Проблемні місця фігури розкажуть про проблеми зі здоров’ям
Психологія

Проблемні місця фігури розкажуть про проблеми зі здоров’ям

Лікарі давно довели, що існує взаємозв’язок між зонами скупчення зайвих кілограмів і деякими захворюваннями. За типом фігури можна з високою точністю передбачити, які проблеми зі здоров’ям чекають в майбутньому, спрогнозувати ймовірні патології і порушення.

Тип фігури багато в чому закладений генетично. Але неправильний спосіб життя, переїдання і гіподинамія провокують набір зайвої ваги. Якщо кілограми концентруються в певних місцях, ви самостійно можете визначити, на які органи і системи важливо звернути увагу.

«Рятівний круг» на талії

Якщо зайві відкладення збираються в області талії, перетворюючи фігуру в «яблуко», пам’ятайте про підвищений ризик цукрового діабету або патологій серця. Лікарі пов’язують особливість з активним накопиченням вісцерального жиру, який концентрується на органах очеревини, порушує роботу підшлункової залози, перекриває просвіти коронарних артерій.

Останні дослідження вчених з Гарварду довели, що талія, яка “розпливлася” підвищує шанс зіткнутися з синдромом неспокійних ніг. Специфічна проблема призводить до спазмів м’язів гомілок, які скорочуються і болять в положенні лежачи. Це позбавляє повноцінного сну, провокує розвиток дратівливості і неврозу при хронічному недосипанні.

Для зменшення талії важливо боротися зі стресовими ситуаціями. Так зменшується вироблення кортизолу, що впливає на апетит і набір ваги. Кардіонагрузки і зміцнення пресу позбавлять від відкладень, знизять рівень глюкози в крові при преддіабетом.

Проблемні сідниці

При фігурі грушоподібної форми калорії відкладаються переважно в області сідниць. Крім сексуальних форм, існують певні переваги: ​​жирові відкладення виробляють цінні амінокислоти, утримують мікроелементи, запобігаючи скупчення вісцерального жиру на печінці та серці. Вони підтримують гормональний фон жінки, дозволяючи довше залишатися молодою і здоровою.

Для зменшення сідниць корисно займатися бігом або стрибками, робити підйоми ніг в коліні, не забувати про правильне харчування. Тренерами розроблені спеціальні комплекси, що дозволяють підтягнути м’язи і зробити зад більш «апетитним» для протилежної статі.

Широкі стегна

У Данії проводилися дослідження, які довели, що вузькі невиразні стегна частіше зустрічаються у пацієнтів з високим ризиком захворювань серцево-судинної системи. Відкладення і «вушка» вказують на активний обмін речовин, низьку ймовірність захворіти на цукровий діабет.

Привести стегна в ідеальну форму допомагають вправи з підняттям ніг, заняття на велотренажері і біговій доріжці. Додатково рекомендується масаж, який поліпшує відтік лімфи і розбиває відкладення жиру. Для зміцнення м’язів більше ходіть пішки і піднімайтеся по сходах без ліфта.

Великий бюст

Ефектні груди 3-4 розміру – мрія багатьох жінок. На ділі важкі груди призводить до болів в грудному відділі спини. Крім того, лікарі виявили високий ризик розвитку діабету другого типу у дівчат з об’ємом понад 4 розміру. Зміцнюйте м’язи, які підтримують бюст, за допомогою вправ, віджимань, знижуйте загальну вагу тіла, щоб знизити відсоток жиру в молочних залозах.

Повні ноги

При збільшенні щиколоток в розмірі, обов’язково зверніться до лікаря. Іноді так проявляються набряки і застій лімфатичної рідини при серцево-судинних захворюваннях, варикозному розширенні вен. Ознака також характерна для порушення кровотоку і закупорки судини тромбами. Тільки після обстеження можна підбирати фізичні вправи.

Повнота рук

Жирові відкладення на м’язах рук не зустрічаються окремо від загального ожиріння. Вони вказують на брак активності, малорухомий спосіб життя. Існує певна залежність, яка підтверджує, що повні руки і великий живіт – прямий шлях до ранньої смерті від наслідків гіподинамії, захворювань серця, інсульту. Поліпшити рельєф можна за допомогою вправ на трицепси, біцепси, силових заняттях з гантелями.

Різні відхилення від стандартного типу фігури – привід звернути увагу на власне здоров’я. Відкладення жиру на талії або в області живота можуть вказувати на ризик діабету, хвороби серця і судин. При появі зайвих кілограмів займайтеся профілактикою ускладнень за допомогою спортивних навантажень і правильного харчування.

За матеріалами