20 жорстоких ознак того, що він більше вас не любить (і що ви можете з цим зробити)
Психологія

20 жорстоких ознак того, що він більше вас не любить (і що ви можете з цим зробити)

Жодні стосунки не бувають легкими. Бійки, сварки та дурні безглузді сплески можуть бути звичним явищем для двох людей, які люблять один одного, але просто переживають важкий час.

Але як ви знаєте, чи ваші стосунки просто переживають важку фазу, чи нарешті дійшли до кінця? Головна відмінність полягає в тому, чи все ще обидва партнери люблять один одного чи ні. З любов’ю все можна виправити. Але коли це кохання зникло, ваші стосунки – це просто труп, який чекає на відкриття.

Ось 20 ознак того, що він може просто більше вас не любити:

1) Бій був жахливим, а потім припинився

Нікому не подобається бійка у відносинах, але принаймні бійка – це знак того, що обидві сторони все одно піклуються.

І багато людей роблять помилку, сприймаючи кінець боїв як добру річ; після тривалої серії сутичок ви з вашим партнером нарешті припинили сварку, і тому ви залагодили свої стосунки.

Але сутички можуть закінчитися без того, щоб самі стосунки закріпилися.

Бійки також можуть закінчитися, коли один з партнерів просто здається і просто більше не може турбувати, і це може бути остаточним знаком того, що ваш чоловік повністю розлюбив.

Речі, за які він раніше бився з тобою, тепер здаються йому дурними, бо йому вже взагалі все одно до тебе чи стосунків і він просто чекає їх природної смерті або можливості нарешті піти.

Він розглядає всі можливості і дозволяє вам отримувати свої перемоги, тому що він не хоче більше брати участь у цьому змаганні.

2) Ви не можете згадати останній “новий” досвід, який ви мали з ним

Чоловік, який любить вас, хоче мати найкраще для вас, а що краще, ніж новий досвід?

І новий досвід не обов’язково означає витратити кілька тисяч доларів на відпустку навколо світу.

Це може бути щось таке просте, як спільне харчування в новому ресторані, спільне випробування нового захоплення чи навіть спільне приготування нової страви.

Цей досвід має значення, оскільки він будує і зміцнює основу щасливих стосунків.

Але ваш партнер більше не робить з вами цих речей, і ви насправді не намагаєтесь робити це з ним.

Він більше не любить вас, це означає, що він більше не любить ваші спільні стосунки, тобто він більше не дбає про побудову цих спогадів.

3) Ви вже не знаєте, що з ним відбувається

Життя середньостатистичної осілої пари може стати звичним і нудним – ви обидва виходите на роботу щодня, можливо, виходите на вихідні з друзями, а може, проводите ночі разом, спостерігаючи за Netflix на дивані.

Але навіть якщо у вашому житті відбувається дуже мало, ви все одно знаєте всі дрібниці, що відбуваються в його голові; його думки, скандали, досади, речі, яких він з нетерпінням чекає.

У наші дні складається враження, що ти нічого не знаєш.

Ви знаєте його рутини, але нічого не відбувається під поверхнею.

Він розповідає вам не все, що йому не потрібно, а лише те, про що ви знаєте. Він почувається дуже добре знайомим незнайомцем у вашому житті.

4) Він не є частиною справ, які ти робиш

Подібно до того, як ти перестав бути частиною його світу, він також перестав бути частиною твого.

Повільно, але впевнено, і, мабуть, навіть до того часу, коли ти цього навіть не усвідомив, він відв’язався від твого життя, перерізавши шнури, що прив’язують його до всіх твоїх спільних соціальних зобов’язань.

І він не виявляє зацікавленості в тому, щоб щось із цього змінити.

Коли ви підносите це до нього, він може просто сказати, що він набагато зайнятіший, ніж був раніше, або що простір корисний для вас обох.

І звичайно, хоча важливо дотримуватися своєї індивідуальності та залишатись «цілим я», важливо також проводити достатньо часу з партнером, щоб ви насправді все ще діяли як пара.

Але в цьому річ – він більше не хоче бути з вами парою.

5) Він більше не стримується

Відносини живуть або відмирають із тих правил, які ви та ваш партнер встановлюєте одне для одного.

Існують неписані правила та рядки, за якими ви обоє знаєте, що їх ніколи не перетинати, адже з цих місць просто неможливо повернутися легко.

Це можуть бути проблеми, щодо яких ви глибоко невпевнені, або речі, які вам близькі до серця; Є способи, якими наші партнери можуть нашкодити нам глибше, ніж будь-хто інший, просто тому, що вони знають нас більше, ніж хтось інший.

Але йому вже все одно. Ваш партнер перестав поважати ці лінії, і кожен раз, коли ви вдвох б’єтеся, ви знаєте, що він більше ніж готовий переступити ці лінії та застосувати найзгубніші кулі у своєму арсеналі.

І правда в тому, що він перестав поважати ці рядки, тому що перестав любити і поважати вас, і частина його хоче побачити, як далеко він може штовхнути вас, перш ніж ви зробите те, у чого у нього немає сміливості: припиніть стосунки назавжди.

6) Ви впіймали Його в маленькій брехні

Брехати ніколи не буває добре, особливо коли це між двома людьми, які повинні будувати своє життя разом.

Однією з найбільших брехні, яку ми можемо сказати нашим партнерам, є те, чи ми їх зрадили, обдурили чи якимось чином зашкодили.

Але що ще гірше, коли ти ловиш свого чоловіка безглуздо, без жодної причини.

Дрібна брехня, яку він не мав підстав приховувати від вас, наприклад, як він проводив післяобідній день зі своїми друзями, а не працював, або як йому стало погано, коли він насправді просто хотів побути наодинці.

Речі, які ви б повністю зрозуміли, якби він просто сказав вам правду; натомість він закінчив брехати вам про них.

Чому? Тому що йому просто більше все одно, і ти перестав бути важливим у його серці.

7) Він вас більше не захищає

Коли чоловік по-справжньому закоханий, він не може не захистити предмет своєї любові. Це в його ДНК.

Дослідження, опубліковане в журналі Physiology & Behaviour, показує, що тестостерон у чоловіків змушує їх відчувати захист щодо безпеки та добробуту своєї подружньої пари.

Насправді в психології стосунків є нова захоплююча концепція, яка зараз дуже сильно вирує. Це суть загадки про те, чому чоловіки закохуються – і в кого вони закохуються.

Теорія стверджує, що чоловіки хочуть бути вашим героєм. Що вони хочуть підійти до тарілки для жінки у своєму житті та забезпечити та захистити її.

Це глибоко вкорінено в чоловічій біології.

Люди називають це інстинктом героя. Я написав детальний підручник про концепцію, який ви можете прочитати тут.

Кікер полягає в тому, що чоловік не полюбить вас, коли не почуватиметься вашим героєм.

Він хоче бачити себе захисником. Як хтось, ви щиро бажаєте і повинні бути поруч. Не як аксесуар, «найкращий друг» або «партнер у злочині».

Я знаю, що це може здатися дещо безглуздо. У наш час жінкам не потрібно, щоб хтось їх рятував. Їм у житті не потрібен «герой».

І я не міг погодитися більше.

Але ось іронічна правда. Чоловікам все одно потрібно бути героєм. Тому що вона вбудована в нашу ДНК, щоб шукати стосунки, які дозволяють нам відчувати себе захисником.

Якщо ви хочете дізнатися більше про інстинкт героя, перегляньте це безкоштовне відео в Інтернеті психолога стосунків, який ввів цей термін. Він дає захоплююче розуміння цієї нової концепції.

Тож якщо він не може захистити вас, то це може бути поганим знаком того, що він розлюблює вас.

Як ви можете сказати?

Він ставить своє тіло на узбіччя, коли ви переходите вулицю?

Він намагається врятувати ваш день, коли ви переживаєте кризу?

Він поспішає полагодити шину на вашому автомобілі, коли він зламався?

Якщо ви відповісте ні на ці запитання, можливо, він втратив пристрасть бути вашим героєм.

8) Ваше статеве життя відчувається старою

Двоє людей все ще можуть займатися сексом, навіть якщо вони розлюбили одне одного, тому фізичний акт фактичного сну разом не обов’язково означає, що він все ще любить вас.

Кращим аспектом для оцінки є якість вашого статевого життя, а також те, чи дійсно він відчуває, що все ще в нього втягнений, чи просто переглядає вимоги і виконує своє зобов’язання фізично вас задовольнити.

Згадайте, яким був секс: веселим, захоплюючим і кучерявим.

Завжди було щось, що ти або він хотів спробувати наступного разу, завжди причина повернутися до нього в ліжко і плотський потяг, який ти міг просто відчути, коли він був поруч із тобою.

Але зараз? Зараз він відчуває себе старим. Він відчуває себе мертвим, млявим і нудним, і в половину випадків ви навіть більше не просите його про це, бо знаєте, що просто будете розчаровані тим, чим він став.

9) Він перестав дбати про ваше щастя і перестав говорити пробачте

Ви полюбили його через те, як він змусив вас почуватись – легкими, щасливими, оптимістичними та надіючимися на майбутнє – і ви ніколи не хотіли відпускати це почуття.

Він наповнив вас запамороченням, яке все ще було дивовижним навіть після того, як початковий порив зник, і ви зробили все можливе, щоб наповнити його цим почуттям теж.

Але за місяці чи роки сутичок та суперечок це почуття не тільки зникло, але, схоже, він прагнув змусити вас відчути протилежне.

Коли він заподіює вам біль, він відмовляється вибачатися, бо його его для нього важливіший за ваш біль; коли ти засмучений, він відмовляється роздумувати над тим, що б він міг зробити, щоб ти почувався краще, бо йому набридли твої почуття та те, як ти емоційно обробляєш речі.

Він втомився, він знесилений, і він закінчив, і чим швидше ви це побачите, тим швидше ви зможете знову доглядати за собою.

10) Його друзі віддаляються від вас

Були часи, коли його друзі були твоїми друзями, і вони змушували тебе відчувати себе наче ти членом екіпажу або, принаймні, людиною, якій вони подобалися.

Ви могли відчути їх радість від того, що ви були частиною його життя, а згодом і їхнього життя, і вам подобалося бути поруч з ними.

Але в наші дні вони, здається, знають щось, чого ви не знаєте.

Вони діють віддалено, менш доброзичливі, ніж раніше, але просто поважні та інтерактивні, щоб у вас не було справжньої причини бути підозрілими.

Якщо ваш партнер розлюбив вас, його найближчі друзі, мабуть, дізнаються першими, і вони не завжди зможуть приховувати цю правду, як він.

11) Більше немає планів на майбутнє

Коли ви востаннє разом із вашим чоловіком говорили про майбутнє? Це було місяці тому, роки? Більше немає надій, мрій; просто прийняття вашої нинішньої реальності і проживання її по одному дню, поки життя пасивно не змінюється самостійно.

Він може сказати, що це тому, що у нього вже є майбутнє, якого він хоче, або що він може бути просто занадто зайнятий, щоб мріяти, як раніше.

Але ми завжди маємо надії та мрії, коли ми щасливі та задоволені своїм життям, з партнером, якого ми нібито любимо.

Якщо він більше вас не любить, то він більше не відчуває того самого потягу та мотивації продовжувати покращувати своє життя з вами.

12) Він перестав піклуватися про себе

Він уже не той хлопець, в котрого ти закохався, і це потрібно лише одним поглядом. Ще в той день він з’являвся біля вашого порогу і виглядав сексуально.

І навіть якщо він не був особливо гострим комодом, можна сказати, що він доклав зусиль, бо хотів виглядати добре для вас.

У наш час це повна протилежність. Навіть у особливих випадках він, здається, не турбується, щоб виглядати гарно.

І справа не лише в одязі. Він відмовився від того, щоб виглядати пристойно для вас або навіть робити мінімальний мінімум, наприклад, розчісувати волосся чи чистити зуби.

Коли ти дивишся на нього, ти вже не відчуваєш ані притягання. Це більше схоже на життя з сусідкою по кімнаті, ніж зі своїм хлопцем.

13) Ваші “милі” речі зараз дратують його

Жодна пара не ідеальна. Навіть у людини, найбільш сумісної з вами, неодмінно виникають особисті примхи.

Зрештою, ви не можете бути на 100% на одній сторінці. Але саме ці примхи додають життя вашим взаємодіям.

Можливо, він звик вважати ваш перфекціонізм чарівним або захоплювався тим, як довго ви готуєтесь до нічного відпочинку.

Тепер ви вже не можете пригадати, коли востаннє він просто насолоджувався вами таким, яким ви є.

Минули часи, коли ці дрібниці, які ти робив (або є), були для нього милими.

Коли ви виявляєте певні риси особистості, він більше не відмовляється від цього або вважає його привабливим.

Він реагує на все, що ви робите, негативно, особливо на колишні примхи, які він колись любив у вас.

Це схоже на те, що він хоче цілком зустрічатися з іншою людиною – з такою без певного набору дивацтв, які складають вас.

14) Завжди є “Багато на його думку”

Хочете поговорити про те, чому ви недавно воюєте? Не можна, бо він зайнятий.

Хочете запропонувати веселу поїздку в надії відновити ваші стосунки? Ні, він теж занадто зайнятий цим.

Незважаючи на всі ваші зусилля, спрямовані на відновлення стосунків, він просто не зацікавлений більше робити свою чесну частку.

Кожного разу, коли ви наводите щось, що змушує його знову взяти участь у стосунках або навіть оцінити їх, він завжди дає вам картку “Я занадто зайнятий”.

Хлопець, котрий все ще хоче змусити стосунки працювати, викроїть для вас час у своєму напруженому графіку.

Якщо він, здається, надає пріоритет буквально чому-небудь іншому перед вами, сприйміть це як знак того, що він шукає виходу і сподівається, що його відраза нарешті змусить вас вирвати вилку.

15) Більше немає додаткового спілкування

Пам’ятаєш ті дні, коли він нізвідки надсилав тобі вдумливі подарунки або навіть заходив і вітався?

Пам’ятаєте ті випадкові телефонні дзвінки та текстові повідомлення, що запитують вас, як ви і що робили?

Ви згадуєте ті маленькі моменти і дивуєтесь, куди все це ділося.

У наш час години можуть проходити, не говорячи удвох, і це, здається, більше його не турбує.

Це не те, що ви не розмовляєте; ви просто перестали говорити поза необхідним.

Ваша взаємодія обмежується ввічливими приємностями та розмовами, які очікуються від пар.

Звичайно, ти все ще ведеш чат про обід про роботу, але ти перестав говорити заради розмови.

Запитайте себе: коли ви востаннє просто тусувались, сиділи разом і спілкувались?

Востаннє ви сміялися і чудово проводили час, просто нічого не роблячи і перебуваючи поруч?

Якщо ви не пам’ятаєте останнього разу, можливо, це тому, що ви перестали насолоджуватися компанією один одного.

16) Він просто ніколи не щасливий

Щось у ньому здається … незадоволеним, ніби він уже не задоволений своїм життям.

Навіть у “добрі” дні (які стають дедалі рідше) він, здається, не виявляє ентузіазму чи хвилювання.

Ви дивитесь на нього, і він, здається, захоплюється перетворенням відносно гарного дня на щось жалюгідне і нещасне.

Це всепроникне нещастя вливається у все, що він робить, включаючи його взаємодію з вами.

Він здається менш терплячим, менш уважним і менш охочим.

Ви раптом виявляєте, що тягнете тягар, тому що він здається майже готовим до всього, починаючи від домашніх справ і закінчуючи інтимними моментами в спальні.

17) Ви знаєте кілька речей, які йому не подобаються у вас

І це не завдяки вашій надлюдській інтуїції.

Оскільки він більше не поважає кордонів, йому легко перерахувати список речей, які щодо вас неправильні.

Від того, як ви носите волосся, до ідіосинкразій вашої особистості, ви точно знаєте, що з вас він не любить.

У нього не виникає проблем із виділенням ваших вад та вказівкою на них. Навіть «невинні» речі, які ви робите поза бійками, стали неправильними.

Зрештою, відчуття, що він більше вас не любить, – це не стільки почуття, скільки очевидний факт.

З усіма багатьма речами, які йому не подобаються у вас, крім своєї відвертої бездушності, показуючи вам, що ви йому не подобаєтесь через ці речі, зрозуміло, що він щойно закінчив стосунки.

18) Ви відчуваєте себе ізольованими від людей, які для Вас важливі

У наш час це здається вибором між ним та людьми, яких ти кохаєш.

Ви відчуваєте себе більш ізольованими, ніж будь-коли, і, здається, він більше не піклується про ваше щастя.

Незважаючи на те, що ви хочете отримати ясність щодо ваших стосунків, поговоривши з людьми, яких ви любите, ви не можете цього зробити, оскільки він фактично утримує вас від них.

Неможливо знайти щастя поза стосунками, бо він поставив стіну між вами та рештою світу.

Якщо ваш хлопець робить це, це явна ознака того, що він не тільки божевільний, але й досить мстивий щодо стосунків.

Його наміри полягають не лише у тому, щоб затримати вас у стосунках без любові, а в достатній ізоляції, щоб ви почувались у них безнадійно та самотньо.

Якщо ваш партнер діє так, знайте, що примирення не відбувається, і найкращий крок – просто упакувати валізи і відмовитись від цього.

19) Він думає, що ваші почуття безглузді

З любов’ю приходить співпереживання. На жаль, чоловік, який розлюбив вас, швидше за все назве ваші почуття яскравими.

Не має значення, наскільки вагомими є ваші почуття, чи ваші помсти є лише реакцією на те, що він зробив; кожна емоція, яка виходить із вас, – це той самий старий трюк для нього.

Ця нездатність співчувати вам і відчувати симпатію до вас перетворюється на різні речі.

Він може підштовхнути вас далі, навіть коли ви плачете в середині бою.

Він може називати вас іменами, навіть якщо ви скажете йому зупинитися.

Ваші почуття для нього вже явно не мають значення, цілком достатньо, щоб він цілком сприйняв це як належне.

Навіть не підозрюючи про це, він приймає життєво важливі рішення від вашого імені чи без вас.

Він більше не звертається до вас за порадою і не питає вашої думки як щодо дрібних, так і значущих деталей свого і вашого спільного життя.

Іншими словами, він більше не вважає вас частиною своєї бульбашки і не має застережень, щоб переконатися, що ви це теж знаєте.

20) Він розмовляє під час розмов

Чи виникає у вас відчуття, що його насправді немає?

Ви можете говорити про щось захоплююче, але його очі ніколи не зустрічаються з вашими.

Звичайно, ви все ще їсте разом і робите все, що робили раніше, але навіть сліпа людина побачить, що він насправді не звертає уваги.

Коротше кажучи, він настільки закоханий у вас, що йому просто нецікаво все, що ви говорите.

Ви виявляєте, що повторюєте одне і те ж знову і знову, лише щоб воно падало глухим вухам.

Незалежно від того, чи ви обираєте ресторан на вечерю, чи обговорюєте фінансові плани, це насправді не має значення.

Ви просто говорите з цегляною стіною в будь-якому випадку.

Джерело