Яка різниця між чоловічим та жіночим коханням?
Психологія

Яка різниця між чоловічим та жіночим коханням?

Як багато жінок страждають від того, що ніяк не можуть отримати від своїх чоловіків тієї любові, якої вони чекають. Ключові слова тут: «тієї любові, якої вони чекають».

Способи отримання можуть бути різні:

Начебто адаптивні:
Люби мене як я хочу, в обговореннях з чоловіком регулярні прохання, типу: побудь зі мною, даруй мені подарунки, роби сюрпризи, і, звичайно ж, улюблене питання: «А ти мене любиш?»

Егоїстичні і не адаптивні:
Я щосили буду намагатися задовольняти його потреби такими способами, які чекаю від нього, він зрозуміє (здогадається) і почне робити для мене те ж саме.

Істерики і претензії:
Я піду і він зрозуміє, оцінить і завоює назад мене. Але у всіх цих способах найголовніша помилка в тому, що жінки рідко розуміють чоловічу психологію і те, як взагалі чоловік любить. А любить чоловік дещо іншими діями, ніж жінка.

ЖІНКА:

«Я тебе люблю» – це значить: я з тобою проводжу час, обнявшись; я тобі кажу про свою любов, я про тебе дбаю як мама, я говорю-говорю-говорю про свою любов до тебе і ще раз кажу. Я пам’ятаю про всі наші маленькі таі великі дати і дарую тобі симпатичні дрібнички, всюди розставляю наші фотографії.

ЧОЛОВІК:

«Я тебе люблю» означає:

1. Демонструю тебе світу: я всім показую, що ти моя. Це означає, що я знайомлю тебе з батьками, друзями, коли йду по вулиці, то я тебе обіймаю або тримаю за руку. Якщо я бачу, що на тебе дивляться, то я тебе тут же хапаю за якусь частину тіла.

2. Я тебе захищаю: я оберігаю тебе фізично від проблем; заміню тобі колесо на машині, якщо ти його пробила; якщо хтось на тебе підняв голос – я наб’ю йому морду або встану перед тобою і на нього так подивлюсь, що мало не здасться; захищу тебе морально, якщо ти плачеш, я не можу це терпіти й починаю щось робити, щоб тебе розвеселити.

3. Я тебе хочу забезпечити і виконувати твої бажання: я з задоволенням за тебе плачу, адже ти моя, я виконую твої бажання і відчуваю себе потрібним тобі, я хочу, щоб твій образ життя тебе влаштовував і ти усміхалася, я забезпечу наших дітей всім необхідним.

Бачите різницю?

Так, чоловік рідко може сказати словами «я тебе люблю» і радувати вас сюрпризами у вигляді квітів без приводу або ще якоюсь романтикою. Але це хіба означає, що він вас не любить?

Подивіться глибше: а вам правда від вашого чоловіка потрібна жіноча чи материнська любов? Або просто потрібно навчиться бачити чоловічу? Яким стане чоловік, якщо почне вас любити як жінка? Чи зможе він виконувати свої чоловічі ролі в повній мірі і бути тією стіною, про яку ви мрієте? Задумайтесь…