6 дрібниць, після яких чоловік готовий на все заради жінки
Мотивація

6 дрібниць, після яких чоловік готовий на все заради жінки

По своїй натурі чоловік – мисливець. Точно так, як відбувається в природі, коли самець домагається самку, всілякими способами залучаючи її увагу і борючись з суперниками, так і чоловік прагне завойовувати жінку. Йому подобається сам процес «полювання» – він включає весь свій азарт.

І в цій грі важливо, щоб жінка не порушила ту тонку грань, коли вона є найбажанішою нагородою для кавалера, але залишається недоступною для нього.

Ось які дрібниці використовує дама, щоб змусити чоловіка домагатися її:

1. Вона розповідає про себе чесно, але дозовано

Жінка застосовує мало не військову хитрість. Вона не видає чоловікові досконально повну інформацію про себе, а подає невеликими порціями.

При цьому вона не бреше і не прикрашає дійсність, а залишається з ним чесною. Такий підхід дозволяє розворушити інтерес кавалера, щоб йому постійно хотілося дізнаватися про дівчину ще й ще. Тоді вона не стане для нього прочитаною книгою.

2. Вона відповідає в смс на важливі для нього питання, але ухильно

Отримуючи від чоловіка повідомлення, жінка не відчуває його на міцність і не перевіряє, скільки він зможе чекати. Вона відповідає на його послання вчасно, але ухильно. Вона ні про що не говорить конкретно, залишаючи шлейф загадковості, щоб партнеру хотілося писати їй знову і знову.

3. Вона не говорить з ним по телефону довше декількох хвилин

Жінка не розтягує телефонні розмови на довгі години, під час яких вони з чоловіком встигають обговорити все досконально і до дрібниць. Вона спеціально скорочує спілкування до пари хвилин, озвучуючи лише головні питання. Тим самим дама підігріває бажання кавалера швидше призначити побачення і зустрітися з нею особисто.

4. Вона показує інтерес до чоловіка, але дотримується золотої середини

Жінка не впадає в крайнощі. Вона не робить обранця центром всесвіту, захоплюючись і підносячи його – це явно буде перебір, і незабаром чоловік почне нахабно користуватися своїм привілейованим становищем.

І в той же час жінка не робить з себе Снігову Королеву, яку потрібно брати штурмом, адже побившись в стіну, чоловік просто складе зброю.

Вона дає зрозуміти, що потрібно ще трохи постаратися, потім – ще трохи. Але, головне, вона не забуває заохочувати кожен крок чоловіка.

5. Вона дражнить його, але без знущань

Тут головне не перейти грань між незлостивим кепкуванням і їдкою іронією, адже на останнє чоловік може просто сильно образитися. Цілком можливо злегка піддражнювати кавалера, підігріваючи його і тим самим ще сильніше притягаючи, але наступати на болючі мозолі або висміювати в присутності сторонніх – вельми небезпечна і провальна тактика.

6. Вона показує себе важкодоступною

Жінка знає, що чоловіків тягне до «міцних горішків», щоб розкусити які, потрібно добре постаратися. До легкої здобичі швидко втрачається інтерес, і вона перетворюється просто в один з чергових трофеїв.

Тому жінка спеціально чіпляє кавалера фразами на кшталт «Раніше я, може, і хотіла заміж, але не тепер. Спробуй затягни мене в РАЦС! Вже не знаю, кому це під силу». Після таких слів чоловік наперекір всьому поставить собі за мету неодмінно домогтися норовливу красуню і зробити її своєю.