Що насправді означає “любити себе”? Жінки, будь ласка, прочитайте уважно цей мудрий текст!
Мотивація

Що насправді означає “любити себе”? Жінки, будь ласка, прочитайте уважно цей мудрий текст!

Любити себе… Одного разу ти зловиш це почуття, осідлавши його, немов серфер – хвилю. І з цього моменту ти зрозумієш, що любов до себе не має нічого спільного з нарощеними віями, заняттями в спортзалі до сьомого поту, 10-сантиметровими підборами і задертим до неба носом.

Перевірити істинність цього почуття до себе дуже легко – просто уяви, що ти залишилася одна. Ну в сенсі, взагалі одна. У всьому цілому світі…

І ніхто ніколи не побачить твоїх вій, схожих на опахало, не облизнеться, побачивши твою пружну дупу, і не зверне увагу на твою модельну ходу. Ніхто і ніколи, розумієш?

Ти можеш мені збрехати, стверджуючи, що всі ці рухи тіла ти робиш “для себе”. Головне, не брехати самій собі. Тому що ми-то з тобою знаємо, що ти тут же зістрибнеш з каблуків, які калічать твої ноги, відклеїш вії, від яких болять і сверблять очі, повернеш ніс в його природне положення і більше ніколи не станеш витрачати час на тягання залізячок певної форми в спортзалі.

Тому що це було не для СЕБЕ. Це було для ІНШИХ.

Любити себе – це коли ти замовляєш для себе піжаму з найніжнішою тканини, зшиту і розшиту для тебе вручну. І її ніхто крім тебе не побачить, а тобі наплювати, тому що дотик цієї піжами до твоєї шкіри крутіший, ніж руки коханця. І так буде щоночі. ЦЕ ДЛЯ СЕБЕ.

Любити себе – це коли ти включаєш усвідомленість і відчуваєш, що шматок піци або тарілка смаженої картоплі роблять твоє тіло важким і викликають сонливість. І ти замінюєш жирну їжу гречкою, овочами і фруктами не тому, що хочеш виглядати стрункою для когось, а тому що хочеш відчувати себе легкою, активною і здоровою. ЦЕ ДЛЯ СЕБЕ.

Любити себе – це коли час полудень, а ти ще не вилазила з ліжка. Ти сидиш із заплутаною гривою волосся, в піжамі і строчиш чергове своє осяяння, перетворюючи невловиму енергію думки в відчутне слово. І робиш ти це не тому, що хочеш, щоб тебе прочитали, наставили купу лайків і сказали “молодець”, а тому що не можеш цього не робити і тобі стає погано, коли ти не висловлюєш через себе енергію творення. Тому що це твоє життя, твоя суть, твоя пристрасть. ЦЕ ДЛЯ СЕБЕ.

Любити себе – це коли ти йдеш зі стосунків, в яких задихаєшся і не чекаєш, що за тобою будуть бігати і вмовляти повернутися. У тебе немає мети підвищити свою значимість – ти просто йдеш звідти, де тобі погано, щоб опинитися там, де тобі добре. З самою собою. Без милиць у вигляді стосунків, чоловічої уваги і слів любові. Ти більше не потребуєш когось, щоб відчути свою цінність, тому що ти розумієш, що цінна просто тому, що ТИ – Є. ЦЕ ДЛЯ СЕБЕ.

Любити себе – це цілувати кожен свій пальчик, любити своє відображення і розуміти, що ти не маєш “зайвої” ваги, тому що ця вага – ТВОЯ. Як вона може бути якоюсь чужою? Якоюсь “зайвою”? І якщо ти приймаєш рішення худнути, то не тому, щоб тебе схвалили і полюбили, а тому що ти фізично комфортніше почуваєш себе в більш легкій вазі. ЦЕ ДЛЯ СЕБЕ.

Любити себе – це прийняти рішення народити дитину не тому, що твоя мама хоче онуків, не тому, що “треба” і не тому що кожен зустрічний нагадує тобі про “цокаючий годинник”, а тому що ти так любиш себе і своє життя, що хочеш продовжитися в іншому. ЦЕ ДЛЯ СЕБЕ.

“Любити себе” має нескінченну кількість виразів у вигляді слів, почуттів і вчинків. Ментально прибери навколо себе всіх і залиш тільки себе. І тоді ти відразу побачиш, чи для себе ти живеш, чи дивишся на себе через очі інших людей.

Немов ти народилася не для себе, а для того, щоб все життя шукати чийогось схвалення…

Юлія Маслова