За формою ніг можна багато чого дізнатися про темперамент жінки
Психологія

За формою ніг можна багато чого дізнатися про темперамент жінки

За зовнішнім виглядом людини можна дізнатися про їїтемперамент? Багатьом це здасться дивним, але так – можна.

У цій публікації ми розповімо про те, як за формою ніг тієї чи іншої прекрасної представниці людства визначити, який у неї темперамент. Ця стаття буде цікава як чоловікам, так і жінкам. Чоловіки більше дізнаються про дамах, а жінки отримають можливість краще себе зрозуміти.

Жінка, яка хоче зрозуміти, якої форми у неї ноги, повинна встати перед дзеркалом і з’єднати ноги. Після цього неважко побачити, де між ніг з’являються просвіти.

Тип A

У жінок з формою ніг типу A дуже невеликі проміжки між литками і стегнами. Вільний простір з’являється у них біля щиколоток. Ті, у кого саме така форма ніг, – жінки чарівні, яких обожнюють чоловіки. Вони стримані, жіночні, м’які, сором’язливі, залежні від чоловіків. Цим жінкам не властиво проявляти ініціативу. Багатьом чоловікам подобаються жінки, які виглядають слабкими, адже поруч з ними вони відчувають себе справжніми захисниками. Однак, якщо жінка буде весь час поводитися пасивно, це може набриднути її партнеру.

Тип B

Жінки, у яких саме маленький проміжок в районі щиколоток, просто тягнуть протилежну стать. Їх відрізняє сміливість і готовність до експериментів. Нудьга для них нестерпна. Ці дами можуть здійснювати непередбачувані вчинки, вести себе провокаційним чином. Партнери, які не люблять експериментувати, в тому числі і в ліжку, дуже швидко стають їм нецікаві.

Тип C

Жінки, у яких стикаються стегна, а гомілки не притиснуті, вважають, що сeks – це всього лише необхідність, пов’язана з дітонародженням, насолоджуватися сеksом їм не властиво. На їхню думку, тільки у чоловіків повинні бути сексуальні потреби, і жінкам необхідно їх задовольняти. Втім, якщо таких жінок “запалити”, вони стають справжніми хижачками в ліжку.

Тип D

Жінки, у яких ноги стикаються в районі колін і кісточок, не люблять конкурувати з чоловіками, але вони готові за ними йти.

У спальні ці жінки не виявляють ініціативи, проте завжди підтримають починання партнерів. Відомо, що багато чоловіків шукають саме таких жінок, які б усюди і завжди їх би підтримували.

На закінчення

Особисто я з розумною часткою сумніву ставлюся до такого способу визначення темпераменту у жінок. Я переконана, що людину можна добре дізнатися тільки після взаємодії з нею в різних життєвих ситуаціях.

За матеріалами