Різниця між дівчатами, з якими я зустрічався, і жінкою, на якій я одружуся
Психологія

Різниця між дівчатами, з якими я зустрічався, і жінкою, на якій я одружуся

Я повинен зізнатися: я втратив лік жінкам, з якими я зустрічався, спав, “тусив” і в яких закохувався.

Я не вважаю проблемою, щоб відкривати свою сеkсуальність і здатність любити. Але в підсумку ти втрачаєш причину, щоб продовжувати все це. Ти кажеш собі, що всі особливі, але знаєш, що це не так. Якщо всі особливі, то ніхто не був би особливим.

Чи шкодую я про ті часи гульні і численних жінок в моєму житті? Іноді. Але я шкодую не про ті знайомства, а про те, що думав, ніби мені потрібно те, що насправді не було потрібно.

Тоді я так хотів цього холостяцького вільного життя, що навіть пожертвував приголомшливими стосунками. І мені було весело. Я відривався. Поки, звичайно, не помудрішав.

Багатьом чоловікам досить сеkсу. Багато хто не шукають нічого більшого, тому що не розуміють, що їм потрібно більше. Але з часом всі люди приходять до висновку, що краще бути одному, ніж з ким попало і просто для сеkсу.

Так, у мене були приголомшливі стосунки. Але вони не були особливими. Це був просто досвід. Впродовж останнього десятиріччя моє життя було просто одним довгим уроком.

І я зрозумів те, що всім нам потрібно зрозуміти: в результаті є тільки одна різниця між тими, з ким ти зустрічаєшся, і тією, на кому ти одружишся. Справа не в «хімії», не в фізичному залученні. Що я шукаю в жінці, на якій одружуся, так це те, щоб вона була щиро відкритою до світу. Щоб вона могла дистанціюватися від своїх переконань і подивитися на речі об’єктивно.

Думаєте, це не має значення? Помиляєтеся. У цьому вся суть.

Проблема багатьох людей в тому, що вони думають, що мають рацію. Але найчастіше ми помиляємося. Більшість наших переконань – це просто наша думка. Це теорії. Це думки, які ми самі толком не розуміємо, але подаємо як правду.

Це здається неважливим, коли ти один, але не коли у стосунках. Тоді ти вже частина маленького суспільства. І як в будь-якому суспільстві у вас будуть різні думки, будуть суперечки, емоції, ви будете говорити те, що не повинні.

Тому моя дружина повинна розуміти це і бути відкритою до іншої реальності.

Що я шукаю в жінці, так це мудрість. Мудрість знати, що наші переконання – це не кінець. Мудрість знати, що стосунки будуються. Мудрість бачити, що світ не чорно-білий, що є відтінки сірого.

Коли ти знаходиш жінку, яка може допомогти тобі побачити світ як постійно змінюється реальність, тоді ти знаходиш мудру і гнучку розумом жінку, яка вміє жити в цьому житті.

За матеріалами