звичайно ж, не можна назвати нечепурами, однак вони дуже вже не люблять наводити порядки. Роблять вони це рідко і тільки тоді, коли їх відвідає «натхнення». В іншому такі жінки краще витратять більше часу на саморозвиток, ніж на якесь непотрібне нікому прибирання.

♒ Жінка-Водолій

Ці представниці вважають, що прибирання обтяжує їх активність, а тому найчастіше роблять лише вид бездоганного порядку. На вигляд в їхньому будинку «чистенько і акуратно», в холодильнику завжди знайдеться що-небудь поїсти, проте в шафи і тумби краще не заглядати.

♈ Жінка-Овен

Ці жінки не упустять можливості розповісти вам про те, які вони хороші господині, як знають про прибирання і готування все і навіть більше. По суті, це так і є. Однак в дійсності, справи по дому, які не викликають у них ентузіазму, приводять їх до зневіри і неможливості вести своє звичне активне життя.

♐ Жінка-Стрілець

Стрільці не виявилися на першому місці в рейтингу домогосподарок тільки лише тому, що проблему з безладом і цим вони вирішують по-іншому. Так, в їхньому будинку завжди підтримується порядок, але! Їм легше позбутися від чого-небудь або навпаки, придбати, ніж займатися домашньою рутиною. Наприклад, їм простіше позбутися від килима, ніж постійно його пилососити. Або купити мультиварку, ніж годинами стояти біля плити.

♓ Жінка-Риби

Ось наскільки вистачить натхнення у такої жінки на прибирання та інші справи, рівно стільки вона і зробить. Вистачило лише на миття посуду і винесення сміття? Нічого, вона почекає наступного натхнення і зробить ще парочку «подвигів» по ​​дому. Хоча, справедливості заради, ці жінки в будь-якому випадку намагаються підтримувати порядок, щоб їх сім’я відчувала турботу.

♎ Жінка-Терези

Цих жінок можна назвати старанними домогосподарками, але знову ж таки, на перше місце виступає одне «але». Прибирання та інші домашні справи вони намагаються зробити настільки швидко, що багато просто пропускають або забувають. Вони вважають, що час на прибирання можна істотно скоротити і витратити його краще на інші заплановані справи.

♍ Жінка-Діва

Якби не педантичність і вроджений перфекціонізм Діви, вона б точно вийшла б на першу позицію в рейтингу домогосподарок. Так, у Діви завжди все на своїх місцях, в будинку немає ні пилинки, все вичищено до блиску. Однак в деяких випадках завзяті пориви навести ідеальний порядок супроводжуються у цих представниць депресивним станом. І ось тут-то точно можна чекати біди у вигляді ненавмисно розбитої техніки або непоміченої цвілі в тільки що вимитій каструлі.

♏ Жінка-Скорпіон

У будинку цих жінок завжди строгий порядок, причому займаються прибиранням і готуванням вони з великим ентузіазмом. Однак це тільки лише на перший погляд. Насправді, Скорпіони, наводячи фізичний порядок, намагаються навести порядок і в своїй голові. Ось чому вона воліє робити прибирання сама, щоб ніхто не заважав їй, коли вона мчить по будинку зі шваброю.

♑ Жінка-Козеріг

У будинку цих жінок, так би мовити, є “консервативний”, орієнтовний порядок. Здавалося б, ну коли їй це вдається, якщо вона проводить більшу частину часу на роботі? У Козерога залишається тільки повчитися тримати в порядку як думки і робочі справи, так і своє житло.

♉ Жінка-Телець

Цих жінок можна було б зарахувати до розряду ідеальних домогосподарок, якби не одна обставина. Так, жінка-Телець і смачно нагодує, і наведе ідеальний порядок, і ліжечко чисте постелить, і білизну бездоганно вигладить. Ось тільки, якщо в її домашньому арсеналі не будуть періодично з’являтися різні новинки для прибирання, домашні справи їй швидко набриднуть.

♋ Жінка-Рак

Зрозуміло, що одну з лідируючих позицій повинна зайняти жінка-Рак. Завжди дбайлива, уважна, чуйна і старанна, така жінка ніколи не допустить, щоб в її будинку був пил, брудний посуд і порожній холодильник. Вона чітко впевнена, що, взявши на себе всі домашні справи, вона проявляє максимальну турботу про близьких.

♌ Жінка-Лев

Так-так, на першому місці у нас виявилася Левиця. І це зовсім не дивно. Ці жінки завжди і у всьому повинні бути бездоганними. Якщо будинок, то тільки палац, в якому пануватиме кришталева чистота і максимальний комфорт. Якщо їжа, то тільки за унікальними рецептами і з найкращих, свіжих продуктів.

За матеріалами