Що не варто робити, якщо чоловік вам не відповідає
Життєві поради

Що не варто робити, якщо чоловік вам не відповідає

Ти пишеш повідомлення своєму хлопцеві, коханцеві, колишньому, знайомому, другу, який тобі подобається, і не отримуєш відповіді.

Перш ніж ти почнеш божеволіти через це, дозволь врятувати тебе від катастрофи, попросивши не робити наступного:

1. Не пиши його друзям.

Ти хочеш, щоб вони знали тебе як божевільну істеричку? Ніколи не варто зв’язуватися з друзями хлопця, щоб дізнатися, чому він тобі не відповідає. Мало того, що вони вважатимуть тебе нав’язливою, так ще просто проігнорують твоє повідомлення або посміються над ним у великій компанії.

2. Не дублюй свої повідомлення в різних соціальних мережах.

Якщо ти написала хлопцю смс, то не потрібно дублювати його ще й в мережі. Навіть якщо він онлайн. Він отримав твоє повідомлення. І якщо він не відповідає, то у нього є на те причина. І те, що ти напишеш йому ще і в ФБ або Вайбер, тільки зменшить його бажання тобі відповідати.

3. Не дзвони з невідомого номера.

Ти можеш захотіти зателефонувати йому з чужого номера – ну, ти знаєш, просто щоб знати, що він живий, і що не хоче відповідати саме тобі. Але така стратегія теж лише віддалить його від тебе. Він зрозуміє, що це ти дзвониш. Не впадай у такий розпач.

4. Не ходи туди, де він може бути.

Навіть якщо ти знаєш, де він буває вечері в п’ятницб, не ходи туди спеціально, щоб зіткнутися з ним. Ти тільки присоромиш себе перед його друзями, і можливо це буде остання ваша зустріч.

5. Не засипай його повідомленнями.

Якщо ти вже відправила одне повідомлення, і він не відповів, не пиши йому наступне. Це просто поцілунок смерті. Він може в кінці кінців відповісти, але тільки щоб ти від нього відстала. Назавжди. Так що краще не закидай його повідомленнями.

6. Не роби натяків в соцмережі.

Звичайно ти злишся, коли він тобі не відповідає. Так якщо ще при цьому сидить онлайн. І щоб привернути його увагу, ти публікуєш якусь недвозначну картинку чи пишеш текст. Але це ніяк не змусить його швидше тобі відповісти. Це лише покаже йому, що ти незріла емоційна дівчинка.

7. Не переживай через це.

Може бути мільйон причин, чому він не відповідає, так що не муч себе такими дрібницями.

8. Не треба сидіти і чекати.

Займися тим, що тобі приносить радість, і тоді ти забудеш про всі ті повідомлення, на які тобі не дали відповіді.

За матеріалами