Гороскоп-попередження: за що можуть розлюбити різні знаки Зодіаку
Психологія

Гороскоп-попередження: за що можуть розлюбити різні знаки Зодіаку

Чому вмирає любов? Чи замислювалися ви коли-небудь, що стає тією останньою краплею, яка переповнює чашу терпіння? Чому ми одного разу розуміємо, що закоханість пройшла і залишилися одні докори?

Астрологи розповіли про те, що змушує представників всіх 12-ти сузір’їв гороскопу відмовитися від своєї любові.
У кожного знака Зодіаку – своя межа!

Овен: “Любов піде, якщо ти мене зрадиш!”

Якщо ви зустрічаєтеся з представником цього знаку, не давайте йому привід засумніватися у вашому ставленні до себе. Найстрашніше для Овна – це нерозділене кохання!

Телець: “Любов піде, якщо ти мене розчаруєш!”

Щоб розбити серце цьому знаку, буде потрібно величезна кількість негативу з вашого боку. Але дороги назад потім вже не буде!

Близнюки: “Любов піде, якщо ти будеш грати моїми почуттями!”

Як тільки Близнюки відчувають, що їх намагаються обдурити, то моментально дають відсіч. Не намагайтеся переграти людей цього знака!

Рак: “Любов піде, якщо ти мене кинеш!”

Стосунки для представників цього знака – можливість знайти рівновагу між особистим і суспільним. Вони потребують турботи і не хочуть бути на самоті!

Лев: “Любов піде, якщо ти виставиш мене на посміховисько!”

Цей знак ревно ставиться до своєї репутації і громадської думки. Лев буде любити вас до тих пір, поки ви не спробуєте його принизити або обдурити.

Діва: “Любов піде, якщо ти почнеш мені брехати!”

Представників цього зодіакального знака неможливо обдурити, оскільки вони бачать людей наскрізь. Брехати партнеру, який народився під знаком Діви – дуже погана ідея!

Терези: “Любов піде, якщо ти змусиш мене нервувати!”

Зазвичай люди цього знака всіма силами намагаються зберегти свою любов. Але якщо ви будете постійно критикувати партнера-Терези і підвищувати на нього голос, то розставання практично неминуче.

Скорпіон: “Любов піде, якщо ти почнеш щось приховувати!”

Щоб не говорили про людей цього знака, вони здатні любити вічно. Почуття Скорпіона може зруйнувати тільки приховування вами якоїсь інформації. Будьте чесними!

Стрілець: “Любов піде, якщо ти вб’єш в мені надію!”

Щоб представник цього знака назавжди зник з вашого горизонту, досить нагнати на нього тугу-печаль. Як тільки Стрілець зрозуміє, що ви не чекаєте від спільного життя нічого гарного, то моментально випарується.

Козеріг: “Любов піде, якщо ти здасишся!”

Представники цього знака хочуть бути прикладом для партнера, щоб заряджатися його енергією. Як тільки ви перестанете боротися за свою мрію, Козеріг розчарується у вас і піде.

Водолій: “Любов піде, якщо ти станеш як всі!”

Оскільки людей цього знака залучають тільки унікальні особистості, вам не можна принижувати свою самооцінку. Не потрібно змінюватися. Просто будьте собою!

Риби: “Любов піде, якщо ти розіб’єш мої мрії!”

Представники цього знака здатні любити довго і щиро. Але якщо ви заберете у Риб можливість мріяти або обдурите їх очікування, вони попливуть в невідомому напрямку.

Тепер ви знаєте, що потрібно зробити, щоб надовго зберегти почуття свого партнера! Будь ласка, поділіться цією корисною інформацією зі своїми друзями.

Всім любові!

За матеріалами