11 ознак, що чоловік одержимий вами, але боїться зізнатися
Життєві поради

11 ознак, що чоловік одержимий вами, але боїться зізнатися

Чи було таке, що чоловік одержимий вами, червоніє і затинається, коли знаходиться поруч, але не визнає цього не дивлячись на те, що всі його друзі говорять інакше. Іноді ми, жінки, підозрюємо, що поруч є хлопець, якому ми подобаємося, але який не визнає цього.

Ми зібрали неприкриті ознаки того, що він захоплений і дещо хоче.

1. Він червоніє набагато більше, ніж повинен

Дорослі чоловіки рідко коли червоніють. Якщо ви помічаєте, як він перетворюється в помідор кожен раз, коли ви нахиляєтеся, ясно, що він збуджується від того, що бачить.

2. «Фрейдистські промахи» трапляються тільки поруч з вами.

У деяких людей фрейдистське або перекручене почуття гумору. Однак, це досить рідко зустрічається серед дорослих чоловіків, особливо в присутності жінок. Якщо ви помітили, що він схильний говорити те, що можна сприйняти двозначно, то це ознака того, що він нервує і не може перестати думати про сеks з вами.

3. Ви регулярно ловите його погляд на вас

Ми, люди, схильні дивитися на речі, які знаходимо привабливими. Він може потайки представляти вас роздягненою або просто захоплюватися здалеку.

4. Він говорить про те, зі скількома жінками у нього був сеks, або про божевільні місця, де займався цим

Вірите чи ні, але це саме те, що роблять чоловіки, коли намагаються справити враження на жінок і часто використовують вашу реакцію, щоб оцінити, чи є у них шанс. Це називається «рибалка», і коли ви бачите, що це відбувається поряд з іншими знаками, включаєте чоловіка в список під назвою «Він точно хоче мене».

5. Він натякнув, що ви просто представниця типажу, який йому підходить

Багато чоловіків, які хочуть жінку не відчуватимуть себе комфортно, відкрито це визнаючи. Таким чином, вони можуть переконувати вас у тому, що ви просто потрапляєте під типаж, який йому подобається.

6. Ви помітили, що у нього ерекція, яку він намагається приховати

Ніщо не може бути більш очевидним, ніж це. Чоловіки, які дуже сором’язливі, соціально незграбні і налякані, можуть ніколи не визнати цього.

7. Коли він бачить вас, його зіниці розширюються

Одна дивна річ, яку помітили експерти з мови тіла, полягає в тому, що зіниці людей розширюються, коли вони дивляться на тих, до кого відчувають сексуальний інтерес. Якщо його зіниці трохи більші, ніж повинні, це знак того, що він «активований» вами.

8. Він виправдовується, щоб знаходиться поруч

Чоловіки показують захопленість через час, який вони проводять поруч з дамою. Якщо він виправдовується, щоб побути разом, швидше за все, він хоче переспати з вами.

9. Він багато про вас говорить

Ми схильні говорити про людей, які у нас на думці. Ми зазвичай не думаємо про тих, кого ненавидимо на постійній основі, що означає, що його розмови про вас, ймовірно, ознака сексуального потягу. У разі, якщо він потішається або скаржиться на вас друзям, це може бути випадком понад компенсації за те, наскільки ви йому дійсно подобаєтеся.

10. Він робить божевільні трюки

Чоловіки мають тенденцію робити дурні речі в надії вразити жінок. Це особливо вірно, коли вони заводяться. Якщо він робить божевільний трюк, він, ймовірно, дійсно «включений» вами, але просто не визнає цього по тій або іншій причині.

11. Він заїкається

Деякі чоловіки забудуть весь свій словниковий запас, коли побачать жінку, яка їх сеkсуально збуджує. Якщо він постійно заїкається, це може бути через кров, яка тече нижче пояса.

За матеріалами