10 чоловічих міфів-страшилок для знищення жіночої самооцінки
Мотивація

10 чоловічих міфів-страшилок для знищення жіночої самооцінки

Ці міфи використовують найбільш незатребувані і слабкі чоловіки. Вони намагаються опустити жіночу самооцінку нижче плінтуса і таким чином отримати хоч трохи сеksу і турботи. Не перебирай, не шукай, краще замість цього догоджай мені, а не те гірше буде – як би говорять вони. Дівчата, не попадіться на гачок.

1. Міф про армію одиноких жінок

Чоловіків мало, а жінок багато – твердить весь чоловічий неліквід ще з повоєнних часів, ігноруючи всі цифри статистики. Просиш показати демографічні дані – тушуються, зливаються. А скринька відкривається просто – зменшення кількості чоловіків відбувається тільки після сорока років, а піку свого досягає до 80 років. Так що доречно говорити не про армію одиноких жінок, а про армію одиноких бабусь. Що, погодьтеся, трохи різні речі. Що ж стосується жінок до 40 років, то їх в цілому менше, ніж чоловіків. А значить, це саме у нас з’являється привід зайвий раз повибирати.

2. Міф про чоловічу вередливість

Весь інтернет буквально затоплений нереальною кількістю не тільки анонімних недочоловіків, але і гордих «я б не переспав». Що це за таємничий звір «ябнепереспав»? Найчастіше, це чоловік, знайомий з жіночим тілом тільки по глянцевим картинкам. Побачивши будь-яку жінку з плоті і крові, він починає смачно плюватися на її адресу. Однак насправді кожна жінка від 16 до 76 років вагою від 40 до 140 кг без проблем знайде чоловіка в той же вечір, якщо вміє користуватися соцмережами. Не вірите – створіть на сайті знайомств жіночу анкету.

3. Міф про страждання розпусниць

Чоловіки часто кажуть щось на кшталт «повії повинні страждати». Будь-яка жінка, яка втратила цноту, переходить для них в категорію «зіпсована». І якби ж то вони самі не здійснювали замах на таких жінок – свою голову ж не приставиш. Але вони ще використовують кількість партнерів як привід для образ та поганих пророцтв.А що ми бачимо на ділі? Головна розпусниця Америки Моніка Левінські прекрасно почуває себе на королівських скачках. Про що переживати, якщо навіть у неї все ок?

4. Міф про сильну жінку з котиком

Сильну і успішну жінку прийнято лякати самотністю поруч з котиком. Мовляв все є, а ліжко то холодне. Відкрию вам страшну таємницю, в успішної і незаміжньою жінки не менше, а куди більше шансів добре провести вечір. Вона може дозволити собі мати гарний вигляд, відвідувати ресторани, курорти і СПА, де такі проблеми вирішуються самі собою. А у відчайдушному випадку чоловіка можна просто купити, такі пропозиції в інтернеті теж зустрічаються.

5. Міф про вік відчаю

Раніше в якості віку відчаю підсовували вікову межу «близько тридцяти». Ще два десятки років тому незаміжня тридцятирічна вже здавалася підозрілою. Зараз перше весілля часто грають якраз в тридцять, а то і в сорок років. А вже про повторні шлюби і говорити не доводиться. Куди приємніше вступати в шлюб зі своєю квартирою, ніж з голою сракою без трусів. Більш того, куди приємніше тримати в руках стратегічні козирі в шлюбі, ніж бути зобов’язаною чоловікові приживалкою-жебрачкою. А вікові дефекти легко нівелюються косметичними процедурами і основами правильного харчування. Однак найніжніші і ранимі натури все одно панікують.

6. Міф про жіночу вину

Один з найзагадковіших міфів, який чіпляє жінок протягом вже тисяч років – міф про жіночу вину. Жінка винна в появі коханки, в побоях, зраді. Жінка винна в тому, що розпустилася, розтовстіла, не втримала чоловіка. Жінка винна в поганому макіяжі та манікюрі, і проблемах в області трицепса. Причому вона сама постійно намагається стати краще, картаючи себе за недосконалість. Така наша жіноча психологія. А чоловіки… Ну що тут говорити, чоловіки активно цим користуються.

7. Міф про розлучену з причепами

Міф, про який зламалося найбільше копій між чоловіками і жінками – це міф про розлучену жінку з причепами. Чоловікам хотілося б бачити своїх колишніх нещасними і зламаними, розтовстівшими і в засмальцьованому халаті, самотніми і нещасними. Однак реальність часто зовсім не відповідає тому, що вони бачать в мріях, і одні і ті ж дами виходять заміж у другий, а то й в третій раз. Виходять заміж такі, які є, і з дітьми теж. А де інших візьмеш? Чоловіків і жінок же приблизно порівну. А серцю не накажеш.

8. Міф про олівці в склянці

Найбільш слабкі по чоловічій частині самці люблять поміркувати про стан жіночого органу. Він, нібито, після певної кількості партнерів втрачає свої чарівні властивості. Тому ось сиди вдома одна, і бійся. Деякі особливо обдаровані вважають, що цей орган, як раму, можна просто «розхитати». Відсутності мінімальних знань по жіночої анатомії завершують картину. На ділі ж розмір піхви, як і прямої кишки або губ – величина вроджена. Незмінна хоч в борделі, хоч в монастирі.

9. Міф про стару діву

Чомусь деякі сучасні чоловіки, що живуть в мегаполісі з усіма його зручностями, до сих пір вважають, що жінка не може вижити одна. Вони так посилено втовкмачують жінкам про необхідність шлюбу для виживання в офісних джунглях, що жінки самі починаються в це вірити. Хоча полки давно прибиває спеціально найнятий майстер, права є у кожної другої, а важкі речі переміщують вантажники. Не дивлячись на те, що ніякої практичної необхідності в присутності чоловіка в будинку немає, і стара діва 21 століття це жінка, яка насолоджується своєю самотністю, чоловіки ще продовжують лякати когось відсутністю штампа в паспорті або постійного чоловіка в ліжку.

10. Міф про склянку води

Якщо всі 9 пунктів, зазначені вище, не змогли збентежити даму, в хід йде останній, фінальний аргумент. Міф про склянку води. Тобі не буде кому подати склянку води, ти помреш від інсульту, і твоє обличчя з’їсть кіт. Все це станеться, якщо ти не вишлеш інтимне фото прямо зараз. Одинокою старою ти згадаєш мене, прекрасного вікінга. А посилати інтимні фото буде вже нікому. Теорія, звичайно, хороша, але дозвольте, ми вже говорили про те, що чоловіки вмирають раніше. Так кому тут світить померти без склянки…

Розбивши чоловічі міфи-страшилки начисто, я втомлено знімаю обладунки. Придумають ж таке… Або щось з цього все-таки правда?

Автор: Morena Morana