5 тем, після обговорення яких 90% чоловіків вас покинуть
Життєві поради

5 тем, після обговорення яких 90% чоловіків вас покинуть

Кожна дівчина мріє про хлопця, з яким зможе говорити про все на світі. Але слід пам’ятати, що навіть самий люблячий партнер не стерпить деяких розмов. Ось кілька тем, які ніколи не варто обговорювати з вашим чоловіком.

1. Спогади про колишнього

Ніколи не кажіть своєму хлопцеві про ваших колишніх. По-перше, ви вже давно повинні були викреслити їх зі свого життя, а по-друге, незалежно від ситуації, вашому хлопцю буде неприємно почути про своїх попередників. Деякі дівчата вважають, що якщо сказати що-подібне: «А ось Костя щонеділі дарував мені 101 троянду, а раз в три місяці ми їздили з ним до Єгипту або Туреччини. І, до речі, він міг 8 разів за ніч», то нинішній хлопець відразу ж одумається і побіжить за квітами, квитками на літак, а ночами ви більше не будете спати, адже він зможе і 9 разів поспіль. Але такого не станеться. Спершу він буде страшенно злий, потім засмучений, а далі зробить висновок, що вам колишній більше подобається і ви не проти повернути час назад.

2. Кількість чоловіків

Зрозуміло, що з хлопцем потрібно бути гранично чесною, але якщо він задає питання про кількість ваших колишніх, навряд чи обранець хоче почути, що їх було 47. За даними дослідження, в ході якого було опитано 2500 чоловік, виявилося, що для чоловіків кількість партнерів їх супутниці не повинна перевищувати 5-ти чоловік.

3. Ревнощі

Часом дівчата вважають, що ревнощі з боку чоловіка – це ознака його любові. Саме тому вони намагаються вивести свого партнера з рівноваги розмовами про колишніх і про те, якими вони були кльовими, а іноді і про хлопців, з якими вдається пофліртувати зараз. Розраховуючи на те, що хлопець почне ревнувати і доводити щирість своїх почуттів, дівчина може все тільки зіпсувати і остаточно зруйнувати стосунки.

4. Розмір

Дівчата навіть не підозрюють, до чого їх розмови про розмір чоловічої гідності можуть довести чоловіка. А якщо ви зважитеся порівнювати, то пиши пропало. Реакція партнера може бути непередбачуваною, хто знає, які думки у нього в голові. Можливо, ваші розмови настільки зачеплять обранця, що у нього виникне параноя, і тоді нормального сеksу вам не бачити.

5. Ваша зовнішність

Кожна дівчина повинна усвідомити, що якщо чоловік її вибрав, то вона йому подобається, і плювати на ті невидимі волоски над верхньою губою, недостатньо рівні ноги і невеликі груди. Тому перестаньте задавати йому дурні питання, припиніть скаржитися на те, що вам не подобаються ваші стегна/коліна/вуха (потрібне підкресліть). Закоханий хлопець не помічає таких деталей, для нього ви ідеальні.

Якими б близькими не були ваші стосунки, пам’ятайте, що про деякі речі краще промовчати. Одне невірне слово, сказане в невідповідний момент, може зруйнувати місяці або навіть роки теплих стосунків.

За матеріалами