Цi чотири знаки Зодіаку просто неcтерпні. Вони можуть довести до сказу кожного!
Гумор та позитив

Цi чотири знаки Зодіаку просто неcтерпні. Вони можуть довести до сказу кожного!

Ми вибрали чотири знака Зодіаку, представники яких частіше за інших дратують оточуючих людей своєю присутністю. І нехай гороскоп написаний з гумором і не є істинною, частка правди в ньому, безумовно, є. 

Для щасливого і гармонійного життя ми оточуємо себе людьми, які дарують нам приємні емоції, розуміють і приймають нас такими, як є, з якими приємно проводити час, цікаво спілкуватися і навіть сперечатися. Однак в житті нам раз у раз доводиться взаємодіяти і з найприємнішими людьми. Деякі з них просто нестерпні! Вони можуть нити, допікати моралями і непотрібними порадами, вказувати, що і як робити, доводячи нас до скaзу!

Діва

Діва – перший кандидат в списоку людей, ужитися з якими неймовірно важко. Володіючи математичним складом розуму і схильністю до аналізу, ці особистості контролюють кожен свій крок і розписують своє життя буквально до дрібниць. І якби ж то все обмежувалося таким ставленням до себе, але ж Діви точно також відносяться і до оточуючих!

У особистостей даного знака свій власний світ зі своїми суворими правилами. У цьому світі кришталева чистота і ідеальний порядок, там всі одягаються скромно і зі смаком, люди працюють без вихідних і ніхто ніколи не перчить Діві! Це не жарти, представники знаку Діва дійсно впевнені, що в житті все йде саме так, а тому починають командувати і давати поради, навіть перебуваючи в гостях.

А вже у власному будинку Діва не потерпить непослуху! Ця людина буде контролювати кожну вашу дію і дістане своїми причіпками. Причому даний стан – цілком звичайний для представника даного знака. А якщо вже Діва знайде жepтву, стережіться! Вона не заспокоїться, поки не винищить її.

Діви володіють неймовірною зарозумілістю, і дуже крuтичні у своїх судженнях. Не розбираючись в суті того, що відбувається, вони відразу починають критикувати, обрушуючи потік негативу на голову чергової жeртвu. При цьому сперечатися з Дівою і щось доводити цій людині марно. Вона ніколи не прислухається до порад оточуючих.

Нарешті, пов’язавши своє життя з Дівою або працюючи з цією людиною пліч-о-пліч, ви сповна відчуєте, наскільки занудотними бувають люди.

Телець

Знаєте, хто самий меркантильний тип серед знаків Зодіаку? Звичайно ж, Телець! Це надзвичайно дріб’язкова людина, яка «вдавиться» за копійку. Він буде носити одні й ті ж речі кілька років, тільки тому, що шкодує грошей на обновки. А якщо у Тельця з’явиться сім’я і діти, така ж доля чекає і домочадців.

Про скупості Тельця ходять легенди. Ця людина продасть вам використаний товар за ціною нового, а на дні народженні буде їсти і пити за двох, щоб компенсувати подарунок. Якщо ви бажаєте розкрити дріб’язкову душу Тельця, просто займіть у нього грошей. І не дивуйтеся, якщо він позичить їх вам під відсотки, а за кожен прострочений день призначить пеню. Заради власного збагачення Телець танком пройдеться по конкуренту та піде далі, не обернувшись. Він упевнений – хто сильніший, той і правий.

Телець – справжній тиpан в сім’ї. Він вважає себе найрозумнішим і ставить з себе альтруїста. Однак на ділі все інакше. У житті Телець робить багато помилок, так як є занадто приземленим і рідко буває різнобічно розвиненим. До того ж ця людина, часто сумнівається в собі і боїться брати на себе відповідальність. Вони будуть дутися і мовчати, поки ви не прийдете і не вибачитеся перед ними.

Стрілець

Стрільців прийнято вважати добряками, справедливими і безстрашними особистостями, які гідні стати рятівниками цього світу. Насправді цей образ багато в чому надуманий, причому самими ж Стрільцями.

Те, що зі Стрільцями легко і просто спілкуватися – загальновизнаний факт. Але цим вся користь і обмежується. Відчайдушність і безглуздий оптимізм цієї людини частіше заважає вирішенню питань, ніж допомагає. Стрілець може насміхатися, грубити, жартувати, створюючи конфлікт, а потім відходить в сторону, залишаючи інших розсьорбувати свої проблеми.

Стрільці обожнюють посиденьки в галасливих компаніях з танцями і aлкoгoлем, причому люблять погуляти за чужий рахунок. Нерідко саме через суспільствo Скорпіонa, розвалюється навіть найміцніша компанія. Більш того, часті загули призводять цю людину до сімейних проблем. Легкий флірт може перетворитися в зраду, за яку Стрілець навіть не відчуватиме провини, знайшовши собі тисячу виправдань.

До того ж, з близькими людьми Стрілець егоїстичний. Він завжди забирає собі все найкраще, так як вважає себе головним в сім’ї, а допомагати домашнім по дому не стане ніколи. При цьому навколишні знають представника даного знака тільки з хорошого боку, що зайвий раз доводить його лицемірність.

Близнюки

Представники знаку Близнюки – деспотичні особистості, від яких cтрaждaють всі, хто взаємодіє з ними, але перш за все, найближчі. Самі Близнюки – вільні і незалежні, і відразу ставлять на місце того, хто зазіхає на їх свободу. А ось близьким цієї людини живеться набагато гірше. Діти Близка «ходять по струнці» і регулярно отримують наганяй від такого батька за погані оцінки. А кохана людина Близнюка завжди «під ковпаком». Близнюк контролює кожен крок партнера, може ритися в телефоні, стежити, влаштовувати допит із приcтрaстю, а все через ревнощі.

Якщо ви думаєте, що такими деспотичними Близнюки постають тільки в сім’ї, ви помиляєтеся. У колективі ці особистості завжди домагаються місця, до якого прагнуть, причому, не завдяки своїм талантам і наполегливості, а за допомогою інтриг, хитрості і обману. Плести інтриги для Близнюка – звичайна справа, якою він володіє досконало. До того ж ця людина любить пліткувати і обговорювати знайомих під час їх відсутності.

Ексцентричність Близнюка – ще одна неприємна риса цієї людини. Представник даного знака може влаштовувати істерики і кричати на людину без приводу, просто зриваючи на ньому свою злість. А ще Близнюк не дотримується субординації, ігнорує етикет і відпускати образливі жарти, за які його просто ненавидять.