14 вчинків, які жодна розумна жінка не пробачить своєму чоловікові
Життєві поради

14 вчинків, які жодна розумна жінка не пробачить своєму чоловікові

Напевно, кожна людина володіє певним знанням з приводу слів і вчинків, які нікому не можна прощати, що сприяє тому, що нам доводиться переглянути свій погляд на взаємини з близькою людиною.

Любов до чоловіка «застилає» очі люблячій жінці, і жінка прощає своєму чоловікові те, що не можна прощати – і таких жінок більшість.

Брехня в будь-яких стосунках є серйозною перешкодою для довірчих, а значить, щасливих стосунків – маленька або велика брехня є серйозним приводом сумніватися в щирості почуттів чоловіка, тому навіть найменші недомовки здатні, як черв’як, зруйнувати будь-які відносини.

Грубість і неповага по відношенню до жінки не повинні прощатися. Вони можуть проявляються з боку чоловіка по-різному: глузування, уїдливі висловлювання, іронія, критика з приводу жіночої зовнішності, її роботи, інтересів або улюбленого захоплення, небажання сприймати і реагувати на слова жінки, а також різні гидоти або розмови на підвищених тонах. Чоловік, що не поважає свою жінку, буде робити все наперекір і вважати, що його слова, вчинки і прийняті рішення є найбільш правильними. Якщо жінка поважає себе, вона не повинна такого прощати.

Образи на адресу жінки на публіці. Образливі та колючі жарти, груба критика, нецензурні або образливі вирази, а також бажання тримати в курсі друзів, ділячись подробицями вашого особистого життя – це серйозний привід не тільки задуматися, а й поставити під сумнів серйозність ваших взаємин.

Звинувачення в сторону жінки в своїх чоловічих невдачах і поразках означає незрілість чоловіка. Його бажання перекласти відповідальність на плечі своєї жінки прощати не можна.

Чоловіча зрада – заїжджена тема з вічним питанням – прощати чи ні. Більшість чоловіків і жінок вважають, що зраді немає прощення, тому що негативні моменти від зради очевидні і зрозумілі для всіх однаково – це біль, образа, відчуття нестерпності від зради, несправедливості і повної непотрібності своїй коханій людині. Ці почуття здатні зруйнувати навіть найсильнішу людину. Якщо пробачити зраду і залишитися жити зі зрадником, то все життя доведеться жити з підозрою, сумнівом і очікуванням чергової зради. Не у всіх вистачає волі і душевної сили зруйнувати стосунки, залишити сім’ю і почати життя з нуля. Тому чи пробачити зраду – складне питання, яке кожен вирішує для себе сам.

Якщо чоловік піднімає руку на жінку. Сильний чоловік ніколи не дозволить вдарити свою жінку, і, навпаки, повинен захищати свою кохану, утримуючись від зайвої агресії і емоцій. Доведено, що чоловік, який одного разу підняв руку на жінку, повторить це знову і знову. А наступного разу це буде відбуватися з ще більшим азартом і більш витонченими прийомами. Багато жінок в шлюбі знаходяться в ролі жертви і прощають чоловікам подібну поведінку. Очевидним є той факт і статистика, що добром це не закінчується, тому такий вчинок прощати не можна.

Якщо чоловік б’є дітей. Ніхто не має такого права, тим більше чоловіки. Це категорично неприпустиме поводження, яке не можна прощати ні за яких обставин, і ніяка любов до чоловіка або звичка проживати з ним не варті болю і принижень дитини.

Чоловіча лінь – дуже частий факт в сімейних стосунках. Лежання на дивані біля телевізора або просиджування в барі з друзями, вічні риболовлі або відсидки в гаражі з небажанням вирішувати фінансові питання і допомагати по дому, брати на себе відповідальність за сім’ю, при цьому нескінченні відмовки про свою пасивність – це діагноз, і відповідь на питання, чи прощати чоловікові таку поведінку, цілком очевидна.

Чоловіча жадібність вкрай неприємна річ виключно для всіх жінок. Чоловіча скупість не сприяє тому, щоб жінка відчувала себе коханою і бажаною – з цим дуже складно миритися і ужитися, якщо жінка не зовсім махнула на себе рукою.

Образи на адресу ваших родичів – категорично недозволена річ, навіть сказані зопалу.

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія – ті шкідливі звички, з якими миритися не можна. Чоловік, який шукає розраду в своїх маніях, насправді не любить свою жінку, так як ці звички реально замінюють йому любов, тому не варто боротися за свого чоловіка, який промінює вас на дешеві пристрасті.

Егоїзм чоловіка притаманний майже кожному чоловікові, але з егоцентризмом, як крайнім проявом чоловічого егоїзму, дуже важко примиритися. Якщо чоловік говорить тільки про себе, хвалить тільки себе, вирішує все за жінку аж до таких моментів, як їй одягатися, з ким їй дружити, куди їхати у відпустку, жінка починає відчувати себе на других ролях і тут вже не йдеться про любов.

Недовіра з боку чоловіка – це, перш за все, невпевненість в собі. Чоловік, який не довіряє своїй коханій жінці, слабкий чоловік. Слабкості можна пробачити, якщо мова не йде про деспотизм і тотальний контроль в бажанні підпорядкувати собі.

Якщо чоловік використовує свою жінку в корисливих цілях – це зовсім не чоловік, від такої людини потрібно бігти.

Багато речей можна пробачити чоловікові – дуже важливо знаходити компроміс, розмовляти один з одним і обговорювати, не нехтуючи неприємні ситуації. Бувають ситуації, коли вищеописані чоловічі гріхи усвідомлюються, визнаються і виправляються самим чоловіком. Але якщо чоловікові не властиво каятися, визнаючи свої помилки і приносячи вибачення, він не вартий вашої любові і прощення, а найкраще уникати такої людини спочатку.

Якщо проблеми, які вас хвилюють і турбують, не сприймаються чоловіком всерйоз, він не може і не хоче заспокоїти вас порадою, вирішити ваші проблеми і проявити турботу про вас, такий чоловік не може стати надійною опорою. Якщо ви перебуваєте на останніх ролях у його житті – після його роботи, друзів і захоплень, це не той чоловік, який вам потрібен.