Боже, будь ласка, дай мені сили впоратися з усім самій…
Мотивація

Боже, будь ласка, дай мені сили впоратися з усім самій…

Боже, будь ласка, дай мені силу продовжувати йти далі в моменти, коли надії вже немає і коли все здається не таким, яким має бути.

Дай мені мудрість побачити найкраще у важкій ситуації і світло в найтемніший час.

Зроби мене витривалою, щоб я змогла знову піднятися після падіння, щоб змогла знову спробувати після чергової невдачі і щоб змогла знову покохати після того, як мені розбили серце. Будь ласка, наділи мій розум ясністю, щоб я побачила істину, що ховається за кожною ситуацією і людьми, щоб я могла мирно рухатися далі, не озираючись назад.

Будь ласка, дозволь мені щодня бачити чудеса в простих речах замість очікування великого жесту, здатного змінити життя. Дозволь мені зрозуміти свою мету і борг в цьому світі, щоб безстрашно йти до їх виконання.

Але найбільше я прошу тебе дозволити мені зрозуміти мій біль і страждання. Дозволь мені прийняти їх. Дай мені хоробрість відпустити їх, дозволь мені стати вільною від їх наслідків. Дай мені мудрість перетворити їх в свої сильні сторони. Дай мені бажання прийняти той факт, що мій шлях може виявитися не найпростішим, і що в світі є щось важливіше, ніж я і моя робота. Дозволь моєму болю наблизити мене до тебе, а не дати віддалитися від тебе.

Боже, будь ласка, наділи мене необхідними інструментами, щоб виправити те, що люди в мені зламали. Будь ласка, дай мені все необхідне, щоб захистити себе від спроб перешкодити моєму росту. Дозволь мені вистояти поодинці, коли більше ніхто мене не розуміє і коли мене кинули в скрутну хвилину. Дозволь мені любити і цінувати свою самотність замість того, щоб боятися її. Навчи мене продовжувати боротьбу і розраховувати тільки на себе, коли життєві негаразди і випробування вже так мене вимотали.

Будь ласка, наділи мене стійкістю в моменти невдач і конфліктів. Дай мені відчути іскру всередині, коли мені потрібно знову відчути себе живою після чергового деморалізуючого моменту. Дозволь мені знайти всередині себе все те, що я так прагну знайти в інших людях. Дай мені силу стати достатньою для себе!

Боже, будь ласка, дай мені силу впоратися з усім самостійно, адже насправді важливо лише те, що ти єдиний, хто завжди знаходиться поруч. Будь ласка, дай мені віру, щоб я ніколи не забувала, що ти все, що мені потрібно, коли мені так самотньо.

Будь ласка, поверни мою вірю в тебе, коли я перестаю вірити, і віру в себе, коли я оступаюся і думаю, що не зможу впоратися сама. Тому що знаю, що з твоєю допомогою у мене все вийде. З твоєю допомогою я стаю вище кожен раз, коли життя намагається поставити мене на коліна.