8 ознак, що чоловік хоче бути з вами протягом всього життя
Психологія

8 ознак, що чоловік хоче бути з вами протягом всього життя

Стосунки розвиваються і процвітають, коли ви відчуваєте, що вас люблять і цінують.

Коли ви розумієте, що ваш партнер – той, кого ви любите і хочете бути з ним вічно, це прекрасний час. До тих пір, поки раптово ви не ставите питанням, чи відчуває він те ж саме.

Є кілька способів дізнатися, чи вважає ваш партнер, що ви його доля. Звичайно, запитати його прямо – це завжди хороший варіант, але якщо ви хочете перестрахуватися, краще звернути увагу на те, як він діє і що він говорить.

«Важливо знати, що ваш партнер вважає вас своєю долею, тому що чим більше ви себе цінуєте, тим впевненішими стаєте у відносинах», – каже тренер з побачень Френ Грін. – «Стосунки розвиваються і процвітають, коли ви відчуваєте, що вас люблять і цінують, і ви знаєте, що у вас є спільне майбутнє. Це дозволяє вам стати собою».

Ось кілька способів дізнатися, чи дійсно ваш партнер вважає вас своєю єдиною:

1. Він докладає зусиль, щоб бути кращою версією себе поруч з вами

Це хороший знак, якщо людина, з якою ви перебуваєте, намагається бути кращою. Ви надихаєте чоловіка, тому що він дивиться на вас в довгостроковій перспективі. Він ставить вас на п’єдестал і хоче бути на одному рівні, а це значить, що він відчуває необхідність розвиватися.

2. Він завжди дорожить вами

Ваш партнер любить вас за всі ваші якості, навіть якщо ви в чомусь не дуже впевнені.

Він говорить це не просто для того, щоб вам було добре. Ви можете бачити, що він відчуває це – по його погляду і дотиках.

3. Він показує свою справжню натуру

Чоловік, який дивиться на стосунки з жінкою в довгостроковій перспективі, покаже всі свої сторони, хороші й погані. Деякі люди думають, що це ознака байдужості, якщо вони руйнують стіну і демонструють деякі неприємні якості. Але часто це ознака того, що чоловік відчуває себе впевнено з вами настільки, щоб показувати себе справжнім. Ніхто не ідеальний, і коли недоліки можна показати, це може бути тільки при обставинах, коли хтось відчуває себе впевнено.

4. Ваші стосунки не погіршуються після сварки

Ви можете сваритися і при цьому любити один одного, так як відносини все одно залишаються міцними і комфортними. Це природно, що ви будете сваритися через деякі речі в повсякденному житті. Якщо ці сварки не через те, щоб залишитися або піти, то ви можете припустити, що у цих відносин є велике майбутнє.

5. Він найвідданіший ваш уболівальник

Коли чоловік вважає вас своєю долею, він буде переживати за вас набагато більше, ніж всі інші. Ваш успіх – його найбільша радість. Він робить все, що в його силах, щоб підтримати ваші мрії і пристрасті, особливо якщо це не має до нього ніякого відношення.

6. Його друзі й сім’я кажуть, що ви ідеальна пара

Друзі і сім’я вашого партнера говорять вам, що він ніколи раніше не ставився до когось так серйозно, як до вас. Або він ніколи не говорив про іншу людину так, як про вас. Не сумнівайтеся, що ті, хто знають його довгий час, або отримують прямий зворотний зв’язок від вашого партнера, або, принаймі, розпізнають поведінку, яке сигналізує про те, що ви його доля.

7. Він не дивиться на сторону

Коли ваш партнер думає, що ви його єдина і на все життя, ви не будете турбуватися про те, що він дивиться на когось ще. Ви знаєте, що він не просто приховує від вас погляди. Він дійсно зосереджений тільки на вас і йому нецікаві інші жінки.

8. Він каже, що стосунки з вами відрізняються від всіх

Ваш партнер може сказати, що ніколи раніше не відчував такого зв’язку ні з ким. Він може зізнатися в тому, що ніколи не мав таких хороших або глибоких стосунків, як ваші.

Якщо ви бачите ці знаки у вашій парі, можете бути впевнені: чоловік вважає вас своєю долею і це є так насправді!